Fundacja Panda Team im. Michałka Tarachowicza

W Patronite od 22.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1336

Liczba Patronów: 976

Zostań Patronem
Kup na prezent
15 patronów
275 miesięcznie
3 625 łącznie

Miesiąc działania grupy wsparcia dla osieroconych rodziców 💔

1 300 zł

miesięcznie

21%

osiągnięto

1 025 zł

brakuje

Od września 2022 otwieramy jedyną w Poznaniu grupę wsparcia dla rodziców, którym umarło dziecko. Grupa będzie spotykać się regularnie przez 12 miesięcy i będzie miała charakter terapii grupowej. Poprowadzi ją profesjonalna psychoterapeutka onkologiczna.
Chcemy, aby grupa była bezpłatna. Aby to było możliwe, potrzebujemy wsparcia na ten cel.

Doceń twórcę fundacji - Filipa i jego ciężką pracę! 🐼❤️

5 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

4 725 zł

brakuje

Na tę kwotę składają się w głównej mierze - ZUS, podatki i wszystkie koszty pracownika. Pozostała kwota będzie stanowiła wynagrodzenie.

Wiesz, że Filip - prezes Fundacji i tata Michałka, po odejściu synka zrezygnował ze swojej dotychczasowej pracy i skupił się przede wszystkim na rozwijaniu i prowadzeniu fundacji?

Gdyby nie jego praca, fundacja nie rozwijałaby się, a tym samym nie byłoby możliwe oswajanie onkorzeczywistości. Filip zarządza fundacją, nadaje jej kierunek, niemal codziennie odbiera wiadomości i telefony od rodziców onkologicznych, osób w żałobie, jest dla nich wsparciem- emocjonalnym i logistycznym. To on załatwia większość spraw, obsługuje media społecznościowe fundacji - Facebook, Instagram, Tik Tok, LinkedIn, dba o kontakt z mediami, z darczyńcami. Realizuje i montuje podcast fundacyjny dając głos tym, którzy na co dzień tego głosu nie mają... To tylko kilka z całej długiej listy obowiązków... Możliwość wypłacania wynagrodzenia za pracę, pozwoli na dalsze działanie Fundacji.

PANda i PANIda też ❤️ na koszty stałe

8 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

7 725 zł

brakuje

Na tę kwotę składa się to, co obecnie płacimy: ZUS pracownika, podatki, czynsz za biuro, czynsz za magazyn, rachunki za prąd, wodę internet, biuro księgowe itd. Do tego koszty pracownika - naszej niezastąpionej koordynatorki projektów Kasi 💪.

Za tę kwotę możemy realizować działania projektowe, organizować wydarzenia dla onkorodzin, wspierać je i … spać spokojnie ❤️
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kasia Sulejewska
Kasia Sulejewska
Próg: 10 zł
Dominika Poprawa
Dominika Poprawa
Próg: 5 zł
Małgorzata Bochińska
Małgorzata Bochińska
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Agata Urbańska
Agata Urbańska
Próg: 25 zł