Olga Guz

W Patronite od 20.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 766

Liczba Patronów: 678

Zostań Patronem
14 patronów
280 miesięcznie
820 łącznie

Aparat Sony A6400

5 000 zł

16%

osiągnięto

4 180 zł

brakuje

Marzy mi się nie tylko lepszy dźwięk moich nagrań, ale też lepszy obraz. Chciałabym przestać nagrywać telefonem i swoje nagrania wznieść na wyższy poziom. Zależy mi też na aparacie, który nie będzie za ciężki do zabierania ze sobą na jogowe warsztaty i w podróże, będę mogła wreszcie porządnie dokumentować wszystko to, co dzieję się dookoła i czym bardzo chcę się z Wami dzielić.

Wchodzicie w to?

Warsztaty, wyjazdy, książki, kursy.

10 000 zł

8%

osiągnięto

9 180 zł

brakuje

Z przyjemnością spotykam się z Wami na macie, prowadzę zajęcia grupowe, zajęcia indywidualne, warsztaty i jogowe wyjazdy. Otrzymuję od Was wspaniałą energię i nie chcę z tego rezygnować. Czasem jednak marzy mi się jogowy warsztat i wyjazd, na który pojadę jako uczennica - najlepszy nauczyciel to taki, który ciągle się rozwija, inwestując we mnie, inwestujecie w lepszego nauczyciela, obiecuję! :) Dzięki Wam będę mogła sobie częściej pozwalać na warsztaty, kupię (i przeczytam) więcej książek, będę więcej wiedziała i o większej ilości rzeczy Wam opowiem. To jak? Deal?

Mikrofon!

800 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Od jakiegoś czasu zaczęłam prowadzić kanał YouTube i dzielenie się z Wami praktykami jest dla mnie wielką frajdą. Zdaję sobie jednak sprawę, że nagraniom czegoś brakuje, a jest to... lepszy dźwięk. Z przyjemnością będę nagrywać dalej, a z jeszcze większą uzupełnię swoje domowe studio nagrań o profesjonalny mikrofon! Mam nadzieję, że wtedy więcej z Was będzie czerpało przyjemność ze spotkania ze swoim ciałem i oddechem. I ze mną.