Avatar użytkownika

OSOM

0
patronów
0 
miesięcznie
12 630 
łącznie
0
patronów
0 zł 12 630 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
JEST TAKA AKCJA: DAJ PIĄTAKA
I w odpowiedzi: "Dzięki, koleś!"

A skoro jesteśmy już za cytatami z "Chłopaki nie płaczą", to może Ci się wydawać, że 5 złotych to niedużo. Ale pomyśl tak: za tyle kupię sobie bilet na przejazd zbiorkomem na nagrania. Poza tym w tłumie siła! Razem z innymi Patronami z tego progu realnie przyczyniasz się do tego, że mogę łatwiej na bieżąco tworzyć :-)

Naprawdę Ci dziękuję! ❤️
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Kurde, nie sądziłem, że ktoś kiedykolwiek będzie chciał mi dać na piwo ot, po prostu za to co robię. Więc jest mi bardzo miło, że wspierasz mnie co miesiąc! Dziękuję! ❤️

✔️ W ramach nagrody będziesz mogła / mógł zaproponować mi temat filmu! Muszę oczywiście brać pod uwagę moje możliwości produkcyjne, ale obiecuję, że Twój pomysł będzie wzięty pod uwagę!
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Jeśli uważasz, że jestem wart Twoich 2 dych miesięcznie... to trochę brakuje mi słów. Za Twoje miesięczne wsparcie jestem w stanie wymienić baterie do mikrofonu czy kupić fajny, kolorowy dyfuzor! Dziękuję! ❤️

Nagroda: poprzedni próg oraz
✔️ Po 3 miesiącach wspierania dostaniesz również dostęp do zamkniętego serwera na Discordzie (zobacz próg za 50 zł po więcej szczegółów).
✔️ Wylistuję Twój nick / imię w filmie na moim kanale!
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
Twoje 3 dychy to już konkretne wsparcie. Pokryje to na przykład mój transport z całym sprzętem na terenie miasta, żebym mógł urozmaicić to, co tworzę. Jest mi bardzo miło, że dokładasz swoją cegiełkę do tego, co robię! Dziękuję! ❤️

Nagroda: poprzednie progi oraz
✔️ Po 2 miesiącach wspierania dostaniesz również dostęp do zamkniętego serwera na Discordzie (zobacz próg za 50 zł po więcej szczegółów).
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Damn! 5 dych to solidny pieniądz! Zamiast skoczyć na pizzę ze znajomymi wspierasz moją twórczość - nawet nie wiesz, ile dla mnie to znaczy! Dziękuję! ❤️

Nagroda: poprzednie progi oraz
✔️ natychmiastowy dostęp do specjalnego serwera Discord. Będą tam zajawki nowych filmów, zdjęcia z planów, info o nowościach, rozmowy o pomysłach na filmy. Innymi słowy, będziesz bardzo blisko produkcji całego kanału!
✔️ Po 2 miesiącach wsparcia dostaniesz ode mnie krótkie video, ponieważ trudno byłoby się nam spotkać, a chciałbym Ci osobiście podziękować za Twoje wsparcie.
✔️ Po 6 miesiącach wsparcia dostaniesz dostęp do specjalnego kanału na naszym serwerze Discorda (zobacz próg za 250 złotych).
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
CZY TY WIESZ, ILE TO PIENIĘDZY?! Pewnie tak, więc musisz też wiedzieć, jak bardzo mi pomagasz! 100 złotych miesięcznie przez rok pozwala mi na pokrycie kosztów licencji na stock video, z którego korzystam w każdym filmie. Dziękuję! ❤️

Nagroda: poprzednie progi oraz
✔️ Dostaniesz ode mnie krótkie video, ponieważ trudno byłoby się nam spotkać, a chciałbym Ci osobiście podziękować za Twoje wsparcie.
✔️ Po 3 miesiącach wsparcia dostaniesz dostęp do specjalnego kanału na naszym serwerze Discorda (zobacz próg za 250 złotych).
Obrazek progu
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
20 dostępnych miejsc
Chociaż i tak nagrywałbym dalej mimo przeciwności, to dzięki Tobie mogę mieć pewność, że nie będę musiał wyskakiwać z oszczędności aby utrzymać produkcję w przypadku jakiegoś dużego pecha :D
Dziękuję! ❤️

Nagroda: poprzednie progi oraz
✔️ Ponieważ Twoje wsparcie jest tak duże, że samodzielnie pomagasz mi tworzyć - dostaniesz dostęp do specjalnego kanału na naszym serwerze Discorda. Będziemy tam planować dodatkowe działania, więc będziesz mieć jeszcze większy wpływ na rozwój mojego YouTube'a.
Obrazek progu
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
500 złotych miesięcznie... Mogę się tylko domyślać dlaczego uznałaś / uznałeś, że jestem wart tak dużego wsparcia, ale to po prostu przechodzi moje pojęcie. Mam nadzieję, że wiesz, jak bardzo pomagasz mi tworzyć! Dziękuję! ❤️

Nagroda: poprzednie progi oraz
✔️ Dodatkowo nagram dla Ciebie lub wskazanej osoby krótkie video - z pozdrowieniami, z życzeniami urodzinowymi, czy jakiekolwiek sobie wymarzysz :-)
Obrazek progu
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
5 dostępnych miejsc
Pewnie wiesz, jak lubię gadać, więc wiesz też, że nieczęsto zdarza mi się zatkać. A Twoje wsparcie dosłownie odebrało mi mowę! Właściwie to już nie "wsparcie", a prawdziwy mecenat. 1000 złotych pokrywa prawie w całości moje miesięczne koszty prowadzenia kanału na YouTube. Wszystkie - licencje audio, video, programowe, a nawet wydatki na sprzęt. DZIĘ-KU-JĘ! ❤️

Nagroda: poprzednie progi oraz
✔️ Za tak wielkie wsparcie chcę Ci podziękować jeszcze mocniej. Pomóc, jeśli tylko będziesz mojej pomocy potrzebować. Planujesz dziarę i nie wiesz od czego zacząć? Chcesz zapytać o pomysły na cover? Potrzebujesz porady jak znaleźć najfajniejszego tatuatora? Zdzwońmy się na Skype czy poprzez inny program!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora OSOM w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tatuaże to moje życie, więc dzielę się pasją z Wami!
Od połowy 2019 roku edukuję fanów dziar i popularyzuję sztukę tatuażu - głównie poprzez mój kanał na YouTube.
Po paru latach ciężkiej pracy i researchu wydałem książkę "Na du**e se zrób" - poradnik dla fanów tatuaży, swoiste "tattoos 101".

Kryminalista, przestępca, zbrodniarz wojenny.

( ͡° ͜ʖ ͡° )

Innymi słowy człowiek z tatuażami, który żyje tą sztuką. Nie lubię sam o sobie pisać - wolę, żeby mówiło za mnie to, co tworzę. A tworzę dużo, w dodatku zdecydowana większość tej twórczości dotyczy właśnie tatuaży.

Zauważyłem jakiś czas temu, że brakuje w Polsce treści poświęconych dziarom - ale nie tylko takich popularnych, nieco oklepanych, jak "zobacz 10 najlepszych tatuaży". Wręcz przeciwnie, już na początku działalności kanału za cel postawiłem sobie edukację moich widzów. Czyli przekazanie wartości dodanej, wiedzy, ciekawostek, porad praktycznych.

Co tworzę?

Na przykład filmy opisujące konkretne style tatuażu, w tym wypadku przepiękny i bardzo głęboki kulturowo irezumi:

Nagrałem poradniki dla posiadaczy świeżych dziar, bo zauważyłem, że mnóstwo osób ma problem z odpowiednią pielęgnacją nowych tatuaży:

Przybliżam widzom pracę tatuatorów, bo uważam, że podstawą do zdobycia świetnego tatuażu jest przede wszystkim dobre zrozumienie "drugiej strony" - czyli artystów, którzy tę dziarę będą wykonywać:

Stworzyłem podręcznik dla fanów dziar - przewodnik krok po kroku jak zrobić tatuaż, żeby być z niego zadowolonym, jak o niego odpowiednio dbać i jaki może mieć wpływ na zdrowie. Zbieranie materiału zajęło mi kilka lat, pisanie rok, a premiera miała miejsce na kilka dni przed moją 30-tką! Oto link do strony książki.

Dobra, a teraz najważniejsze pytanie:

Dlaczego Patronite?

Ponieważ nie tylko chciałbym zapewnić stabilną działalność kanałowi, ale również rozwijać go, tworzyć lepsze, ładniejsze, jeszcze bardziej "mięsiste" materiały.

To wymaga płynności finansowej, a po ponad półtora roku wciąż do tego sporo dokładam z własnej kieszeni. Chciałbym jednocześnie dać Wam, moim widzom / czytelnikom / fanom, możliwość wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

Każde wsparcie liczy się dla mnie tak samo, każda złotówka pomaga mi w całym procesie tworzenia! Zarobki z YouTube nie pokrywają niestety nawet połowy tego, co wydaję na kanał i związane z nim treści.

Chciałbym Was jednak zapewnić, że nawet jeśli nie będę miał ani jednego Patrona - kanał się nie zamknie! Nigdy! Wasze wsparcie pozwoli mi jednak utrzymać ciągłość produkcji i rozwijać moją pasję, dalej dzieląc się z Wami jej efektami. Na przykład w postaci filmów :3

Co dalej?

Niewiele osób wie, że w 2020 roku miałem odbyć kilkumiesięczną podróż, dosłownie na drugi koniec świata, która zaowocowałaby unikalnymi filmami na moim kanale (a może i nie tylko na kanale). Pandemia pokrzyżowała te plany.

Jednak powoli wracamy do normy i chociaż nie nastąpi to w ciągu najbliższych miesięcy, to jednak nie zrezygnowałem z tych marzeń. Powiem nawet więcej - ostatni rok spędziłem na snuciu koncepcji programów, które chcę w przyszłości zrealizować.

Wasze wsparcie zbliży mnie do tego celu!

Cele Autora

Pokrywam koszty licencji!
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Wow! Dzięki!
Za tyle kasy mogę pokryć miesięczne koszty wszystkich licencji na oprogramowanie, muzykę, video, animacje. To bardzo duża pomoc!
Tworzę w spokoju!
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 500 zł brakuje
0%
Tyle wsparcia miesięcznie pozwala mi pokryć wszystkie bieżące koszty prowadzenia działalności filmowej! Dzięki Wam w spokoju mogę tworzyć dalej i nie muszę się martwić, że w którymś momencie nie będzie mnie stać na zrealizowanie nowego pomysłu czy opłacenie licencji ^^
Tworzę lepsze materiały!
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Dzięki dodatkowym funduszom, mogę tworzyć lepsze materiały. Co to oznacza? Na przykład zatrudnienie operatora, żeby uchwycił inny kadr drugą kamerą, sfinansowanie transportu do innego miasta, co w innym wypadku musiałbym odłożyć w czasie. 3000 złotych miesięcznie to spora kwota, która zapewni mi swobodę pracy nad nowymi koncepcjami bez obawy, że będę musiał ograniczyć standardową działalność kanału :-)
Mogę tworzyć więcej!
  • 7 000 zł miesięcznie
  • 7 000 zł brakuje
0%
Dzięki takiemu wsparciu, mogę pokryć wszystkie bieżące koszty, również te nieprzewidziane. Dodatkowo mogę poświęcić więcej środków na tworzenie materiałów!

7000 złotych miesięcznie to suma, która pozwala już bardzo mocno rozwinąć skrzydła! Nie będę miał problemu z wyjazdem do innego miasta, a nawet kraju, z wynajęciem operatora kolejnej kamery czy montażysty. A to wszystko przełoży się na moje moce przerobowe = będę mógł na raz realizować więcej pomysłów, które inaczej musiałyby długo grzecznie czekać na swoją kolej! :3

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora OSOM już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Gabriela Żurek
Gabriela Żurek
20 zł
Mariusz Dąbrowski
Mariusz Dąbrowski
20 zł
Wojciech Ślusarz
Wojciech Ślusarz
50 zł
Adam Klimkowski
Adam Klimkowski
100 zł
Klaudia Brodziak
Klaudia Brodziak
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.