Pan Matusiak

W Patronite od 09.08.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1205

liczba Patronów: 1638

1 patron
30 zł miesięcznie
480 zł łącznie
Autor vloga Pan Matusiak na YouTube. Specjalista od budowania marek i zarządzania komunikacją z klientami. Pomysłodawca narzędzi biznesowych, m.in. zestawu warsztatowego Mapa Podróży Klienta.

Mecenasi

Wspierając mnie kwotą 1 tys. zł miesięcznie stajesz się Mecenasem. W związku z tym zrobię z Tobą wywiad, a jeśli chcesz pochwalić się we vlogu swoją firmą - odwiedzę CIę i pokażemy, co masz do zaoferowania! Logo Twojej firmy będzie umieszczone na stałe na moim blogu w sekcji Mecenasi, a także tutaj - na Patronite. Próg tylko dla tych, którzy chcą mieć wpływ na vloga, która powstaje, a także na pozostałe projekty, które zaczynam powoli realizować (m.in. obiecana książka). Patroni, którzy będą przez minimum rok wspierać projekt taką kwotą, będą w oddzielnej grupie zamkniętej. Będę tam publikował na bieżąco materiały na temat tego, nad czym pracuję itd. Rzecz jasna, nazwiska/nazwy Mecenasów pojawią się na planszy końcowej każdego vloga. 

O Autorze

Kiedyś pracowałem w radiu i gazecie, a dziś zajmuję się budowaniem marek, wspieraniem firm w działaniach marketingowych. Pracuję z przedsiębiorcami, menedżerami i prezesami. Oczywiście w ramach agencji uxon, którą zarządzam. Prowadzę ponadto warsztaty m.in. z tematyki digital marketingu, a także z tworzenia Person i Mapy Podróży Klienta. Do tego jestem wykładowcą na studiach podyplomowych Social Media & Content Marketing na krakowskiej AGH. Podczas warsztatów ze studentami wykorzystuje autorski zestaw warsztatowy Mapa Podróży Klienta. 

Od niedawna oprócz swojego bloga www.panmatusiak.pl, pracuję intensywnie nad vlogiem Pan Matusiak. Pokazuje w nim klientów, dla których pracuję, a także znajomych, którzy realizują ciekawe projekty. Chciałbym rozwijać tego vloga, ale potrzebuję Waszego wsparcia. Chciałbym, aby co tydzień wychodziły dwa odcinki - główny oraz odcinek extra. W ramach wsparcia chciałbym się dzielić z Wami swoją wiedzą, a nawet zapraszać Was do vloga. Zobaczcie mój pierwszy odcinek. 

Mam nadzieję, że Wam się spodobał. Poprzeczka wysoko podniesiona, ale ten standard planuję utrzymać. Zawsze będzie najwyższa jakość obrazu (4K), a także dźwięku. Nie zabraknie też wszystkich tych animacji. Dla Patronów, którzy będą wspierać mnie kwotami powyżej 50 zł - będą przygotowywał odcinków specjalne, których oficjalnie na kanale nie zobaczycie. Poniżej ostatni odcinek, w którym rozmawiam z konsultantem biznesowym na temat tego, czy czeka nas kryzys. 

Liczę na Wasze wsparcie! Możecie też udostępnić ten profil na swoich profilach na Facebooku lub Twitterze z krótką informacją od siebie. Dzięki! 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni