Avatar użytkownika

Ogród Miejski w Tczewie

1
patron
15 
miesięcznie
390 
łącznie
1
patron
15 zł 390 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Podziękujemy Ci najserdeczniej jak umiemy i będziemy wysyłać Ci indywidualne zaproszenie na wszystkie nasze wydarzenia!
15 zł miesięcznie
Osoby, które nas wesprą 15 zł miesięcznie, dostaną zaproszenie na klimatyczne wydarzenie - ognisko dla Patronów - Asia będzie gotować!
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
30 dostępnych miejsc
Po trzech miesiącach regularnego wsparcia możesz liczyć na darmowe warsztaty dla klasy Twojego dziecka w ogrodzie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Ogród Miejski w Tczewie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Ogród Miejski w Tczewie to miejsce dla Ciebie, dla Twoich dzieci, Twoich rodziców czy znajomych. Zapraszamy Cię do wspólnej uprawy warzyw, owoców i roślin ozdobnych, do majsterkowania i wykonywania całej infrastruktury ogrodowej.

Ogród miejski w Tczewie tworzony jest przez wolontariuszki i wolontariuszy skupionych wokół Fundacji To i Co.

Jesteśmy magicznym miejscem - oazą zieleni i dzikości w środku miasta. Dzieją się tu rzeczy niesamowite - wspólnie dbamy o nasze uprawy i sadzimy nowe, uczymy się przyrody w bezpośrednim kontakcie - mamy warsztaty dla małych i tych większych.

Współtworzymy naszą przestrzeń - mamy już skrzynki na uprawy, żywe szałasy, hamakowisko, strefę kulinarną z miejscem na ognisko i kociołek, pojemniki z deszczówką i wiele innych ciekawych miejsc. Przy ognisku gotujemy niesamowite rzeczy, takie, co nie spodziewacie się, że nadają się do jedzenia :) a jednak! Staramy się wykorzystywać ponownie już użyte rzeczy do budowania naszej ogrodowej infrastruktury, dbamy, by nie produkować dużych ilości śmieci, ograniczamy do minimum plastik.

 

Działamy w otwartej formule - w każdą sobotę proponujemy spotkania ogrodniczo-przyrodniczo-releksacyjne, a w tygodniu działamy z edukacją przyrodniczą dla dzieci z tczewskich (i nie tylko) szkół i przedszkoli. Latem organizujemy dzikie półkolonie dla dzieciaków! Dodatkowo każda osoba może w ogrodzie zorganizować własną aktywność, o ile jest ona w duchu miłości do przyrody :) Wspierając nas dołączasz do naszej społeczności i możesz wspólnie z nami przeżywać przygody w ogrodzie!

Finanse, którymi nas wesprzesz przeznaczymy na utrzymanie naszej ogrodowej infrastruktury np. napełnianie zbiorników deszczówką czy materiały do wykonania domku na drzewie ;) a także na materiały na nasze przeciekawe warsztaty dla dużych i małych!

Cele Autora

Utrzymanie Ogrodu
  • 120 zł miesięcznie
  • 105 zł brakuje
12%
W ramach tego celu zapłacimy podatek od nieruchomości, opłacimy wodę i inne koszty eksploatacyjne.
Uprawy w ogrodzie
  • 240 zł miesięcznie
  • 225 zł brakuje
6%
Chcemy, żeby w naszym ogrodzie rosły kwiaty, warzywa, zioła i owoce. Potrzebujemy ciągle nowych skrzynek, ziemi, nasion i sadzonek.
Warsztaty dla rodzin i szkół
  • 480 zł miesięcznie
  • 465 zł brakuje
3%
Warsztaty przyrodnicze i ogrodnicze dla 5 szkół podstawowych oraz weekendowe warsztaty tematyczne w ogrodzie - minimum 2 warsztaty w miesiącu w sezonie - od kwietnia do października.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Ogród Miejski w Tczewie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Katarzyna Andrzejewska
Katarzyna Andrzejewska
15 zł
Marta Skowroń
Marta Skowroń
25 zł
Alina Gmyrek
Alina Gmyrek
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.