Nowości Pyszności

W Patronite od 13.02.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
180 zł łącznie
Nowości Pyszności to moja wielka radość! To Instagram oraz YouTube o nowych produktach w polskich sklepach. To też cała masa fantastycznych ludzi, która każdego dnia pomaga mi tworzyć najczęściej aktualizowany profil produktowy w Polsce, wzbogacany o moje jedzeniowe relacje z zagranicznych podróży.

O Autorze

Cześć, z tej strony Karola, autorka profilu @nowoscipysznosci na Instagramie i kanału na YouTube.
 


Instagramowe konto założyłam pod koniec 2017 roku, zupełnie nie spodziewając się jego takiej popularności. Od zawsze interesowałam się i zajmowałam tematyką jedzenia (pierwszy, jedzeniowy kanał na YouTube założyłam w 2009 r., to były czasy!), przeglądałam gazetki produktowe, cieszyłam się na nowy smak Lay'sów i nie miałam z kim się tym dzielić. I tak powstały Nowości Pyszności.

Teraz mam cudowną, rozrastającą się społeczność, z którą mogę wspólnie tworzyć i rozwijać ten projekt.
 


Na profilu każdego dnia pojawiają się posty z nowościami, codziennie pojawiają się najnowsze gazetki z polskich sklepów, przegląd artykułów o planowanych nowościach w polskich sklepach oraz zdjęcia ciekawych produktów z zagranicy, niedostępnych w Polsce, które podsyłają mi Obserwatorzy ze swoich podróży czy miejsca zamieszkania.

 

Podobnie ja, gdziekolwiek jestem, robię zdjęcia i testy smaku lokalnych produktów, oraz zawsze kupuję najciekawsze produkty dla siebie i swoich Obserwatorów, żeby ktoś też miał szansę spróbować tych smaków :) Staram się organizować tyle rozdań i konkursów dla swoim Obserwatorów, na ile tylko pozwala mi portfel!

Poza Instagramem jestem z Wami także na YouTube, gdzie testuję nowe produkty z Polski i świata, nagrywam zgadywanie smaków z zamkniętymi oczami czy robię OPEN BOX paczek od Was! (:

Mam nadzieję, że polubicie ten jedzeniowy świat pełen nowych smaków, podróży i testowania.

Ściskam,

Karola

@nowoscipysznosci

@thehappybun

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!