urbanistyka Pacuta

W Patronite od 09.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2804

Liczba Patronów: 2534

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
Jako społecznik przestrzeni miejskiej nieustannie staram się zmieniać świat na lepsze, co publikuję na moim blogu WWW.pacut.eu w dziale Urbanistyka.

O Autorze

Cześć, nazywam się Artur Pacut...
...i jestem niesfornie uporządkowanym estetą. ;o)

Wiosną roku 2002 rozpoczęła się moja przygoda z urbanistyką, kiedy to z własnej inicjatywy zacząłem podejmować różnorakie działania w celu poprawy funkcjonalności i estetyki otoczenia. Mieszkałem wtedy w mieście Katowice, więc swoje zainteresowania kierowałem do stolicy Metropolii. Po pewnym czasie przeprowadziłem się do miasta Sosnowiec i obecnie głównie tutaj staram się rozwijać szeroko rozumianą przestrzeń miejską, kierując się mottem życiowym:

"Pozostawiaj po sobie świat nieco lepszy"

Swoją pasję rozwijam także we wsi Stanisław Górny pod Wadowicami, gdyż tam zamieszkują moi Rodzice. Zdarza się, że swoje działania kieruję też do miasta Kraków, gdzie urodziłem się.

Wszystkie moje działania w postaci różnych pism, maili, i załączonych fotografii, czyli korespondencję z przeróżnymi urzędami i instytucjami, publikuję na swoim blogu osobistym pod adresem WWW.pacut.eu w dziale Urbanistyka. Skuteczność moich działań od wielu lat utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie ponad 80%.


Jako człowiek, który interesuje się fotografią od dzieciństwa, na swym blogu umieszczam także zdjęcia charakterystycznych obiektów w poszczególnych dzielnicach Sosnowca, a także Stanisławia Górnego.

Jeśli podoba Ci się to, co robię dla społeczeństwa, popierasz te moje działania, i chcesz wesprzeć mnie swoją cegiełką np. w formie podziękowania za moje społeczne zaangażowanie, lub np. jako motywacja do dalszych działań, to zapraszam - zostań moim patronem.

Dziękuję.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika