Oblicza Kobiety

W Patronite od 29.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1013

liczba Patronów: 1160

4 patronów
110 zł miesięcznie
110 zł łącznie

Podcasty oraz youtube

1 500 zł

7%

osiągnięto

1 390 zł

brakuje

Chcemy tworzyć specjalnie dedykowane dla ciebie materiały, które pomogą ci w twoim rozwoju. prowadzą do świadomego wyboru swojej drogi życiowej, kierowanie się w niej wartościami, realizowanie swoich marzeń. możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, budowa osobistej marki, analiza potrzeb i sytuacji, dokonywanie wyborów, radzenie sobie w zmiennych warunkach.

Gdy osiągniemy ten cel ruszymy z dwiema seriami filmów dedykowanych dla kobiet na youtube. Będą pojawiać się raz na dwa tygodnie. Podcasty będą publikowane raz w miesiącu.

E-magazyn dla Kobiet

2 500 zł

4%

osiągnięto

2 390 zł

brakuje

To przestrzeń dla wszystkich kobiet. wyznacza trendy, porusza ciekawe zagadnienia, mówi o wartościach. To miejsce spotkania, inspiracji, porad, przepisów i wsparcia. kreuje rzeczywistość ukazując rangę i znaczenie kobiet we współczesnym świecie. Pokazuje różne perspektywy kobiecości. Pobudza do myślenia i poszukiwania. rozbudza pasje i inspiruje do działania.

Gdy uzbieramy tę kwotę będziemy tworzyć miesięczny e-magazyn, w którym znajdziesz co najmniej 25 eksperckich tekstów, materiały interakcyjne oraz przepisy, porady i wsparcie.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni