Avatar użytkownika

Pan Matusiak

0
patronów
0 
miesięcznie
990 
łącznie
0
patronów
0 zł 990 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wspierając mnie taką kwotą POMAGASZ MI OSIĄGNĄĆ CELE, a tym samym współtworzysz ze mną vloga i możesz liczyć na to, że dołączysz do zamkniętej grupy PATRONI PANA MATUSIAKA. Twoje nazwisko znajdzie się ponadto na liście patronów na moim blogu.
30 zł miesięcznie
30 zł miesięcznie? To już WIELKI SZACUNEK ODE MNIE DLA CIEBIE! Dzięki takim osobom jak Ty, osiągnięcie celu będzie możliwe! Rzecz jasna, dołączysz do zamkniętej grupy, Twoje imię i nazwisko pojawi się na blogu, a do tego możesz liczyć na małe prezenty ode mnie - np. specjalne kartki opracowane wyłącznie dla Patronów!
50 zł miesięcznie
Należy Ci się wszystko, to co w progach 10 i 30, a do tego coś ekstra, czyli dostęp do ukrytych odcinków, których pozostali na vlogu nie widzą. Tak, bo wsparcie mnie na takim poziomie pozwala baaardzo zbliżyć MNIE DO CELU! Ale to nie wszystko - będę brał pod uwagę Twoje sugestie przy tworzeniu nowych odcinków vloga.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
100 dostępnych miejsc
Stajesz się moim Patronem na specjalnych zasadach. Po pierwsze, bezdyskusyjnie należy Ci się wszystko, o czym mowa w progach 10, 30 i 50. Możesz też liczyć na specjalne podziękowanie we vlogu, bo dzięki takim osobom, jak Ty zbliżam się w tempie HIPER DO REALIZACJI CELÓW. Co jeszcze? Z przyjemnością spotkam się również z Tobą na kawę i zostaniesz tym samym gościem jednego z moim odcinków vloga!
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
10 dostępnych miejsc
Wspierając mnie kwotą 1 tys. zł miesięcznie stajesz się Mecenasem. W związku z tym zrobię z Tobą wywiad, a jeśli chcesz pochwalić się we vlogu swoją firmą - odwiedzę Cię i pokażemy, co masz do zaoferowania! Logo Twojej firmy będzie umieszczone na stałe na moim blogu w sekcji Mecenasi. Próg tylko dla tych, którzy chcą mieć wpływ na vloga, która powstaje, a także na pozostałe projekty, które zaczynam powoli realizować (m.in. obiecana książka). Patroni, którzy wesprą projekt taką kwotą będą w oddzielnej grupie zamkniętej. Będę tam publikował na bieżąco materiały na temat tego, nad czym pracuję itd. Rzecz jasna, nazwiska Mecenasów pojawią się na planszy końcowej każdego vloga.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pan Matusiak w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Chodzę z kamerą po warszawskich ulicach i gadam z ciekawymi osobami - klientami agencji, którą zarządzam, ale nie tylko. Gadamy o biznesie, marketingu i czasami o głupotach. Zakochałem się we vlogowaniu! Od początku postawiłem na świetną jakość publikowanych filmów i... nieszablonową formą!

Cześć Patroni!

Nazywam się Bartek Matusiak i od piątku 13-go marca 2020 roku prowadzę na YouTube kanał Pan Matusiak (jego odpowiednik "pisany" to blog www.panmatusiak.pl). Uznałem, że warto się w dzisiejszych czasach dzielić wiedzą i tym samym postanowiłem nagrywać moje spotkania z klientami agencji, która zarządzam. Uznałem jednak, że idealnie byłoby połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego staramy się nie spotykać w biurach, lecz... na ulicy, w kawiarniach, w parkach. Dzięki temu każdy odcinek, to przy okazji spacer po Warszawie i pokazywanie uroków (choć nie tylko) miasta. To, co jednak wyróżnia mojego vloga od dziesiątek innych, to... No właśnie - zobacz co! Efekty te nabierają jeszcze większego znaczenia, jak ogląda się odcinek w trakcie premiery! Polecam! 

Dla kogo mój vlog? 

Robię vloga dla wszystkich tych, którzy szukają na YouTube poważnych, wartościowych treści. Choć bez przesady. Zarządzam agencją, ale na co dzień (o czym doskonale wiedzą klienci) jestem bez kija w dupie (sorry). Robię odcinki jeżdżąc na rowerze, na hulajnodze, a do tego pokazuję Warszawę z lotu ptaka. Generalnie moje vlogi to nieszablonowa dawka wiedzy na temat biznesu, marketingu. Spotykam się z klientami czy znajomymi i gadam nie tylko o zarządzaniu, ale social mediach, winie, gotowaniu, czy po prostu o... życiu. W końcu nie tylko zarządzam agencją, ale jestem rodzicem - mam trzy wspaniałe córeczki, z którymi też będę rozmawiał we vlogu. 

Pomysły na rozwój kanału

Moja głowa jest pełna szalonych pomysłów. Chcę robić znacznie więcej odcinków i nie tylko w Warszawie. Już lada chwila pojawię się w Trójmieście czy Krakowie, gdzie prowadzę m.in. na AGH zajęcia dla studentów studiów podyplomowych Social Media i Content Marketing. Do tego wszystkiego zamierzam nadać odcinkom dynamiki i tworzyć specjalne odcinki EXTRA dla Patronów. Co poza tym? Chcę jeszcze bardziej dzielić się wiedzą! Z pewnością pojawi się w odcinkach stały element, czyli będę pokazywał i zarazem w skrócie mówił o tym, skąd czerpię wiedzę, co ciekawego czytam (na Facebooku moja grupa "Przeczytam 52 książki w tym roku" ma już ponad 1 tys. członków!). Chciałbym, aby był to kanał dla ludzi młodszych i starszych, którzy chcą się dowiedzieć czegoś mądrego, nauczyć czegoś ciekawego, którzy chcą być inspirowani. Jednym z pomysłów jest także... zapraszanie Patronów do współtworzenia vloga, o czym piszę w Progach.  

Oto kilka wybranych odcinków

Słowa to jednak tylko słowa, dlatego też zachęcam do obejrzenia kilku odcinków vloga. A zacznę od debiutu, czyli pierwszego odcinka, który pojawił się na YouTube dokładnie w piątek 13-go! Poważnie! 

W jednym z kolejnych odcinków jeździłem na rowerze. Spotkałem się także z założycielem nowego internetowego radia oraz pokazałem siedzibę jednej z bardziej znanych agencji social mediowych w kraju. W odcinku pojawiły się pierwszy raz nowe efekty, czyli tweety publikowane na ekranie, ale równolegle także na Twitterze! Do tej pory tylko w czasie rzeczywistym publikowałem zdjęcia na Instagramie.  

Tu z kolei pierwszy raz zrobiłem wideo-rozmowęI Pokazując tym samy, że w kosmicznym tempie wprowadzam do vloga coraz więcej innowacji i nie zamierzam zwolnić! 

Z tego odcinka jestem jednak najbardziej dumny i w końcu pokazałem swoją najmłodszą córeczkę. 

 

Liczę, że po obejrzeniu sami uznacie, że takiego drugiego vloga nie ma na polskim YouTube i łamię pewne stereotypy. Wspierając mnie, daję Wam możliwość współtworzenia kanału Pan Matusiak. Wychodzę bowie z założenia, że wspólnie jednak realizuje się ciekawsze projekty, aniżeli w pojedynkę. Zatem... dołączcie do grona moich Patronów! 

Cele Autora

Zakup profesjonalnej kamery
  • 15 000 zł
  • 14 010 zł brakuje
6%

Od samego początku stawiam we vlogu na jakość, jednak chciałbym podnieść poprzeczkę. Aby tego dokonać potrzebuję profesjonalnej kamery i chciałbym, abyś mi pomógł w zrealizowaniu tego celu, a zatem współtworzył wspólnie ze mną vloga. Mówiąc kamera, mam na myśli kompleksowy sprzęt - body oraz obiektyw.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pan Matusiak już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
30 zł
Katarzyna Karolina Zielińska
Katarzyna Karolina Zielińska
10 zł
Radek Ozimkiewicz
Radek Ozimkiewicz
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.