owca

W Patronite od 17.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 240

Liczba Patronów: 152

Zostań Patronem
Kup na prezent
145 patronów
2 530 miesięcznie
190 945 łącznie
owca to ten, kto przyznaje, że potrzebuje innych owiec i Pasterza i daje się się Pasterzowi odnaleźć, a On wtedy czyni wszystko nowe.
zebrał nas z różnych miast na pełnych łaski wydarzeniach. dzielimy to samo doświadczenie nowego życia w Bogu i wdzięczni chcemy razem oddawać Mu CHWAŁY.

O Autorze

Nie sposób policzyć, ile razy pytaliście nas: 'kiedy żywe chwały na Spotify' albo 'czy można akordy/nuty do prawiekażdego utworu' lub 'kiedy jakieś nowe pieśni' czy 'kiedy druga płyta' –   bo pierwszą zesłuchaliście do cna i znacie ją na pamięć.

Rozproszeni po Polsce, pochłonięci przez inne zajęcia, musieliśmy świecić oczami w odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania. Tymczasem epidemia zabrała nam wiele – w tym pracę i życie w drodze. Nie możemy koncertować w naszych zespołach, jeździć z owcą z posługą prowadzenia uwielbień, grać i spotykać się z Wami na Weekendach Pełnych Łaski.

Dlatego w tym niespokojnym czasie, w którym wszystko stoi na głowie, nie chcemy czekać bezczynnie, aż będzie można się spotkać, ale chcemy robić to, co umiemy najlepiej – tworzyć i grać 'chwały', które mogą nam wszystkim przynieść chociaż odrobinę pokoju i nadziei, a przy okazji zaspokoić Wasze apetyty na 'więcej'.

Chcielibyśmy spróbować spełnić Wasze (i nasze) chwałowe marzenia :)

Mamy gorące serca i głowy pełne pomysłów. Sami jesteśmy ciekawi, ile z nich uda nam się zrealizować, a będzie to możliwe, jeśli nam w tym pomożecie. Jeśli chcesz być patronem drugiej płyty owcy, przyczynić się do powstania drugiej serii video 'żywych chwał', chcesz zajrzeć w głąb naszych utworów i procesu twórczego, a jednocześnie dać nam pracę – będziemy ogromnie wdzięczni za każde okazane wsparcie!

Już teraz dziękujemy Wam za każdą złotówkę, za każdą odsłonę utworów w sieci, każdy sygnał, że chwały pomagają Wam się modlić, towarzyszą od rana do wieczora, w samochodzie, wyśpiewane w głos z dziećmi, na spotkaniach wspólnot i na osobistej modlitwie. 

Wasza pomoc, która pozwoli na realizację tego projektu, ma charakter długoterminowy (8 miesięcy), jeśli zechcecie nam pomóc pozostając z nami przez cały ten okres, będziemy w stanie zrealizować wszystkie założenia.

Dziękujemy i (nie)śmiało prosimy o wspólne jeszcze! 

wasza owca 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Irmina Bartnik
Irmina Bartnik
Próg: 50 zł
Piotr Balamut
Piotr Balamut
Próg: 50 zł
Lukasz Borowiec
Lukasz Borowiec
Próg: 20 zł
MACIEJ MERMER
MACIEJ MERMER
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł