Avatar użytkownika

Pani Monia

1
patron
5 
miesięcznie
3 510 
łącznie
1
patron
5 zł 3 510 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Ogromnie dziękuję za Twoje wsparcie! Myśląc o dobrych uczynkach, które masz na koncie, nie zapomnij pogratulować sobie wsparcia edukacyjnej przestrzeni w sieci!
7 zł miesięcznie
To już cena smacznej kawy. Cieszę się, że masz chęć wesprzeć moje działania na taką skalę! Dzięki Tobie jestem o kroczek bliżej do tego, by tworzyć i działać na jeszcze większą skalę. Seria bezpłatnych webinarów? To może się udać! Dziękuję, że mnie w tym wspierasz.
9 zł miesięcznie
Mam w głowie taki plan, aby każdego tygodnia na blogu pojawiała się kolejna dawka materiałów i inspiracji do zabaw z dziećmi. Po to, by strona żyła wraz z użytkownikami. Dzięki Tobie jestem o krok bliżej! Wspierasz wartościową inicjatywę - bardzo Ci za to dziękuję.
12 zł miesięcznie
To już mniej więcej tyle co kawa i ciastko. Dziękuję Ci! Myślę, że wiesz, że robię co mogę, by rozwój przedszkolaka nie miał tajemnic dla nikogo. Dziękuję Ci! Twoje wsparcie przyczyni się do tego, aby przygotowane materiały były na najwyższym poziomie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pani Monia w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Od lat dzielę się wiedzą z nauczycielami i rodzicami z wiarą w to, że edukacja ma znaczenie. Mój koszt to czas - bez niego nie jestem w stanie tworzyć nowych materiałów. By mieć go więcej - przyda mi się Twoja pomoc!

Wierzę, że edukacja jest najcenniejszym narodowym dobrem. Mam głowę pełną pomysłów i nieśmiałe wrażenie, że one naprawdę sprawdzają się w rzeczywistości i sprawiają, że edukacja jest dla najmłodszych przygodą i zabawą. 

Tworzę. Edukuję. Działam na rzecz najmłodszych, ich rodziców i nauczycieli. Pracuję z dziećmi - także z tymi z niepełnosprawnością. Od lat spędzam każdego dnia godziny, tworząc bloga https://panimonia.pl, który pęka w szwach od publikacji metodycznych, pomocy dydaktycznych i wsparcia skierowanego do rodziców i nauczycieli. 

 

Wierzę, że z Twoją pomocą uda mi się zdobyć czas konieczny do tworzenia materiałów edukacyjnych. 

 

Cele Autora

Legalnie - wsparcie dla autorów
  • 300 zł miesięcznie
  • 295 zł brakuje
1%
Nie wiem czy wiesz, ale wszystkie pomoce dydaktyczne, które Ci udostępniam są w pełni legalne. Opłacam licencje za programy graficzne, licencje komercyjne autorów grafik i subskrypcje edytorów, które pozwalają mi przygotowywać pomoce wizualne. Lubię to robić, inwestuję w to od lat, jeśli mogę. Szanuję pracę innych i nie popieram sprzedaży materiałów dydaktycznych, w których wykorzystywane są materiały kopiowane bez wiedzy autorów. Wspólnie wspieramy utalentowanych autorów, płacąc, a nie kopiując ich prace. To Twój wkład! Dziękuję!
Strona bez reklam
  • 500 zł miesięcznie
  • 495 zł brakuje
1%
Nawet nie wiecie jak bardzo nie lubię tych wyskakujących wszędzie reklam. Szczególnie tych na telefonie. Marzę o przestrzeni wolnej od banerów i wyskakujących reklam z "iksem" tak małym, że ominięcie reklamy wymaga chirurgicznej precyzji.
A jednak - reklamy na razie są. Dlaczego - skoro ich nie chcę? Dzięki nim utrzymanie strony jest możliwe. Ale może - wspólnymi siłami uda się je wyłączyć.
Otwarte szkolenia dla nauczycieli
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 995 zł brakuje
0%
Chciałabym cyklicznie - online lub na żywo - realizować otwarte (bezpłatne) szkolenia i warsztaty dla nauczycieli. Dzięki temu, mam nadzieję, nauczyciele będą wiedzieć jeszcze więcej i działać jeszcze lepiej! I jednym z nich, możesz być także Ty!
Współpraca z grafikiem
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 995 zł brakuje
0%
W mojej głowie nie skończyły się pomysły, a w gruncie rzeczy - to dopiero wierzchołek góry lodowej. Często jednak ogranicza mnie brak plastycznego talentu i umiejętności graficznych. Osiągnięcie tego celu pozwoli mi nawiązać współpracę z grafikiem, który będzie te moje myśli przekładał na obrazy.
Współpraca ze specjalistami
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 995 zł brakuje
0%
Marzę o tym, żeby Pani Monia przestała być samotnym wojownikiem w internetowej przestrzeni. Chciałabym, aby dołączyli do mnie specjaliści i aby ich publikacje pojawiały się systematycznie na blogu! Po to, by wszystko to, co ważne dla dziecka w wieku przedszkolnym, było na wyciągnięcie ręki!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pani Monia już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Gosia Migdoł
Gosia Migdoł
5 zł
JUSTA26
JUSTA26
5 zł
Hanna Michalska
Hanna Michalska
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.