Odkrywcy Miasta

W Patronite od 07.08.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
810 łącznie
Cześć
Nazywam się Piotr i kilka lat temu zdecydowałem się wraz z rodziną przeprowadzić się do Barcelony. To miasto niesamowicie urzekło mnie swoją historią, klimatem i tajemniczością. Dziś każdego dnia odkrywam je na nowo, poznając i pokazując wam ukryte i tajemnicze zakamarki tego miejsc

O Autorze

Cześć! 

Kilka lat temu postanowiłem wraz z rodziną przenieść się do Barcelony!. Miasta, o którym nie wiedziałem zbyt wiele i w którym przed przeprowadzką spędziłem ...2 dni ? i to przejazdem. 
Kiedy wylądowałem już na stałe, w tym trochę dziwnym zakątku ziemi zacząłem chłonąć otaczający mnie dokoła świat. Wydawało mi się, że wszystko tutaj jest znajome a jakże inne zarazem. 

Język, którym posługując się tutejsi mieszkańcy, ich kultura, tradycje, spory, które toczą na ulicach czy problemy dnia codziennego, którymi dzielą się razem z tobą, są niby znajome, a jednak jakże inne. Niezrażony postanowiłem nadal chłonąć i poznawać to co oferowało mi to miasto. 

Teraz kiedy już dość sprawnie poruszam się po mieście, zapraszam was na wspólne odkrywanie tego, co kryje przed nami to niesamowite miejsce!

World Roller Games 2019,     Biblioteka Masonów,       Robert Kubica na torze Montmello 

A ilość sekretów, które posiada Barcelona, jest OGROMNA!

Tajne stowarzyszenia działające w Barcelonie od XIX w. Niezwykła architektura pozostawione przez naszych przodków zarówno z czasów romańskich, gotyku, jak i XIXw. Wszechobecne fiesty i festiwale czy imprezy sportowe na czele z FC Barceloną to tylko drobny okruszek tego co oferuje to miasto! 

Będziemy szukać i analizować znaki pozostawione w mieście przez Masonów, odwiedzać te miejsca, które są mniej znane nie tylko przez turystów, ale i przez samych mieszkańców miasta! Poznamy sposób życia tutejszych mieszkańców i rytm, w którym działało to miasto! 

Chciałbym was zarazić moją pasją, abyście wraz ze mną odkrywali niesamowite zakamarki miasta. By również dla was Barcelona stała się magicznym miastem wartym odwiedzenia za każdym razem !

Zapraszam was zatem w tę niesamowitą podróż po ulicach i zakamarkach jednego z najlepszych i najpiękniejszych miast Europejskich, aby odkrywać jego sekrety i niesamowitą historię!

Dlaczego Patronite ?

To dzięki waszemu wsparciu wspólnie będziemy mogli poznawać i odkrywać sekrety tego miasta. To dzięki wam odkrywcymiasta mogą działać - za to wszystko SERDECZNE DZIĘKI!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł