W Patronite od 02.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2703

Liczba Patronów: 2817

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
20 miesięcznie
12 550 łącznie
Tatuaże to moje życie, więc dzielę się pasją z Wami! Od połowy 2019 roku edukuję fanów dziar i popularyzuję sztukę tatuażu - głównie poprzez mój kanał na YouTube. Po paru latach ciężkiej pracy i researchu wydałem książkę "Na du**e se zrób" - poradnik dla fanów tatuaży, swoiste "tattoos 101".

O Autorze

Kryminalista, przestępca, zbrodniarz wojenny.

( ͡° ͜ʖ ͡° )

Innymi słowy człowiek z tatuażami, który żyje tą sztuką. Nie lubię sam o sobie pisać - wolę, żeby mówiło za mnie to, co tworzę. A tworzę dużo, w dodatku zdecydowana większość tej twórczości dotyczy właśnie tatuaży.

Zauważyłem jakiś czas temu, że brakuje w Polsce treści poświęconych dziarom - ale nie tylko takich popularnych, nieco oklepanych, jak "zobacz 10 najlepszych tatuaży". Wręcz przeciwnie, już na początku działalności kanału za cel postawiłem sobie edukację moich widzów. Czyli przekazanie wartości dodanej, wiedzy, ciekawostek, porad praktycznych.

Co tworzę?

Na przykład filmy opisujące konkretne style tatuażu, w tym wypadku przepiękny i bardzo głęboki kulturowo irezumi:

Nagrałem poradniki dla posiadaczy świeżych dziar, bo zauważyłem, że mnóstwo osób ma problem z odpowiednią pielęgnacją nowych tatuaży:

Przybliżam widzom pracę tatuatorów, bo uważam, że podstawą do zdobycia świetnego tatuażu jest przede wszystkim dobre zrozumienie "drugiej strony" - czyli artystów, którzy tę dziarę będą wykonywać:

Stworzyłem podręcznik dla fanów dziar - przewodnik krok po kroku jak zrobić tatuaż, żeby być z niego zadowolonym, jak o niego odpowiednio dbać i jaki może mieć wpływ na zdrowie. Zbieranie materiału zajęło mi kilka lat, pisanie rok, a premiera miała miejsce na kilka dni przed moją 30-tką! Oto link do strony książki.

Dobra, a teraz najważniejsze pytanie:

Dlaczego Patronite?

Ponieważ nie tylko chciałbym zapewnić stabilną działalność kanałowi, ale również rozwijać go, tworzyć lepsze, ładniejsze, jeszcze bardziej "mięsiste" materiały.

To wymaga płynności finansowej, a po ponad półtora roku wciąż do tego sporo dokładam z własnej kieszeni. Chciałbym jednocześnie dać Wam, moim widzom / czytelnikom / fanom, możliwość wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

Każde wsparcie liczy się dla mnie tak samo, każda złotówka pomaga mi w całym procesie tworzenia! Zarobki z YouTube nie pokrywają niestety nawet połowy tego, co wydaję na kanał i związane z nim treści.

Chciałbym Was jednak zapewnić, że nawet jeśli nie będę miał ani jednego Patrona - kanał się nie zamknie! Nigdy! Wasze wsparcie pozwoli mi jednak utrzymać ciągłość produkcji i rozwijać moją pasję, dalej dzieląc się z Wami jej efektami. Na przykład w postaci filmów :3

Co dalej?

Niewiele osób wie, że w 2020 roku miałem odbyć kilkumiesięczną podróż, dosłownie na drugi koniec świata, która zaowocowałaby unikalnymi filmami na moim kanale (a może i nie tylko na kanale). Pandemia pokrzyżowała te plany.

Jednak powoli wracamy do normy i chociaż nie nastąpi to w ciągu najbliższych miesięcy, to jednak nie zrezygnowałem z tych marzeń. Powiem nawet więcej - ostatni rok spędziłem na snuciu koncepcji programów, które chcę w przyszłości zrealizować.

Wasze wsparcie zbliży mnie do tego celu!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mariusz Dąbrowski
Mariusz Dąbrowski
Próg: 20 zł
Gabriela Żurek
Gabriela Żurek
Próg: 20 zł
Wojciech Ślusarz
Wojciech Ślusarz
Próg: 50 zł
Adam Klimkowski
Adam Klimkowski
Próg: 100 zł
Klaudia Brodziak
Klaudia Brodziak
Próg: 10 zł
Krzysztof Linczewski
Krzysztof Linczewski
Próg: 5 zł