Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Piszę i opowiadam o klasycznej modzie męskiej na blogu pangrono.pl i kanale na youtube. Od połowy 2017 roku mieszkam w Szwecji i opowiadam także o swoich spostrzeżeniach na temat tego pięknego kraju. Na codzień jestem trenerem personalnym, który jako jedyny Polak był aż 4 razy na okładce magazynu "Men's Health".

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Filmy poradnikowe raz w miesiącu
Kwota 500 złotych pozwoli mi co miesiąc dodawać nowe akcesorium, dzięki któremu mój warsztat filmowca będzie wciąż się poprawiał dla lepszej jakości nowych materiałów.

Będę w stanie nagrywać przynajmniej jeden film w miesiącu w tematyce poradnikowej.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Filmy o życiu w Szwecji
Dzięki takiemu wsparciu mogę pozwolić sobie na wyjście, a nawet wyjazd w plener i nagranie filmu o życiu w Szwecji. Kwota ta sfinansuje potrzebny sprzęt, paliwo oraz atrakcje, które chciałbym Wam pokazać.

Film pokazywałby się z częstotliwością przynajmniej raz na miesiąc.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 2000 zł
Obszerny materiał poradnikowy
Za tę kwotę jestem w stanie przygotować obszerny materiał poradnikowy, który wykorzystuje wiele stylizacji. Może to być przykład ubioru na specjalne okazje czy choćby poradnik ślubny z użyciem wielu elementów ubioru.

Materiał byłby podstawą poradników dotyczących ubioru.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 3000 zł
Materiał o sartorialnych miejscach w Szwecji
Dzięki takim środkom jestem w stanie przygotowywać dużo lepszym sprzętem materiał wyjazdowy o sklepach, miejscach związanych z klasyczną elegancją, które można znaleźć w Szwecji

Taki wpis wymaga przede wszystkim podróżowania, bo nie są one umiejscowione blisko od mojego miejsca zamieszkania. Do każdego z nich mam przynajmniej kilka godzin jazdy, więc wymagają czasu, ale także środków finansowych, które nie zwrócą się od publikacji wpisu.

O Autorze

Pan Grono – Michał Gronowski

Z wykształcenia jestem socjologiem, a obecnie studiuję finanse i rachunkowość. Ale najbardziej lubię opowiadać o modzie i dzielić się moimi stylizacjami. Dużą przyjemność sprawia mi takie dobieranie ubrań i dodatków, by uzyskać wyjątkowy, niepowtarzalny efekt. Inspiruje mnie głównie lekki, finezyjny styl włoski.

 

Dotychczas na co dzień pracowałem w Warszawie jako trener personalny. W 2009 roku wygrałem konkurs czytelników na okładkę magazynu „Men’s Health”. To duże wyróżnienie. Podobnie jak to, że jako jedyny Polak czterokrotnie znalazłem się na okładce tego pisma.

 

Blog Pan Grono jest dla mnie ciekawą odskocznią od tematyki fitness. Od stroju sportowego wolę styl bardziej elegancki. Być może jestem jedynym trenerem osobistym, który na co dzień chodzi pod krawatem. Pod koniec 2015 roku postanowiłem założyć bloga, o którym myślałem już jakiś czas, ale nie miałem czasu lub odwagi, by zrobić to wcześniej. 

 

Od połowy 2017 roku mieszkam wraz z Żoną Szwedką w Szwecji, ale wciąż często przyjeżdżam do Polski i piszę bloga cy nagrywam filmy cały czas przeznaczone na polski rynek.

 

Odkąd mieszkam w Szwecji musiałem sam nauczyć się nagrywać i edytować filmy. Wciąż się uczę i zbieram na bardziej profesjonalny sprzęt. Moje pierwsze samodzielne realizacje możan zobaczyć wśród najnowszych filmów na youtube. Patronite pozwoliłby mi na poświęcenie czasu nauce edycji filmów, zebraniu potrzebnych elementów warsztatu youtubera, które ciężko sfinansować jedynie ze współpracy komercyjnej bloga. Często niestety formy współpracy z markami są dość zamknięte, a chciuałbym tworzyć treści, które są interesujące dla widza, a nie tylko dla reklamodawcy. 

 

 

Przeprowadzona w lipcu 2017 roku ankieta utwierdza mnie w przekonaniu, że moje treści cieszą się zainteresowaniem i dlatego pragnę tworzyć dużo więcej wpisów połączonych z materiałem wideo. Dzięki patronom będę mógł robić to bez poświęcania dużo czasu na szukaniu partnerów wpisu i zastanawianiu się skąd wziąć na nowy sprzęt, dzięki któremu jakość nagrań będzie o wiele lepsza i milsza dla oka i ucha. 

 

Wspierający mnie patroni będą mieli czynny wpływ na powstające na blogu i youtube treści. Wierzę, że dzięki temu obie strony zyskają na tym. 

 

Dotychczas samodzielnie nagrane i edytowane filmy:

 

 

 

 

Moje obecne najwazniejsze cele na youtube to:

1. nagranie serii poradników dotyczących dress code i ubierania się na różne okazje jak np na rozmowę o pracę,

2. seria vlogów z mojego życia w Szwecji

3. ciekawostki ze Szwecji

4. poradniki dotyczące akcersoriów w modzie męskiej

5. lepsze filmy dotyczące dbania o buty

6. wpisy o stylizacjach połączone z klipami wideo, by lepiej zaprezentować każdy zestaw

7. nie wszystko chciałbym zdradzać, bo konkurencja nie śpi ;)

 

Dotacje od patronów pozwolą mi dokupić sprzęt wideo, m.in.:

- statyw fotograficzny i wideo Manfrotto,

- rag do iPhone do nagrywania vloga Shoulderpod,

- stabilizator do aparatu do nagrywania filmów z ręki,

- oświetlenie  składające się z dwóch statywów z parasolkami,

- oświetlenie led do iPhone,

- mikrofon kierunkowy RODE, 

- zewnętrzny dysk twardy do archiwum,

- zestaw obiektywów do iPhone,

- jasny obiektyw do nagrywania filmów i robienia zdjęć do sesji zdjęciowych

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 400
Ta niewielka kwota od Ciebie pokazuję mi, że są osoby, dla których moja twórczość jest wartościowa! Dziękuję Ci za Twoje wsparcie i niniejszym ogłaszam Cię oficjalnym współtwórcą mojego kanału!

Jeśli uda nam się kiedyś spotkać, to osobiście przybiję Ci "piątkę" i podziękuję za pomoc!
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 200
Patroni wspierający mnie 12 złotymi miesięcznie otrzymują dostęp do fan page na Facebook, dzięki któremu masz wpływ na tworzenie bloga oraz możesz uczestniczyć w dyskusjach na tematy bliskie tematyce bloga.

Prócz tego każdy ma dostęp do specjalnych wpisów w formie relacji z tworzenia bloga. Będą one udostępniane na platformie patronuje raz w miesiącu.

Raz w roku wylosuje także osobę, która spotka się ze mną na specjalnym spotkaniu patronów!

Każdemu z Was bardzo dziękuje i mam nadzieję, że będę mógł kiedyś podziękować osobiście!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 150
Jeśli zdecydowałeś się wesprzeć mnie kwotą trzydziestu złotych, to oprócz mojej wdzięczności dostaniesz dostęp do supertajnej grupy facebook dla patronów, na której będzie rozmawiać o blogu, tematach na nim poruszanych i dyskutować o tym, co powinno się na nim znaleźć.

Jedna osoba z tej grupy będzie wylosowana, by wziąć udział w spotkaniu ze mną, które będzie odbywało się raz na pół roku w Warszawie.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Pięćdziesiąt złotych to już coś! Za wspieranie mnie taką kwotą otrzymasz dostęp do specjalnego vloga, który raz w miesiącu ukazuje się tylko i wyłącznie dla patronów.
Oczywiście dostajesz także to, co przy niższych progach, czyli dostęp do grupy na fb i UWAGA aż 3 osoby z tej grupy będą mogły być wybrane do uczestniczenia w spotkaniu w Warszawie ze mną raz na pół roku. Obiecuję, że odbędzie się ono w pasującym do tematyki bloga miejscu i atrakcją będzie nie tylko moje towarzystwo!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
Mecenas, który wspiera mnie miesięcznie 100 złotymi ma prawo raz w miesiącu wysłania do mnie wiadomości z pytaniami, na które odpowiem w prywatnej wiadomości. Mogą to być pytania odnośnie mody, ale także mojego prywatnego życia. Nie obiecuję, że odpowiem na wszystkie pytania, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by je zadać :)

Wszystkie osoby z tej grupy mogą raz na pół roku wziąć udział w spotkaniu ze mną w Warszawie , wypiciu drinka czy kawy oraz porozmawiania na interesujące nas tematy.

Otrzymujesz zatem osobisty kontakt ze mną poprzez e-mail, spotkanie ze mną raz na pół roku, dostęp do grupy fb, specjalny vlog raz na miesiąc i moją wdzięczność!
Dziękuję za Twoją hojność!
Zostań patronem