Odkrywcy Miasta

Barcelona lovely Place

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Przy utrzymaniu tej kwoty zobowiązuję się do cotygodniowych artykułów i relacji z wydarzeń w Barcelonie! A dzieje się tego NAPRAWDĘ dużo ;)

Was Patroni będę prosił o wybieranie fiest, festiwali i interesujących wydarzeń gdzie pojawię się wraz z moim notatnikiem i aparatem, aby wszystko dla was skrzętnie opisać i obfotografować!

odwiedzenie wszystkich płatnych atrakcji Barcelony!

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Odwiedzę wszystkie płatne i darmowe atrakcje Barcelony. A zdjęcia z tej wyprawy zamieszczę na specjalnej grupie dla patronów!

Patronów z kolei zaangażuje do poszukiwania tajemnic znaków i magicznych symboli na przedstawionych przeze mnie fotkach! Barcelona pełna jest tajnych stowarzyszeń i symboliki!

Co tam słychać w Barcelonie

7 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 500 zł

brakuje

Przy utrzymaniu tej kwoty zobowiązuję się do comiesięcznych podcastów podczas których opowiem wam o niespotykanych losach legendach i miejscach magicznych w Barcelonie!

Patronów zaproszę na wspólny spacer ulicami miasta tak abyście mogli poczuć ten niesamowity klimat nawet zza biurka czy ekranu swojego komputera!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)