Olga Herring

W Patronite od 23.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 307

Liczba Patronów: 232

Zostań Patronem
Kup na prezent
95 patronów
1 765 miesięcznie
36 370 łącznie
Mam na imię Olga i jestem autorką podcastu o tematyce kryminalnej. W swoim materiałach poruszam ciekawe i tajemnicze sprawy morderstw i zaginięć jakie miały miejsce na terenie naszego kraju. Zapraszam Cię serdecznie do odsłuchu.

O Autorze

Cześć!

Jestem Olga, szerzej znana jako Olga Herring.

Prowadzę autorski podcast kryminalny w którym skupiam się na sprawach z Polski. Opowiadam historie które mną poruszyły, które działają na wyobraźnię, budzą emocje a także skłaniają do refleksji.

Moim priorytetem jest by tworzyć rzetelne materiały dobrej jakości, dlatego poświęcam swojej pracy twórczej możliwie dużo czasu. Reaserch to dla mnie podstawa. Ale dopracowane technicznie odcinki czy poprawna polszczyzna nie są mi obce.

Wasz odzew - moich Słuchaczy - przerósł moje najśmielsze oczekiwania, a mój zapał do pracy wystrzelił w kosmos. Serdecznie dziękuję że jesteście, bez Was moja praca nie miałaby sensu. 

O czym teraz marzę, to żeby zajmować się tylko tym i móc tworzyć dla Was podcasty na pełen etat. Chcę możliwie często i regularnie dostarczać Wam najwyżej jakości odcinki.

Mam też głowę pełną tematów o jakich chciałabym opowiedzieć, a także masę pomysłów na rozszerzenie swojej działalności. W przyszłości chciałabym sięgnąć nie tylko po inne sprawy z kraju ale i zza granicy. A być może stworzyć jeszcze coś innego, zupełnie nowego.

I oto jestem właśnie tu. By realizować swoje marzenia i tworzyć dla Was więcej, częściej i lepiej!

 

Przesłuchaj mój najnowszy podcast na Youtube, Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts.
Jeżeli jesteś tu nowy/nowa, zapraszam również do subskrybowania mnie na Twojej ulubionej platformie :)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Barb
Barb
Próg: 5 zł
A.B.SURD
A.B.SURD
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Agata  Zbrożek
Agata Zbrożek
Próg: 10 zł
Kamyk
Kamyk
Próg: 5 zł
Maciej Dobrowolski
Maciej Dobrowolski
Próg: 50 zł