Pani Monia

W Patronite od 22.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 801

liczba Patronów: 421

23 patronów
182 zł miesięcznie
1 693 zł łącznie

Bezpłatny dostęp do materiałów

500 zł

miesięcznie

36%

osiągnięto

318 zł

brakuje

Realizacja tego celu to utrzymanie strony zapewniając bezpłatny dostęp do wszystkich pobieranych materiałów. Nie wiem czy wiesz - choć 2020 rok dopiero się rozpoczął, strona Pani Monia tylko w tym roku przekroczyła próg 2 milionów wejść, a każde z nich owocowało pobieraniem bezpłatnych plików. Jak się domyślasz, to kosztuje. I choć kiedyś ta kwota była w moim zasięgu, dziś, gdy osiąga takie ilości odsłon i pobrań - bez wsparcia nie jest to możliwe.

Obrazy wysokiej jakości - pomoce dydaktyczne na wysokim poziomie

1 000 zł

miesięcznie

18%

osiągnięto

818 zł

brakuje

Myślę, że wiesz, że tworząc pomoce dydaktyczne opieram się wyłącznie na legalnych materiałach wizualnych. Ich legalne wykorzystanie wiąże się z opłacaniem komercyjnych licencji. By w tworzonych pomocach móc korzystać z ilustracji najwyższej jakości oraz by zapewnić ich różnorodność - konieczne jest zwiększenie nakładu finansowego na obrazy, których będę mogła użyć.

Zwiększamy zakres działań

2 000 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

1 818 zł

brakuje

Dzięki osiągnięciu tego celu będę miała możliwość powierzyć opiekę nad stroną informatykom z krwi i kości. To natomiast pozwoli mi poświęcić czas na poszerzenie zakresu działań. Gdy tylko pozwoli mi na to czas, mam plan poszerzyć swoją działalność o bezpłatne webinary, w których będę mogła dzielić się z Wami swoją wiedzą nie tylko w formie tekstów, ale również interaktywnych wykładów, w których będziecie mogli wziąć bezpłatnie udział. I choć mówią, że czas jest bezcenny, osiągnięcie tego celu pozwoli mi go "kupić" nieco więcej.
Zostań Patronem