Pani Monia

W Patronite od 22.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1123

Liczba Patronów: 636

Zostań Patronem
17 patronów
148 miesięcznie
2 421 łącznie

Bezpłatny dostęp do materiałów

500 zł

miesięcznie

29%

osiągnięto

352 zł

brakuje

Realizacja tego celu to utrzymanie strony zapewniając bezpłatny dostęp do wszystkich pobieranych materiałów. Nie wiem czy wiesz - choć 2020 rok dopiero się rozpoczął, strona Pani Monia tylko w tym roku przekroczyła próg 2 milionów wejść, a każde z nich owocowało pobieraniem bezpłatnych plików. Jak się domyślasz, to kosztuje. I choć kiedyś ta kwota była w moim zasięgu, dziś, gdy osiąga takie ilości odsłon i pobrań - bez wsparcia nie jest to możliwe.

Obrazy wysokiej jakości - pomoce dydaktyczne na wysokim poziomie

1 000 zł

miesięcznie

14%

osiągnięto

852 zł

brakuje

Myślę, że wiesz, że tworząc pomoce dydaktyczne opieram się wyłącznie na legalnych materiałach wizualnych. Ich legalne wykorzystanie wiąże się z opłacaniem komercyjnych licencji. By w tworzonych pomocach móc korzystać z ilustracji najwyższej jakości oraz by zapewnić ich różnorodność - konieczne jest zwiększenie nakładu finansowego na obrazy, których będę mogła użyć.

Zwiększamy zakres działań

2 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

1 852 zł

brakuje

Dzięki osiągnięciu tego celu będę miała możliwość powierzyć opiekę nad stroną informatykom z krwi i kości. To natomiast pozwoli mi poświęcić czas na poszerzenie zakresu działań. Gdy tylko pozwoli mi na to czas, mam plan poszerzyć swoją działalność o bezpłatne webinary, w których będę mogła dzielić się z Wami swoją wiedzą nie tylko w formie tekstów, ale również interaktywnych wykładów, w których będziecie mogli wziąć bezpłatnie udział. I choć mówią, że czas jest bezcenny, osiągnięcie tego celu pozwoli mi go "kupić" nieco więcej.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni