Avatar użytkownika

Fundacja OhBelgOn

12
patronów
1 075 
miesięcznie
2 625 
łącznie
12
patronów
1 075 zł 2 625 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie!
Każda cegiełka się dla nas liczy <3
25 zł miesięcznie
Świetna opcja! Dzięki takiemu wsparciu nasi podopieczni będą mieć regularnie dostawę naturalnych, suszonych i śmierdzących gryzaczków :D
Wspierając nas tą kwotą otrzymujesz wirtualny uścisk dłoni naszej Pani Prezes ;)
50 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy! Pięć dych miesięczne to spore wparcie dla nas <3 W zamian za nie możemy zaszczepić na choroby zakaźe lub wściekliznę 1 psa lub zabezpieczyć go przeciwkleszczowo.
W podziękowaniu za Twój gest wyślemy Ci na nasz koszt magnetyczną naklejkę z naszym logo na samochód lub lodówkę ;), abyś mógł obwieszczać światu, iż jesteś naszym patronem ❤
100 zł miesięcznie
Bardzo doceniamy! Stówka miesięcznie, to już niemałe wparcie dla nas. Taką kwotę dorzucimy na zakup worka suchej karmy dobrej jakości dla naszych podopiecznych i rekonwalescentów wychodzących na prostą. W zamian za ten gest wyślemy Ci na nasz koszt koszulkę z naszym logo oraz naklejkę magnetyczną na samochód lub lodowkę ;) abyś mógł obwieszczać światu, iż jesteś naszym patronem ❤
125 zł miesięcznie
To już nie przelewki! Jesteśmy ogromnie wdzięczne za okazaną pomoc <3
Za taką kasę możemy zrobić pełny panel badania krwi dla 1 psa. To duża pomoc.
W podziękowaniu wyślemy ci na nasz koszt magnetyczną naklejkę z naszym logona samochód lub lodówkę ;) abyś mógł obwieszczać światu, iż jesteś naszym patronem ❤

Za takie wsparcie należy Ci się coś ekstra! Zapraszamy Cię na nasze treningi jako obserwator, zobaczysz jak inni pracują ze swoimi psami, posłuchasz naszego gadania i poznasz Fundacyjnych podopiecznych, którzy również będą obecni na evencie :)
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
4 dostępne miejsca
Baaardzo Ci dziękujemy! 150 zł to już spory konkret. Możemy taką kwotę przeznaczyć na badanie Rtg wraz z opisem dla potrzebującego takiej diagnozy podopiecznego.

W zamian proponujemy Ci darmowe wejścia z psem na naszych grupowych treningach. Możemy pomóc Ci z problemami jakie masz ze swoim czworonogiem oraz jeśli chcesz możesz zrobić trening również z którymś z naszych podopiecznych :)
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
9 dostępnych miejsc
Wow, za tak pokaźną kwotę możemy kupić 15 kg worek pełnowartościowej karmy dla jednego podopiecznego! Co możemy dać Ci w zamian? Darmowe wejście jako obserwator na wybrane seminarium organizowane przez nas!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
To jest jakiś kosmos! Taka kwota to ogromne wsparcie dla nas. Dzięki niej jesteśmy w stanie przeprowadzić pełną diagnostykę psa, który trafia w nasze ręce: morfologia, badania kału, szczepienia. To naprawdę ogromna pomoc!
W zamian oferujemy Ci wejście z psem na wybranym seminarium organizowanym przez Nas <3

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja OhBelgOn w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Szkolimy psy i ludzi. Edukujemy o zaspokajaniu potrzeb psów, a w szczególności specyficznych wymagań psów użytkowych. Skupiamy się na pomocy owczarkom holenderskim, belgijskim i niemieckim, które przez swoją specyfikę mogą być „trudne” i często sprawiać problemy behawioralne swoim właścicielom.

Jesteśmy grupą osób, którą połączyła wspólna pasja do pracy z tak trudnymi i wymagającymi psami jakimi są owczarki użytkowe. Tak, wiemy - brzmi to trochę jakbyśmy mieli zapędy masochistyczne ale co poradzimy, że po prostu kochamy to co robimy i nic nie daje nam większej radości jak widok zmian, które zachodzą w naszych podopiecznych.

Jak lękus, który bał się żyć staje się ciekawym świata zawadiaką, gotowym do mierzenia się z nowymi sytuacjami.

Jak agresywny gnojek, nagle otwiera się na współpracę z człowiekiem, przestaje z nim walczyć i staje się idealnym partnerem każdej, zaproponowanej zbrodni 🤪

W pracy z psami bazujemy na wiedzy i umiejętnościach, które ciągle poszerzamy. Jesteśmy pełne energii i chęci do dalszego rozwoju. 
Podchodzimy z szacunkiem do naszych czworonożnych przyjaciół, skupiając się przede wszystkim na odpowiednim zaspokojeniu ich potrzeb i tłumaczeniu im zasad życia u boku człowieka.
Dużą wagę przykładamy do nauki czytelnej komunikacji na linii człowiek - pies, dlatego w dużej mierze nasza praca opiera się także na pracy z ludźmi.

Skala problemu bezdomności wśród tych ras psów w ostatnich latach diametralnie wzrosła. Moda na posiadanie owczarka "komandosa" rodem z chodliwego filmiku na YouTube sprawiła, że nabywcami tych psów często są ludzie nie zdający sobie sprawy ile czasu i wyrzeczeń potrzeba, by z tego uroczego i pełnego energii szczeniaczka wyrósł pies, który potrafi w żyćko i współpracę. Brak odpowiedniego prowadzenia skutkuje pojawieniem się problemów behawioralnych, które zwyczajnie zaczynają przerastać już coraz mniej optymistycznie nastawionego przewodnika.

Na takich "szczęściarzy" szukających w przypływie emocji szczeniaczka praktycznie za każdym rogiem czekają pseudohodowcy, gotowi obiecać psa idealnego...
Takie przygody kończą się najczęściej wyrzuceniem psa na ulicę/oddaniem psa do schroniska - a jak powszechnie wiadomo - psy te nie za dobrze radzą sobie w takich warunkach, a ich ocena behawioralna jest praktycznie niemożliwa przez co szanse na świadomą adopcję są bliskie zeru...

I wtedy pojawiamy się My - cali na biało 😜
Jako Fundacja wyciągamy psy ze schronisk, gminnych przechowalni. Przyjmujemy psy od osób prywatnych, którzy przestali sobie z nimi radzić a ich życie zostało wywrócone do góry nogami przez psa, który miał być... idealny.

Naprawiamy ich problemy, uczymy na  nowo życia u boku człowieka i pracy z nim. Z każdym psem zdobywamy nowe doświadczenie, praktykę. Wykorzystujemy naszą wiedzę, by najlepiej przygotować psy do adopcji i pomóc im się odnaleźć w nowych domach. 
Dobór nowych domów dla naszych podopiecznych traktujemy bardzo poważnie i indywidualnie. 

Nie każdy pies pasuje do każdego człowieka i nie każdy człowiek będzie pasował do każdego psa. Znamy naszych podopiecznych na tyle, by móc określić jakiego domu potrzebuje i w jakim się odnajdzie. 

Każda adopcja prowadzi do powiększenia naszej OhBelgOn'owej rodziny, w której każdy członek może liczyć na nasze wsparcie i pomoc.

W dość krótkim czasie udało nam się zbudować zaangażowaną społeczność zrzeszającą trenerów i pasjonatów rasy za co jesteśmy wdzięczni. Łączy nas pasja, dzięki której łapiemy wiatr w żagle i motywujemy się nawzajem do dalszego działania.

Staramy się również działać u podstaw problemu i przede wszystkim edukować ludzi. Promujemy pracę z psem i z jego problemami. Pragniemy, by liczba bezdomnych psów malała, a ludzie brali odpowiedzialność za swoje decyzje. Organizujemy treningi i warsztaty o różnej tematyce, dzielimy się pracą z psami będącymi pod naszą opieką na naszym Instagramie i Facebooku pokazując ich przemiany. Mamy nadzieję, że w ten sposób zmotywujemy innych i pokażemy, że z każdego bagna da się wygrzebać - wystarczy chcieć.

Jeżeli dotarłeś do końca tego tekstu - widocznie zapalił Cię nasz projekt!

Żeby mógł on się rozwijać - potrzebujemy Twojej cegiełki! 

Zachęcamy Cię do dołączenia do naszej  społeczności i (mamy nadzieję) do zobaczenia kiedyś i gdzieś "w realu" 🙈

 

Cele Autora

Przyjęcie psa do Fundacji
  • 1 400 zł miesięcznie
  • 325 zł brakuje
76%
Pakiet startowy dla jednego psa w Fundacji to około 1400 zł:

krew 170 zł
kał 100 zł
szczepienie wirusowe 130 zł
szczepienie wścieklizna 50 zł
worek karmy 250 zł
kastracja 700 zł
Nakarmione
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 2 925 zł brakuje
26%
Średnio pod naszą opieką znajduje się 14 psów w domach tymczasowych.
Alby je wszystkie wykarmić potrzebujemy 14 dużych worków dobrej jakosciowo (ok.290 zł/worek) karmy, bo wiele z tych psów jest w kiepskim stanie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja OhBelgOn już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
25 zł
Aleksandra Gilewicz
Aleksandra Gilewicz
50 zł
Anonimowy patron
50 zł
Zosia Dymek
Zosia Dymek
50 zł
Jan Frączek
Jan Frączek
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.