Odważ się żyć

W Patronite od 10.10.2018

Wierzymy, że w każdym z nas kryje się niesamowity potencjał, który daje nam dar nieograniczonych możliwości. Tworzymy filmy motywacyjne na kanale YouTube, mające na celu szerzyć pozytywną energię, moc samodoskonalenia i rozwoju.

O Autorze

Dlaczego powstało "Odważ się żyć"?
Nasza idea powstała z silnego przekonania, że jako ludzie, zostaliśmy stworzeni do rzeczy wielkich. Każdy z nas posiada moc, by wieść szczęśliwe życie, pomagać innym i realizować się w pasjach. Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na dostęp do wiedzy, która może go doprowadzić do spełnionego i szczęśliwego życia. 

 

Bezinteresowna pomoc

Od powstania kanału, minęło ponad sześć lat. Przez te wszystkie lata, pomógł on tysiącom osób pokonać autodestrukcyjne nawyki, emocje i myśli. Pragniemy poświęcić się tej idei całkowicie, ale żeby to było możliwe, potrzebujemy waszego wsparcia. W zjednoczeniu jest siła.

Projekt "Odważ się żyć "subskrybuje
na YouTube ponad 91 149 os:)

 

 

Na co przekażemy Twoje wsparcie?
Sto procent środków, które przekażesz na wsparcie projektu "Odważ się żyć", zostanie przeznaczone na rozwój kanału Youtube, by szerzyć pozytywną energię, moc samodoskonalenia i rozwoju.

Nasze marzenia:

 • Regularne tworzenie większej ilości inspirujących filmów wideo
 • Zakup profesjonalnego sprzętu wideo i fotograficznego
 • Dzięki sprzętowi, będziemy mogli tworzyć własne, profesjonalne produkcje
 • Zainspirowanie rozwojem młodych odbiorów
 • Zmienić życie na lepsze tylu osobom, ile to będzie możliwe

 

 

Jeżeli poszukujesz potężnej motywacji, sposobów radzenia sobie ze stresem i problemami - zapraszamy Was na kanał YouTube "Odważ się żyć".


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)