W Patronite od 09.08.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1528

liczba Patronów: 1662

1 patron
30 zł miesięcznie
660 zł łącznie
Chodzę z kamerą po warszawskich ulicach i gadam z ciekawymi osobami - klientami agencji, którą zarządzam, ale nie tylko. Gadamy o biznesie, marketingu i czasami o głupotach. Zakochałem się we vlogowaniu! Od początku postawiłem na świetną jakość publikowanych filmów i... nieszablonową formą!

O Autorze

Cześć Patroni!

Nazywam się Bartek Matusiak i od piątku 13-go marca 2020 roku prowadzę na YouTube kanał Pan Matusiak (jego odpowiednik "pisany" to blog www.panmatusiak.pl). Uznałem, że warto się w dzisiejszych czasach dzielić wiedzą i tym samym postanowiłem nagrywać moje spotkania z klientami agencji, która zarządzam. Uznałem jednak, że idealnie byłoby połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego staramy się nie spotykać w biurach, lecz... na ulicy, w kawiarniach, w parkach. Dzięki temu każdy odcinek, to przy okazji spacer po Warszawie i pokazywanie uroków (choć nie tylko) miasta. To, co jednak wyróżnia mojego vloga od dziesiątek innych, to... No właśnie - zobacz co! Efekty te nabierają jeszcze większego znaczenia, jak ogląda się odcinek w trakcie premiery! Polecam! 

Dla kogo mój vlog? 

Robię vloga dla wszystkich tych, którzy szukają na YouTube poważnych, wartościowych treści. Choć bez przesady. Zarządzam agencją, ale na co dzień (o czym doskonale wiedzą klienci) jestem bez kija w dupie (sorry). Robię odcinki jeżdżąc na rowerze, na hulajnodze, a do tego pokazuję Warszawę z lotu ptaka. Generalnie moje vlogi to nieszablonowa dawka wiedzy na temat biznesu, marketingu. Spotykam się z klientami czy znajomymi i gadam nie tylko o zarządzaniu, ale social mediach, winie, gotowaniu, czy po prostu o... życiu. W końcu nie tylko zarządzam agencją, ale jestem rodzicem - mam trzy wspaniałe córeczki, z którymi też będę rozmawiał we vlogu. 

Pomysły na rozwój kanału

Moja głowa jest pełna szalonych pomysłów. Chcę robić znacznie więcej odcinków i nie tylko w Warszawie. Już lada chwila pojawię się w Trójmieście czy Krakowie, gdzie prowadzę m.in. na AGH zajęcia dla studentów studiów podyplomowych Social Media i Content Marketing. Do tego wszystkiego zamierzam nadać odcinkom dynamiki i tworzyć specjalne odcinki EXTRA dla Patronów. Co poza tym? Chcę jeszcze bardziej dzielić się wiedzą! Z pewnością pojawi się w odcinkach stały element, czyli będę pokazywał i zarazem w skrócie mówił o tym, skąd czerpię wiedzę, co ciekawego czytam (na Facebooku moja grupa "Przeczytam 52 książki w tym roku" ma już ponad 1 tys. członków!). Chciałbym, aby był to kanał dla ludzi młodszych i starszych, którzy chcą się dowiedzieć czegoś mądrego, nauczyć czegoś ciekawego, którzy chcą być inspirowani. Jednym z pomysłów jest także... zapraszanie Patronów do współtworzenia vloga, o czym piszę w Progach.  

Oto kilka wybranych odcinków

Słowa to jednak tylko słowa, dlatego też zachęcam do obejrzenia kilku odcinków vloga. A zacznę od debiutu, czyli pierwszego odcinka, który pojawił się na YouTube dokładnie w piątek 13-go! Poważnie! 

W jednym z kolejnych odcinków jeździłem na rowerze. Spotkałem się także z założycielem nowego internetowego radia oraz pokazałem siedzibę jednej z bardziej znanych agencji social mediowych w kraju. W odcinku pojawiły się pierwszy raz nowe efekty, czyli tweety publikowane na ekranie, ale równolegle także na Twitterze! Do tej pory tylko w czasie rzeczywistym publikowałem zdjęcia na Instagramie.  

Tu z kolei pierwszy raz zrobiłem wideo-rozmowęI Pokazując tym samy, że w kosmicznym tempie wprowadzam do vloga coraz więcej innowacji i nie zamierzam zwolnić! 

Z tego odcinka jestem jednak najbardziej dumny i w końcu pokazałem swoją najmłodszą córeczkę. 

 

Liczę, że po obejrzeniu sami uznacie, że takiego drugiego vloga nie ma na polskim YouTube i łamię pewne stereotypy. Wspierając mnie, daję Wam możliwość współtworzenia kanału Pan Matusiak. Wychodzę bowie z założenia, że wspólnie jednak realizuje się ciekawsze projekty, aniżeli w pojedynkę. Zatem... dołączcie do grona moich Patronów! 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni