Oblicza Kobiety

W Patronite od 29.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
990 łącznie
Odkryj razem z nami swoje oblicze i znajdź klucz do swojego serca. To czas na zmiany w Twoim życiu. To czas byś to Ty swoje życie wzięła w swoje ręce i została Kobietą Sukcesu.

O Autorze

Projekt Oblicza Kobiety został założony przez Ewę Sztreker. Dziś to grupa kobiet, dla których wartości chrześcijańskie mają kluczowe znaczenie w życiu. Stanowią one siłę do realizacji naszych celów, w wolności i zgodzie z sumieniem. Pokazujemy, jak podejmować samodzielne i dobre decyzje.  Wskazujemy na potęgę Wiary, która pomaga nam w naszej codzienności, w odnajdowaniu się w życiowych trudnościach i w ich rozwiązywaniu.

Tylko w ramach projektu Oblicza Kobiety zrealizowaliśmy: 23 wydarzenia online, 34 wydarzenia stacjonarnie, w których wzięło udział ponad pół tysiąca kobiet, zrealizowaliśmy dwie edycje projektu „staż z wartościami”, w wersji online zanotowaliśmy około 35 tys. wejść na stronę, a nasze materiały zostały wyświetlone blisko 100 000 razy. W czerwcu 2020 r. odbyła się pierwsza Ogólnopolska Konferencja Online "Czas Kobiet", w której wzięło udział ponad 1000 kobiet, a transmisja miała ponad 3000 tysiące wyświetleń.

Podjęłyśmy się wyzwania, aby stworzyć przestrzeń dla kobiet. Naszą misją jest odkrywanie ich piękna, mądrości oraz swoich możliwości, ukazując równocześnie znaczenie i rangę kobiety we współczesnym świecie.

W ramach naszych działań chcemy pomagać kobietom odkryć swój potencjał, aby lepiej mogły się realizować i spełniać swoje marzenia. Z pomocą oferowanych przez nas narzędzi chcemy pokazać jak można to zrobić w prosty, przyjazny i skuteczny sposób. 

Oblicza kobiety to projekt w ramach, którego chcemy organizować spotkania wspomagające zarówno rozwój osobisty, duchowy jak i zawodowy. Pragniemy pokazywać jak łączyć życie zawodowe z rodzinnym. Zamierzamy zająć się zarówno odkrywaniem zewnętrznego , jak i wewnętrznego piękna, które drzemie w każdej kobiecie. Pomogą nam w tym osoby z dużym doświadczeniem i wiedzą, najlepsi profesjonaliści i eksperci, których zamierzamy zapraszać na nasze spotkania.

Nasze najważniejsze cele do zrealizowania na ten moment:

 • tworzenie dedykowanych materiałów dla kobiet: artykułów, podcastów, filmów

 • organizowanie spotkań dla kobiet w całej Polsce

 • interaktywny e-magazyn dla kobiet

 • doradztwo dla kobiet

 

Z Twoją pomocą możemy dokonać niemożliwego. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Agnieszka Białek
Agnieszka Białek
Próg: 25 zł
Agi Mo
Agi Mo
Próg: 10 zł
Agnieszka Białek
Agnieszka Białek
Próg: 50 zł
Wioletta Pieczewska
Wioletta Pieczewska
Próg: 25 zł