Avatar użytkownika

Odkrywcy Miasta

0
patronów
0 
miesięcznie
810 
łącznie
0
patronów
0 zł 810 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za Twój datek! 5 złotych czyli nieco ponad 1 euro, to równowartość biletu na komunikację miejską. To dzięki Tobie ruszam "w miasto", po nowe, niesamowite informacje, legendy i opowieści z Barcelony!

✔Ty zaś, wpisany na listę patronów, możesz od teraz nazywać się odkrywcą miasta!
10 zł miesięcznie
To ważna dla mnie wpłata, bo jest to równowartość mojego śniadania/ok. 2,5 euro! Dziękuję Ci serdecznie :) A teraz, uzbrojony w kawę, Croisanta albo kanapkę i przede wszystkim dobry humor, wyruszam odkrywać miasto! Dla Ciebie mam w zamian taką oto propozycję:

✔ Pocztówkę z Barcelony,
✔ Dodatkowo, dla zainteresowanych, Wasze dane zostaną umieszczone w Galerii Patronów.
20 zł miesięcznie
Oczko z Barcelony ? Dziękuję Ci jeszcze serdeczniej... To właśnie Twoja wpłata pozwala mi na odwiedzanie, sfilmowanie i sfotografowanie najważniejszych płatnych zabytków w mieście (oczywiście, o ile nie jest to zabronione prawnie)! Dla Ciebie mam w zamian

otrzymasz dostęp do strefy z niepublikowanymi materiałami na temat Barcelony (zdjęciami czy artykułami), abyśmy razem mogli podziwiać uroki tego niesamowitego miasta!

a także raz na kwartał zaproszę jedną osobę do Barcelony na wspólne zwiedzanie miasta.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
25 dostępnych miejsc
WOW.. nie mogę uwierzyć. Naprawdę wielkie dzięki (thank you so much; muchas gracias ?), bo to bardzo ważna dla mnie cegiełka, który pomaga mi w utrzymywaniu mojego sprzętu foto/wideo. Za takie wsparcie mam dla ciebie comiesięczną niespodziankę:
otrzymasz ode mnie 4 zdjęcia z Barcelony, a także to, co opisałem powyżej. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ za zaufanie ?
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
25 dostępnych miejsc
To specjalny, unikalny próg, dzięki któremu to Ty będziesz miał wpływ na treść i tematykę moich Vlogów. Tak - teraz i Ty jesteś 100% Odkrywcą Miasta i moim mecenasem! jesteśmy partnerami. Dzięki takiej wpłącie stajesz się współautorem jednej z moich przygód. Oprócz słów podziękowania mogę jedynie dodać to, co opisałem powyżej. Jeszcze raz dziękuję za zaufanie, wsparcie i wiarę w to przedsięwzięcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Odkrywcy Miasta w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć
Nazywam się Piotr i kilka lat temu zdecydowałem się wraz z rodziną przeprowadzić się do Barcelony. To miasto niesamowicie urzekło mnie swoją historią, klimatem i tajemniczością. Dziś każdego dnia odkrywam je na nowo, poznając i pokazując wam ukryte i tajemnicze zakamarki tego miejsc

Cześć! 

Kilka lat temu postanowiłem wraz z rodziną przenieść się do Barcelony!. Miasta, o którym nie wiedziałem zbyt wiele i w którym przed przeprowadzką spędziłem ...2 dni ? i to przejazdem. 
Kiedy wylądowałem już na stałe, w tym trochę dziwnym zakątku ziemi zacząłem chłonąć otaczający mnie dokoła świat. Wydawało mi się, że wszystko tutaj jest znajome a jakże inne zarazem. 

Język, którym posługując się tutejsi mieszkańcy, ich kultura, tradycje, spory, które toczą na ulicach czy problemy dnia codziennego, którymi dzielą się razem z tobą, są niby znajome, a jednak jakże inne. Niezrażony postanowiłem nadal chłonąć i poznawać to co oferowało mi to miasto. 

Teraz kiedy już dość sprawnie poruszam się po mieście, zapraszam was na wspólne odkrywanie tego, co kryje przed nami to niesamowite miejsce!

World Roller Games 2019,     Biblioteka Masonów,       Robert Kubica na torze Montmello 

A ilość sekretów, które posiada Barcelona, jest OGROMNA!

Tajne stowarzyszenia działające w Barcelonie od XIX w. Niezwykła architektura pozostawione przez naszych przodków zarówno z czasów romańskich, gotyku, jak i XIXw. Wszechobecne fiesty i festiwale czy imprezy sportowe na czele z FC Barceloną to tylko drobny okruszek tego co oferuje to miasto! 

Będziemy szukać i analizować znaki pozostawione w mieście przez Masonów, odwiedzać te miejsca, które są mniej znane nie tylko przez turystów, ale i przez samych mieszkańców miasta! Poznamy sposób życia tutejszych mieszkańców i rytm, w którym działało to miasto! 

Chciałbym was zarazić moją pasją, abyście wraz ze mną odkrywali niesamowite zakamarki miasta. By również dla was Barcelona stała się magicznym miastem wartym odwiedzenia za każdym razem !

Zapraszam was zatem w tę niesamowitą podróż po ulicach i zakamarkach jednego z najlepszych i najpiękniejszych miast Europejskich, aby odkrywać jego sekrety i niesamowitą historię!

Dlaczego Patronite ?

To dzięki waszemu wsparciu wspólnie będziemy mogli poznawać i odkrywać sekrety tego miasta. To dzięki wam odkrywcymiasta mogą działać - za to wszystko SERDECZNE DZIĘKI!

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Odkrywcy Miasta w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Papierowe foto książki
  • 5 000 zł
  • 4 190 zł brakuje
16%
Moja pasja do pokazywania wam Barcelony objawia się setkami zdjęć, które czekają, by zostać wydrukowanym. W tym celu wydrukuję (i przekażę patronom) 300 szt. foto książki z najlepszymi zdjęciami!
Zakup sprzętu wideo
  • 20 000 zł
  • 19 190 zł brakuje
4%
Jak wiecie, sprzęt wideo jest niestety niezwykle drogi i od czasu do czasu wymaga czy to serwisu, czy modernizacji. Ten cel to zakup aparatu Panasonic Lumix GH6 oraz obiektywu Leica H-X 1025, które umożliwią robienie jeszcze lepszych ujęć w produkowanych filmach!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Odkrywcy Miasta już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
20 zł
Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.