Avatar użytkownika

OldCamera.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
2 005 
łącznie
0
patronów
0 zł 2 005 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
„La Dolce Vita”...

Przeogromne dzięki! Dyszka do dyszki i w końcu uda nam się wyjechać na rzymskie wakacje, aby podążając przetartym przez Felliniego szlakiem, wskoczyć wprost do Fontanny di Trevi. Odsuwając marzenia na bok, kwotę przeznaczymy na zakup wspomnianej literatury czy wypożyczenie filmów. Twój wkład ma ogromne znaczenie dla rozwoju naszego portalu! W podziękowaniu otrzymasz od nas zaproszenie do zamkniętej grupy Patronów, w której dzielimy się ciekawostkami i unikalnymi zdjęciami dotyczącymi tematyki starego kina.
50 zł miesięcznie
„Ziemia obiecana”...

Właśnie do niej dotarliśmy, mamy się świetnie i popijamy Saurowski drink o nazwie „mrożony peppermint”, a to wszystko dzięki Tobie. Nie może więc być inaczej – za Twoje hojne wsparcie przebijamy wcześniejsze nagrody! Poza wspomnianymi wyróżnieniami otrzymasz możliwość wyboru dla nas kolejnego tematu artykułu, życiorysu lub rankingu, który ukaże się na stronie naszego portalu. Pięknie dziękujemy, że współtworzysz miejsce będące wyrazem miłości do X Muzy.
100 zł miesięcznie
„Lepiej być nie może”...

Niesamowite! Co tu dużo ukrywać, za tak oszałamiającą kwotę być może przelecimy się nad kukułczym gniazdem lub wybierzemy na Mazury w poszukiwaniu noża w wodzie... W co naprawdę zainwestujemy tak szczodrą wpłatę? W następną książkę, którą planujemy wydać na zasadach self-publishingu. Dziękujemy, że doceniasz naszą inicjatywę i wierzysz w przyszłość OldCamery. Chyba naprawdę musisz nas lubić. Jako wyraz wdzięczności otrzymasz wszystkie poprzednie wyróżnienia, a ponadto imienne podziękowanie w naszych mediach społecznościowych. Po stokroć dzięki!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora OldCamera.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Portal pełen informacji o starym kinie i ludziach filmu. Można tu znaleźć biogramy wielkich gwiazd i reżyserów filmowych, recenzje filmów, rankingi, wiadomości z historii kina, a także mnóstwo ciekawostek o tajemnicach kinematografii.

OldCamera.pl to portal, który powstał z myślą o wszystkich miłośnikach kina, a szczególnie tych ceniących klasyczne pozycje X Muzy. Stronę tworzą pasjonaci zakochani w starych mistrzach filmu. Można tu znaleźć informacje o historii kina, ciekawostki o najwybitniejszych reżyserach w dziejach, wielkich gwiazdach, a także przeczytać omówienia klasycznych dzieł kinematografii. Publikujemy również teksty na temat najnowszych filmów, festiwali i wydarzeń związanych z kinem.

Mamy na swoim koncie wywiady, między innymi z reżyserem Rafaelem Lewandowskim i Laurentem Vavonem, Dyrektorem Festiwalu FrankoFilm Zielona Góra. Patronujemy interesującym wydarzeniom filmowym organizowanym przez Prawie Kino i Niezależne Zrzeszenie Studentów w całej Polsce.

Agnieszka Czarkowska-Krupa - Redaktor Naczelna

W sprzedaży jest już nasza książka zbiorowa wydana w formie elektronicznej nakładem Wydawnictwa Internetowego e-bookowo:   "Twarze i Maski. Ostatni wielcy kochankowie kina"

"Zbiór historii "Twarze i maski – ostatni wielcy kochankowie kina" adresujemy nie tyle do znawców, ile do wszystkich miłośników kina. Na przestrzeni ponad 120 lat istnienia X muzy oprócz niezliczonej ilości wspaniałych dzieł filmowych wokół wielkiego ekranu narodziło się wiele pasjonujących historii związanych z jego twórcami. Wymyślona przez Hollywood instytucja gwiazdy filmowej przyjęła się na całym świecie, a biografie aktorów i aktorek stały się dla widzów równie interesujące jak filmy, w których występują. Szczególną uwagę przyciągają zaś fascynujące dzieje ich miłości i romansów. W kulturze popularnej związki gwiazd filmowych zajęły miejsce wielkich kochanków znanych z literatury. Romeo i Julia, Abelard i Heloiza, Tristan i Izolda, Dante i Beatrycze to nieśmiertelne symbole, które niejako odżywają na nowo w dziejach bogów kina.

Opowieści o miłosnych relacjach gwiazd są czymś znacznie więcej niż współczesnymi baśniami Szeherezady, tulącymi nas do snu. To historie, którym przyglądamy się z ciekawością, ponieważ chcemy odnaleźć w nich odbicie własnych powikłanych relacji uczuciowych i posmakować – być może oczywistej – ale jakże głębokiej prawdy, że nawet bogowie kina cierpią z miłości. A co więcej: w błysku fleszy, na świeczniku sławy, z milionami na koncie, to właśnie dzięki swojej słabości w tej delikatnej materii pozostają w naszych oczach ludzcy i bliscy."

Serdecznie prosimy zatem o wspieranie nas i zaglądanie na nasz portal!

 

Cele Autora

Funkcjonowanie portalu i wydanie publikacji książkowej
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 4 000 zł brakuje
0%
Ta kwota pomoże nam w realizacji podstawowych celów, dla jakich powstała OldCamera: w przygotowywaniu rzetelnych i ciekawych materiałów o historii kina, wielkich gwiazdach filmowych, reżyserach i arcydziełach X Muzy. Zebrane pieniądze umożliwią nam pokrycie kosztów hostingu i administracji portalu, rozbudowanie naszej biblioteki literatury branżowej, zakup dostępu do legalnych źródeł starych filmów, które są często trudno osiągalne, wizyty w kinie, by podzielić się recenzjami nowości. Zyskamy fundusze na dotarcie do większej grupy Czytelników i Czytelniczek, zwiększymy swoją obecność w mediach społecznościowych.
I last but not least: dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli przygotować i wydać naszą kolejną publikację książkową o tematyce starego kina.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora OldCamera.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
100 zł
Anonimowy patron
50 zł
andrzejbrzostowski
andrzejbrzostowski
10 zł
Koziołki Matołki
Koziołki Matołki
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.