Avatar użytkownika

Oxie Moron

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Jaśnie śmieszność! Jej sprzeczność! Krakowska drag queen - Oxie Moron! Performerka, improwizatorka i postać, która daje ciepło!

Cześć, dziubaski!

Jestem Oxie z rodu Moron - krakowska drag queen. Jestem po to, by wysyłać światu wiadomość, że wszystkie emocje są ważne. Dzielę się nimi poprzez swoje występy i social media. Czujmy, bo to nas czyni ludźmi!

Jako Oxie realizuję unikalne projekty artystyczne. Moim oczkiem w głowie jest koncert improwizowany. Zmyślam na bieżąco przeboje, które za chwilę publiczność śpiewa razem ze mną! Poza tym pracuję nad autorskim lip sync show i paroma rzeczami, które chcę jeszcze zostawić jako niespodzianki <3

A co to ta drag queen? Po co facet przebiera się za babę?!

Drag queen to przede wszystkim postaci sceniczne. Zwykle przerysowujemy kobiecość, między innymi po to, by pokazać "teatralność" i umowność konceptu płci. Kiedy jestem w tak wyrazistym przebraniu, zyskuję znacznie silniejszy głos, niż byle przechodzień na ulicy. Chcę wykorzystać ten głos, by mówić o ważnych dla mnie rzeczach.

Gdzie można mnie zobaczyć?

Jeśli chcesz mnie zobaczyć na żywo, obserwuj mojego Instagrama! Informuję na nim na bieżąco o występach i różnych okazjach, by zobaczyć mnie na scenie. Gram koncerty improwizowane i wkrótce powiększę swój repertuar o nowe działania. Na social mediach dzielę się również swoimi głupotkami, fantazjami i pomysłami na lepszy dzień.