Pani Monia

W Patronite od 22.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2815

Liczba Patronów: 1903

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
25 miesięcznie
3 340 łącznie

Legalnie - wsparcie dla autorów

300 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

275 zł

brakuje

Nie wiem czy wiesz, ale wszystkie pomoce dydaktyczne, które Ci udostępniam są w pełni legalne. Opłacam licencje za programy graficzne, licencje komercyjne autorów grafik i subskrypcje edytorów, które pozwalają mi przygotowywać pomoce wizualne. Lubię to robić, inwestuję w to od lat, jeśli mogę. Szanuję pracę innych i nie popieram sprzedaży materiałów dydaktycznych, w których wykorzystywane są materiały kopiowane bez wiedzy autorów. Wspólnie wspieramy utalentowanych autorów, płacąc, a nie kopiując ich prace. To Twój wkład! Dziękuję!

Strona bez reklam

500 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

475 zł

brakuje

Nawet nie wiecie jak bardzo nie lubię tych wyskakujących wszędzie reklam. Szczególnie tych na telefonie. Marzę o przestrzeni wolnej od banerów i wyskakujących reklam z "iksem" tak małym, że ominięcie reklamy wymaga chirurgicznej precyzji.
A jednak - reklamy na razie są. Dlaczego - skoro ich nie chcę? Dzięki nim utrzymanie strony jest możliwe. Ale może - wspólnymi siłami uda się je wyłączyć.

Otwarte szkolenia dla nauczycieli

1 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

975 zł

brakuje

Chciałabym cyklicznie - online lub na żywo - realizować otwarte (bezpłatne) szkolenia i warsztaty dla nauczycieli. Dzięki temu, mam nadzieję, nauczyciele będą wiedzieć jeszcze więcej i działać jeszcze lepiej! I jednym z nich, możesz być także Ty!

Współpraca z grafikiem

2 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 975 zł

brakuje

W mojej głowie nie skończyły się pomysły, a w gruncie rzeczy - to dopiero wierzchołek góry lodowej. Często jednak ogranicza mnie brak plastycznego talentu i umiejętności graficznych. Osiągnięcie tego celu pozwoli mi nawiązać współpracę z grafikiem, który będzie te moje myśli przekładał na obrazy.

Współpraca ze specjalistami

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 975 zł

brakuje

Marzę o tym, żeby Pani Monia przestała być samotnym wojownikiem w internetowej przestrzeni. Chciałabym, aby dołączyli do mnie specjaliści i aby ich publikacje pojawiały się systematycznie na blogu! Po to, by wszystko to, co ważne dla dziecka w wieku przedszkolnym, było na wyciągnięcie ręki!