Odważ się żyć

W Patronite od 10.10.2018

Mamy za co jeść, ale dalej mieszkamy z rodzicami;)

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Wierzę w ten projekt bardziej, niż w cokolwiek innego w tym świecie. Pozwoli to regularnie wrzucać treści na kanale Youtube:)

Jeżeli treści umieszczane przez nas na kanale Youtube, pomogły Ci w jakikolwiek sposób i chciałbyś się odwdzięczyć - wiesz co robić;)

Dziękujemy za bezinteresowne wsparcie:)

Studio Marvela za to jeszcze nie będzie;)

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Ale ta kwota pozwoli jednej osobie z teamu rzucić pracę i poświęcić się całkowicie projektowi "Odważ się żyć". Marzenie jednego z nas zostanie zrealizowane:))) Będziemy mogli regularnie, przynajmniej raz w tygodniu wrzucać nowe filmy, pisać teksty na bloga, oraz prowadzić profesjonalnie media społecznościowe!

Prawda jest taka, że każdy grosz jest cenny i jesteśmy bardzo wdzięczni.

Wierzymy mocno w szerzenie wiedzy i motywacji. To nasza misja:)

Dziękujemy za bezinteresowaną pomoc:)

Mamy studio Marvela! Ale brakuje rąk do pracy:D

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Zaczynamy jazdę bez trzymanki, bo jesteśmy w stanie po kilku miesiącach kupić sprzęt ze średniej półki :D Ale to wystarczy, by tworzyć materiały wysokiej jakości WŁASNEJ PRODUKCJI! O czym marzymy od dawna. Kreatywności i chęci nam nie brakuje, także zrodzi się z tego coś niesamowitego.

Wspierając nas z taką mocą, stworzymy cały ruch społeczny, który będzie motywował młodzież do czytania książek rozwojowych i samodoskonalenia. Pomysłów jest masa, ale musimy uwolnić się z innych obowiązków.

Odwdzięcz się i wesprzyj symbolicznie projekt "Odważ się żyć".

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)