ocen-piwo.pl

W Patronite od 13.12.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
180 zł łącznie

Utrzymanie infrastruktury

300 zł

60%

osiągnięto

120 zł

brakuje

Środki przeznaczone na ten cel umożliwią mi opłacenie wszelkich kwestii związanych z utrzymaniem serwera i domeny, coraz większej ilości transferu danych oraz kontrolą techniczną serwisu.

Zakup gadżetów z logo portalu

700 zł

25%

osiągnięto

520 zł

brakuje

Celem jest zebranie środków na zamówienie odpowiedniej ilości gadżetów promocyjnych (koszulki, torby na piwo, czapki itp) i rozesłanie ich do najhojniejszych darczyńców oraz najbardziej aktywnych użytkowników biorących udział w uzupełnianiu treści portalu.
11 tys piw nie wstawiło się samo! Chciałbym w ten sposób uhonorować wszystkie osoby poświęcające swój czas wolny na pracę nad stroną i zachęcić do dalszej aktywności..

Przyspieszenie rozwoju serwisu i oprogramowanie nowych funkcji

2 500 zł

7%

osiągnięto

2 320 zł

brakuje

Celem jest zebranie środków na wykonanie prac programistycznych związanych z poprawą funkcjonalności serwisu (zwłaszcza na telefonach komórkowych) oraz udostępnieniem nowych funkcji o które prosicie w mailach. Niestety pochłania to czas potrzebny na pracę zawodową. Zebrane środki pozwolą w większym stopniu zaangażować się w modyfikację serwisu.

Aplikacja Android

10 000 zł

1%

osiągnięto

9 820 zł

brakuje

Zebrana kwota przeznaczona będzie na utworzenie aplikacji dla sytemu Android pozwalającej na większe możliwości niż oferuje strona w wersji mobilnej. Planujemy np włączenie do niej możliwości wyszukiwania piw poprzez skanowanie kodów kreskowych.