Okruchy Kultury

W Patronite od 11.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2443

Liczba Patronów: 2770

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
30 miesięcznie
780 łącznie

Utrzymanie Okruchów

50 zł

miesięcznie

60%

osiągnięto

20 zł

brakuje

Opłacam domenę blogową, hosting i podstawowe narzędzia, dzięki którym Okruchy mogą istnieć - aplikacje do obróbki zdjęć i grafiki, a także przestrzeń dyskową do przechowywania materiałów.

Podróż z książką

150 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

120 zł

brakuje

Dzięki Wam mogę pozwolić sobie na nowe, ciekawe pozycje wydawnicze, które chętnie zrecenzuję dla Was na Okruchach, albo... wyruszyć w pogoń za supertytułem, którego wznowienia dawno nie było i aby go zdobyć, trzeba się nieźle namyszkować po antykwariatach. Ten próg to również bilet wstępu do ciekawego obiektu historycznego, albo podróż pociągiem abym mogła dotrzeć tam, gdzie czeka coś pięknego i wartościowego do obejrzenia i opisania.

Teksty, ludzie, wydarzenia

250 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

220 zł

brakuje

Nie samymi książkami i zabytkami żyją Okruchy. Jedną z moich największych pasji są ludzie - i również ludzi chciałabym przedstawić dla Was na blogu. Tych, którzy są ważni dla dziedzin takich, jak filozofia, muzyka klasyczna, literatura, czy duchowość. Jeśli uda nam się wspólnie osiągnąć ten cel, nie będę miała wyrzutów sumienia udając się na droższy spektakl, festiwal muzyczny czy inwestując w możliwość pojawienia się na spotkaniu z ważną osobistością w innym mieście. I zrobię dla Was wywiad - taki, że mucha nie siada!

Nigdy się nie utrzymasz z blogowania, to niemożliwe!

5 200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 170 zł

brakuje

Wszyscy tak mówią. Zawsze marzyłam, aby zostać podróżniczką, krytyczką i filozofką na pełen etat. Spróbujemy?