Avatar użytkownika

urbanistyka Pacuta

2
patronów
2
patronów

Progi wsparcia

13 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie, gdyż tak, jak Ty, lubię liczbę trzynaście! Towarzyszy mi ona od dnia narodzin, kiedy to mój Tato przyniósł Mamie z tej okazji właśnie 13 goździków. :o)
26 zł miesięcznie
Dziękuję Ci, że aktywnie śledzisz mój blog i doceniasz moje społeczne działania!
26 to aż dwie trzynastki, czyli podwójne szczęście! :o)
39 zł miesięcznie
39 to aż trzy trzynastki! Dziękuję za Twoje hojne wsparcie, które jest dla mnie jeszcze większą motywacją do działania dla społeczeństwa! :o)
169 zł miesięcznie
169 to dokładnie trzynaście trzynastek! Jesteś człowiekiem, który kocha przestrzeń miejską i jej ciągłe rozwijanie, tak, jak ja! Dziękuję! :o)
1313 zł miesięcznie
1313 to dokładnie sto jeden trzynastek! Zwariowałaś/eś na punkcie urbanistyki, podobnie jak ja! Nikt i nic nie jest w stanie powstrzymać Cię od wspierania rozwoju przestrzeni miejskiej! Dziękuję! :o)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora urbanistyka Pacuta w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jako społecznik przestrzeni miejskiej nieustannie staram się zmieniać świat na lepsze, co publikuję na moim blogu WWW.pacut.eu w dziale Urbanistyka.

Witaj, nazywam się Artur Pacut...
...i jestem niesfornie uporządkowanym estetą. ;o)

Wiosną roku 2002 rozpoczęła się moja przygoda z urbanistyką, kiedy to z własnej inicjatywy zacząłem podejmować różnorakie działania w celu poprawy funkcjonalności i estetyki otoczenia. Mieszkałem wtedy w mieście Katowice, więc swoje zainteresowania kierowałem do stolicy Metropolii. Po pewnym czasie przeprowadziłem się do miasta Sosnowiec i obecnie głównie tutaj staram się rozwijać szeroko rozumianą przestrzeń miejską, kierując się mottem życiowym:

"Pozostawiaj po sobie świat nieco lepszy"

Swoją pasję rozwijam także we wsi Stanisław Górny pod Wadowicami, gdyż tam zamieszkują moi Rodzice. Zdarza się, że swoje działania kieruję też do miasta Kraków, gdzie urodziłem się.

Wszystkie moje działania w postaci różnych pism, maili, i załączonych fotografii, czyli korespondencję z przeróżnymi urzędami i instytucjami, publikuję na swoim blogu osobistym pod adresem WWW.pacut.eu w dziale Urbanistyka. Skuteczność moich działań od wielu lat utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie ponad 80%.


Jako człowiek, który interesuje się fotografią od dzieciństwa, na swym blogu umieszczam także zdjęcia charakterystycznych obiektów w poszczególnych dzielnicach Sosnowca, a także Stanisławia Górnego.

Jeśli podoba Ci się to, co robię dla społeczeństwa, popierasz te moje działania, i chcesz wesprzeć mnie swoją cegiełką np. w formie podziękowania za moje społeczne zaangażowanie, lub np. jako motywacja do dalszych działań, to zapraszam - zostań moim patronem.

Dziękuję.

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora urbanistyka Pacuta już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Rybka
Rybka
13 zł
Miri
Miri
13 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.