Strefa Patrona:

222

patronów

3250 zł

miesięcznie

62995 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
16
miesięczne wsparcie
12
liczba patronów

  NRGeek, jeden z wielu twórców na YouTube zajmujący się grami i wszystkim co z nimi związane. Cyniczny prześmiewca znany z najbardziej popularnej serii Zagrajmy w crapa. Vloger, komik, gawędziarz, a z zawodu grafik, animator, motion designer. Wcześniej raper, znany jako Kamikaze. Najbliższy przyjaciel Majora Kopyto i całej rzeszy innych oszołomów.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 500 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Podstawka
Kwota która zapewnia mi zakup najbardziej niezbędnych licencji do montażu i tworzenia nagrań, a także zakup gier do programów (crapy, to było grane) jak i pierdół w postaci rekwizytów które od czasu do czasu wykorzystuję.
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 1000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Retro granie na Arcade sticku
Retro granie na arcade sticku. Projekt powstania domowego arcade sticka pojawił się jakiś czas temu, chciałbym stworzyć poradnik jak to wszystko zmontować ale i rozwinąć ta ideę w granie w gry coin up, wzbogacając je swoim komentarzem i opowieściami. Chciałbym do tych materiałów zapraszać gości (może Arka?) i dyskutować o Amidze, Commodore oraz o grach automatowych. Sam program miałby format let’splaya z retoryką To było grane i Pogadajmy. W każdym odcinku brałbym pod lupę po jednej grze z paru dostępnych systemów (C-64, Amiga, Arcade, Sega)
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 2000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Zostaję bezrobotnym
Kwota zacna i jest to próg po którym mogę zająć się „robieniem youtuba” na poważnie. Jak sami wiecie, do tej pory uważałem, że youtube to kiepska praca, choć może stanowić fajny punkt wyjścia do robienia innych rzeczy, ale o tym dalej. Tak, po przekroczeniu tego progu pożegnam się ze swoją dotychczasową pracą (gulp!) aby zająć się tworzeniem filmów dla Was. Co na tym zyskacie? Większą regularność i zróżnicowanie materiałów, w końcu jako bezrobotny będę miał kupę czasu na pierdoły . Po przekroczeniu tego progu plan wejdzie w życie w miesiąc po jego przekroczeniu (wypowiedzenie) ale nie wcześniej niż na początku sierpnia (wakacje)
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 3000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Sprzęta dla burżujów
Ważnym elementem każdego Youtubera jest sprzęt, mój niestety wysłużył się dość potężnie. Do tej pory nagrywam na moim starym Panasonicu SD-90, który nagrał w swoim życiu setki, jeśli nie tysiące godzin materiału. Jego czas odbiega końca, co widać na moich ostatnich filmach – gubi ostrość, czasami zgrywa obraz bez dźwięku. Za tą kwotę odłożę na lepszy sprzęt. Zapytacie, ale po co Ci lepszy sprzęt jeśli i tak Twoje filmy są statyczne? Z tym wiąże się kolejny pomysł na rozwój – nagrywanie w plenerze, w samochodzie, a także coś z czym jest powiązany kolejny próg. Oczywistym jest, że co miesiąc nowej kamery nie będę kupował, więc to co zostanie będę przenosił na dalsze progi.
0%
81 %
100%
osiągnięto 81%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 750 zł
Major is back
Major wraca do gry. Major Kopyto to postać która powstała z potrzeby chwili, nadałem mu formę i charakterystyczny głos, ale lubię myśleć że jego charakter po części ukształtowaliście sami, instynktownie wiedząc co Major zrobi, a co mu nie przystoi. Postać ma spory potencjał, więc ze dwa lata temu powstał poświęcony mu kanał. Niestety brak czasu i bardzo pracochłonne tworzenie kolejnych odcinków spowodowało że aktualnie Major tkwi w niebycie. Po przekroczeniu tego progu Major wróci do życia ze swoim kanałem, a wraz z nim nowe serie m.in. survival w miejskiej dżungli czy jak przeżyć w lesie atak jadowitej mrówki. Major nauczy Was podstaw samoobrony oraz odpowie na Wasze najbardziej palące pytania np. jakie jest najbardziej palące pytanie?
0%
65 %
100%
osiągnięto 65%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 1750 zł
Grafika dla każdego
Korzystając ze swego ponad piętnastoletniego doświadczenia w pracy jako grafik komputerowy, chciałbym tworzyć dla Was video tutoriale poświęcone różnym zagadnieniom (wcześniej na kanale seria znana pod nazwą Quickie) jednak w bardziej zaawansowanej formie, począwszy od tworzenia intra na swój kanał, poprzez modelowanie, animację postaci 2D i 3D, tworzenie fotorealistycznych wizualizacji renderowanych najpopularniejszym silnikiem V-ray, skończywszy na bardziej egzotycznych rzeczach typu obsługa Vue, symulacja cząsteczek w RealFlow czy symulacja zniszczeń w Rayfire. Większość omawianych przeze mnie programów jest wykorzystywana w najnowszych kinowych produkcjach, a ja pokażę Wam co można z nimi zrobić w domowych warunkach i jak zastosować je przy tworzeniu nie tylko własnych filmów, ale i gier. Części z Was którzy zamierzają iść w stronę pracy grafika na pewno pomoże to w dalszym doskonaleniu siebie jak i rozszerzy umiejętności co może zaprocentować w przyszłości.
0%
54 %
100%
osiągnięto 54%
cel: 6000 zł miesięcznie
brakuje 2750 zł
Gra do zagrajmy w crapa
Crème de la crème. Jak zapewne wiecie od dawna wspominałem o pomyśle na własną grę. Po przekroczeniu tego progu dodatkowo rozpoczynam pracę nad własną grową produkcją. Będzie to shooter z Majorem Kopyto. Tworzenie gry to dość skomplikowany i kosztowny proces. Nie potrafię określić jaki czas byłby potrzebny na przekucie moich pomysłów w kod zero-jedynkowy, ale wiem, że w końcu się uda. Powstawanie gry byłoby wzbogacone developer diary w którym przedstawiałbym kulisy produkcji oraz rozwiązywanie napotkanych problemów co dodatkowo poszerzałoby Waszą wiedzę. Gra tworzona by była całkowicie od podstaw bez wykorzystywania gotowych assetów z Unity Store. Wspierający mieli by dostęp do wczesnych wersji gry na różnych etapach projektowania.

O Autorze

"Cześć! Wita Was NRGeek" - tymi słowami witam się z Wami od czterech lat na moim kanale YouTube. Wspólnie zbudowaliśmy społeczność wychodzącą poza granice „portalu z filmikami”. Przez cztery lata przygotowywałem materiały, które sam chciałbym oglądać, o starych grach, o tematach które mnie interesowały
w przeszłości, a także grałem dla Was w gry w które raczej nikt przy zdrowych zmysłach grać by nie chciał.

Kanał z czasem zaczął się rozrastać do innych serii, a samych nowych pomysłów wciąż przybywało, ale niestety czas nie jest z gumy. Sporo serii musiałem zawiesić, gdyż nie miałbym czasu na tworzenie moich podstawowych filmów. Już raz prosiłem Was o pomoc przy wydaniu mojej płyty Kamikaze - Ostatni Raz, nie zawiedliście a ja z całych sił starałem się nie zawieść Waszego zaufania i wg mnie się udało. 

Dziś za pośrednictwem tego portalu zwracam się do Was z zapytaniem, czy chcielibyście więcej, bardziej dopracowanych filmów, wraz z powrotem niektórych starych serii i oczywiście realizacji nowych pomysłów? Niezależnie, czy zbiorę fundusze czy nie, kanał w aktualnej formie będzie działał dalej. Ta kampania nie ma na celu wsparcia istniejącego kanału, bo przecież przez cztery lata sobie radził, ale moich nowych jak i zarzuconych pomysłów.

Planów mam sporo, jest kanał Majora Kopyto który ma spory potencjał, ale niestety brak czasu spowodował, że nie mam czasu się nim zajmować. Major to postać która istnieje niezależnie, praktycznie sami wykreowaliście jej charakter i osobowość, ja nadałem mu tylko charakterystyczny wygląd. Jednak Major jeszcze może zabłysnąć na poletku YouTube'a, wszystko zależy od Was.

Na początku działalności mojego kanału, rozpocząłem dość niszową serię z zakresu tutoriali graficznych. I choć oglądało ją niewiele osób, pytania o powrót tej tematyki jest bardzo częsty. Chciałbym wznowić serie Quickie i dostarczać Wam fachowej wiedzy opartej o swoje wieloletnie doświadczenie abyście sami mogli tworzyć intra, efekty jak i grafikę 3D wraz z obsługą silnika renderującego V-Ray.

Dwa lata temu, sam w sumie niewiele mając ugrane na polskim YouTubie postanowiłem pomagać małym kanałom promując samych twórców. Formuła prowadzenia wywiadu z youtuberem przynosiła bardzo dobre efekty. Mogliście poznać nowych twórców, ich pasje i zawartość kanału. W serii pojawiła się Szafa z komiksami, Drzazga w mózgu, Qdi, Ulis. Dzięki tej promocji, pomogłem paru osobom zaistnieć i zdobyć szerszą publiczność - choć uczciwie przyznaję,
że nie zawsze to wychodzi. Sporo początkujących twórców wciąż zasypuje mnie kandydaturami i pytaniami, kiedy będą kolejne odcinki? Czy chcielibyście aby były?

Częstsze streamy, sporo z Was uwielbia granie ze mną na żywo, a moje speedruny stały się wręcz legendarne, jak i problemy które napotykam na praktycznie każdym streamie od problemów z dźwiękiem po awarie konsoli. Choć są to materiały raczej mocno okazyjne, ot gdy mam wolne dwie godzinki robię stream,
co ostatnio rzadko się zdarza, gdyż mając do wyboru stream albo montaż nowego materiału, wybieram zazwyczaj to drugie wyjście, ale to się może zmienić

Oprócz tego mam w planach nowe formaty które chciałbym wprowadzić, między innymi to:

Retro granie na arcade sticku - myślałem o tym od dawna, perspektywa budowy własnego Arcade Sticka rozwinęła pomysł w coś bardziej zaawansowanego.
W każdym odcinku grałbym w 3-5 gier które rządziły w salonach gier w latach 90-tych dorzucając własny komentarz i wspomnienia. W planach jest zapraszanie gości do wspólnego grania i opowiadania jak to onegdaj było.

Stream charytatywny - ten pomysł zrodził się dawno, dawno temu, pewnie niektórzy jeszcze pamiętają. Ideą byłoby zbierania pieniędzy na szczytny cel,
który wspólnie byśmy wybrali. Samo przedsięwzięcie miałoby format programu na żywo, możliwe, że z jakimiś gośćmi (np. może dałoby się zaprosić Quaza czy tam innego Tigera Bonzo) których udałoby mi się ściągnąć na wspólne granie w mniej i bardziej obciachowe gry jak Singstar czy Dance Central, a wszystko
w imię szczytnego celu.

Gra, tak od paru miesięcy bardzo intensywnie myślę o własnej produkcji, o czym pisałem już parokrotnie. Startując z programem Patronite, mógłbym realizować ten plan bez tworzenia osobnej zbiórki. Fajnie by było wzbogacić proces twórczy filmami making of wraz z moim komentarzem, jak wykonuję poszczególne elementy oraz jakie problemy napotykam. Oczywiście osoby wspierające za określoną kwotę dostali by grę za darmo w jakiejś wypasionej wersji.

Krótka forma Q&A, która by miała format podobny do Zapytaj Beczkę - Krzysia Gonciarza. Sporo osób wciąż pyta o odcinki Q&A z których musiałem zrezygnować, gdyż rozrastały się do kilkudziesięciominutowych monologów. Format stworzony przez Krzyśka jest krótki i przejrzysty, choć dodałbym tam własny autorski sznyt. 5-10 pytań do mnie, czy którejkolwiek ze stworzonych przeze mnie postaci, w zwięzłej, krótkiej formie.

Czy plany które przedstawiłem zmienią dotychczasową zawartość? Nie, sam trzon kanału pozostanie nietknięty, To było grane, Pogadajmy, Zagrajmy w crapa itd. pozostaną bez zmian. W przypadku powodzenia kampanii pewnie będą się pokazywać z większą regularnością niż dotychczas.

Planów mam więcej, ale jak moja żona słusznie zauważyła, nie odkrywam wszystkiego bo potem ciężko będzie to przebić. Jeśli jednak nie zdecydujesz się wspierać moich planów, nie znaczy to, że kanał zniknie, będą wciąż pojawiały się materiały w tempie jaki był dotychczas. Aktualnie YouTube nie jest moim sposobem na życie, ale mógłby się stać. Wszystko zależy wyłącznie od Was.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 97
Szczodry. Piątka jak przebita piątka z każdym z Was. Nieważne jaki nominał na monecie ważne że wg Was zasługuję na wsparcie. Przebijam z Wami wirtualną piątkę
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 67
Rozrzutny. Dyszka daje dwa razy więcej możliwości, można spróbować np. rozmienić dyszkę na trzy piątki. Za tą kwotę, dostaniesz oficjalne podziękowania na moim fanpage’u na końcu miesiąca. Flawless Victory!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 43
Bogacz. Właśnie zostałeś dodany do listy oficjalnych patronów moich materiałów. Lista będzie publikowana w części moich filmów na samym końcu. To prawie jak creditsy w filmie, oh wait to są creditsy w filmie! Epic Win!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 12
Burżuj. W każdej chwili mam ok. 7-10 filmów które czekają na publikację, za tą kwotę dodam Cię do ultra tajnej grupy gdzie będą zamieszczane natychmiastowo materiały zanim trafią do oficjalnej publikacji. Grupa będzie zawierała JEDYNIE filmy, bez możliwości zamieszczania swoich postów. Do tego jest grupa NRGeekowcy. Oczywiście dostaniesz też wszystko z niższych progów.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 2
Szlachcic. Kwota konkretna, widać że pretendujesz do miana sułtana internetów. Za tą kwotę, sam możesz podrzucić temat odcinka lub tytuł gry do którejś serii (growej), ponadto będziesz wymieniony na początku tegoż materiału, aby cała Twoja rodzina wiedziała jak lekką rączką rozdajesz stówki. Plus niższe progi. Jeśli zostanie przekroczony ostatni próg dostaniesz wersję gry Delux
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 7
Rockefeller. Stawka dla koneserów, oprócz niższych progów dostaniesz płytę Kamikaze - Ostatni Raz z moich prywatnych zbiorów. Płyta nie będzie numerowana ale z dedykacją i specjalnym oznaczeniem patrona, plus niższe progi
Zostań patronem
2000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Sułtan internetów. Zaporowa kwota której nikt nie wpłaci. Po przekroczeniu ostatniego progu zostań jednym z bossów w mojej grze. Stworzę postać na podstawie Twoich wskazówek, (możesz to być również Ty), wraz z wybranym przez Ciebie nickiem bądź nazwiskiem. Będziesz miał szansę walczyć z samym Majorem Kopyto jako boss na jednej z plansz. Twoja postać zostanie zapamiętana na wieki jako jedna z tych które pokonał (lub nie) Major Kopyto. Będziesz też wymieniony w creditsach, oraz jeśli pozwolą na to środki, zaproszę Cię do udziału w nagraniu trailera. Plus nagrody z niższych progów.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni