Avatar użytkownika

Otwarta Konserwa

107
patronów
3 200 
miesięcznie
3 200 
łącznie
107
patronów
3 200 zł 3 200 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
MŁODSZY KONSERWATOR

Dziękujemy, że z nami jesteś i wspierasz działalność Otwartej Konserwy. Twoje wsparcie pomaga nam regularnie nagrywać nowe odcinki programów i udostępniać je w sieci.
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
KONSERWATOR

Dziękujemy, że z nami jesteś i wspierasz działalność Otwartej Konserwy. Dzięki Twojemu wsparciu Konserwa wciąż jest otwarta. Możemy nagrywać i udostępniać kolejne odcinki. Jako Konserwator uzyskujesz:


👍dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej na Discord skupiającej twórców OK oraz wszystkich Konserwatorów wspierających . Dzięki temu z łatwością zaimponujesz w towarzystwie insiderską wiedzą :) Jako pierwszy dowiesz się na przykład kto będzie kolejnym gościem na naszym kanale.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
STARSZY KONSERWATOR

Dziękujemy, że naprawdę mocno wspierasz Otwartą Konserwę. Dzięki takiemu jak Twoje wsparciu możemy nagrywać kolejne odcinki podcastów ale też poszerzać działalność o nowe tytuły. Jako Starszy Konserwator zyskujesz


👍dostęp do zamkniętej grupy na Discordzie


👍 możliwość udziału w specjalnej sesji Q&A z twórcami Otwartej Konserwy organizowanej raz w miesiącu na naszym Discordzie.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
SAMODZIELNY KONSERWATOR

Twoje wsparcie jest naprawdę wartościowe. Dzięki niemu możemy powiększać kanał o nowe programy oraz nowych twórców jak też inwestować w sprzęt do studia. Jako Samodzielny Konserwator:


👍 dostęp do zamkniętej grupy na Discordzie👍dostęp do wyjątkowych sesji Q&A tylko dla Patronów👍 otrzymujesz dostęp do specjalnych materiałów Otwartej Konserwy. Raz na miesiąc któryś z naszych autorów będzie nagrywał film making of - uchylający kulisy tego, nad czym obecnie pracuje Otwarta Konserwa. Dostęp do niego będą mieli wyłącznie Samodzielni Konserwatorzy.
Obrazek progu
200 zł miesięcznie
GENERALNY KONSERWATOR

Dziękujemy za tak poważne wsparcie Otwartej Konserwy i cieszymy się, że mamy Cię na pokładzie. Dzięki Twojemu wsparciu wieczko Konserwy możemy rozchylić szerzej i stopniowo powiększać grono naszych autorów i nowych tytułów. Jako Generalny Konserwator dostajesz dostęp do naprawdę sporego arsenału:


👍dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej OK na Discord


👍dostęp do materiałów making of


👍dostęp do sesji Q&A na Discord tylko dla Patronów


👍PODZIĘKOWANIA W NAPISACH NA KOŃCU KAŻDEGO ODCINKA
Obrazek progu
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
20 dostępnych miejsc
ARCY KONSERWATOR

Dziękujemy za tak poważne wsparcie Otwartej Konserwy i cieszymy się, że mamy Cię na pokładzie. Dzięki Twojemu wsparciu wieczko Konserwy możemy rozchylić szerzej i stopniowo powiększać grono naszych autorów i nowych tytułów. Jako Arcy Konserwator otrzymujesz:


👍wcześniejszy dostęp do nowych odcinków


👍dostęp do dodatkowych materiałów making of👍dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej OK na Discord


👍przy zadeklarowaniu min. 3 miesięcznego wsparcia nagramy dla Ciebie specjalny film z podziękowaniami
Obrazek progu
1000 zł miesięcznie
OK. INWESTOR

OK. Żarty się skończyły. Widzimy, że podchodzisz do Otwartej Konserwy jako poważny inwestor. Jeśli wcześniej chcesz z nami omówić szczegóły Twojego zaangażowania: napisz na adres redakcja@otwartakonserwa.pl. Jeśli po prostu chcesz wspierać nas tą kwotą zaoferujemy Ci wszystkie elementy wchodzące w skład niższych poziomów wsparcia, zestaw gadżetów OK oraz (jeśli nie będziesz miał nic przeciwko) będziemy wymieniali Twoją nazwę/imię nazwisko - na początku każdego programu, dziękując za tak hojne wsparcie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Otwarta Konserwa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Otwarta Konserwa to internetowy kanał założony przez kolektyw dziennikarzy i komentatorów o otwartych umysłach, którym bliskie są wartości konserwatywne lecz dalekie jest szufladkowanie i spłycanie tematów ograniczające się do “jedynej słusznej prawdy”.

Otwarta Konserwa to kolektyw dziennikarzy i komentatorów o otwartych umysłach, którym bliskie są wartości konserwatywne lecz dalekie jest szufladkowanie i spłycanie tematów ograniczające się do “jedynej słusznej prawdy”. Mówimy o tematach ważnych, nie unikamy tych trudnych, nie zamykamy się na argumenty żadnej ze stron.  Często ironizujemy, gdy trzeba, bywamy śmiertelnie poważni. Zawsze jednak mówimy wprost i nie owijamy w bawełnę. Mimo że w dużej mierze zajmujemy się polityką, wychodzimy z założenia, że nie tylko ona jest ciekawa. Otwartej Konserwy nie ograniczają ani czas antenowy ani jakiekolwiek “czarne listy” niezapraszanych gości. Liczymy się ze zdaniem naszych odbiorców i chcemy by wraz z nami współtworzyli ten projekt - stąd nasza obecność na Patronite. Dzięki Waszemu wsparciu kanał Otwarta Konserwa ma szansę rozwinąć skrzydła, tworzyć nowe formaty, rozbudowywać studio, ale też wyjść z kamerą poza nie by przygotowywać reportaże i filmy. W przyszłości chcemy stać się dobrze prosperującą marką, która codziennie będzie dostarczała Wam najwyższej jakości treści, ale także będzie miejscem, które warto odwiedzać, którego publikacje warto znać. 

 

NASZE WYBRANE WYWIADY

 

Cele Autora

Sprzęt do konserwacji
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 6 800 zł brakuje
32%
Inwestujemy w nowy sprzęt do studia co znacznie usprawni naszą produkcję. Dzięki temu kanał powiększy się o formaty z większą liczbą gości. Częściej będziemy mogli nadawać “na żywo”.
Turystyczna Konserwa
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 16 800 zł brakuje
16%
Otwarta Konserwa wychodzi z puszki! Ruszamy w Polskę by odwiedzić jej różne zakątki, spotkać Was i rozmawiać o ważnych rzeczach z Waszej, lokalnej perspektywy.
Konserwatorium
  • 50 000 zł miesięcznie
  • 46 800 zł brakuje
6%
Budujemy pełnoprawną redakcję, nasi autorzy będą mogli całą uwagę skupić na rozwoju kanału Otwarta Konserwa, dzięki czemu na kanale non-stop będą pojawiały się najwyższej jakości nowe treści. Zwiększamy liczbę formatów, będzie więcej komentarzy i transmisji - nie tylko ze studia, ale także plenerowych.
Podstawowy Prowiant
  • 1 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Możemy działać! Osiągnięcie tego progu miesięcznych wpłat pozwala nam na pokrycie podstawowych kosztów pracy naszego studia, opłacenie transportu dla naszych gości i zaproponowania im dobrej kawy z ekspresu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Otwarta Konserwa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agnieszka Geizler
Agnieszka Geizler
20 zł
Marek Guzowski
Marek Guzowski
10 zł
Jolanta Żurakowska
Jolanta Żurakowska
50 zł
Bogusława Lewandowska
Bogusława Lewandowska
20 zł
GRAZYNA SZCZĘSNA
GRAZYNA SZCZĘSNA
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.