Okruchy Kultury

W Patronite od 11.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1308

liczba Patronów: 1399

2 patronów
50 zł miesięcznie
50 zł łącznie

Podróż z książką

150 zł

miesięcznie

33%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Dzięki Wam mogę pozwolić sobie na nowe, ciekawe pozycje wydawnicze, które chętnie zrecenzuję dla Was na Okruchach, albo... wyruszyć w pogoń za supertytułem, którego wznowienia dawno nie było i aby go zdobyć, trzeba się nieźle namyszkować po antykwariatach. Ten próg to również bilet wstępu do ciekawego obiektu historycznego, albo podróż pociągiem abym mogła dotrzeć tam, gdzie czeka coś pięknego i wartościowego do obejrzenia i opisania.

Teksty, ludzie, wydarzenia

250 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Nie samymi książkami i zabytkami żyją Okruchy. Jedną z moich największych pasji są ludzie - i również ludzi chciałabym przedstawić dla Was na blogu. Tych, którzy są ważni dla dziedzin takich, jak filozofia, muzyka klasyczna, literatura, czy duchowość. Jeśli uda nam się wspólnie osiągnąć ten cel, nie będę miała wyrzutów sumienia udając się na droższy spektakl, festiwal muzyczny czy inwestując w możliwość pojawienia się na spotkaniu z ważną osobistością w innym mieście. I zrobię dla Was wywiad - taki, że mucha nie siada!

Nigdy się nie utrzymasz z blogowania, to niemożliwe!

5 200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 150 zł

brakuje

Wszyscy tak mówią. Zawsze marzyłam, aby zostać podróżniczką, krytyczką i filozofką na pełen etat. Spróbujemy?

Utrzymanie Okruchów

50 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Opłacam domenę blogową, hosting i podstawowe narzędzia, dzięki którym Okruchy mogą istnieć - aplikacje do obróbki zdjęć i grafiki, a także przestrzeń dyskową do przechowywania materiałów.