Pan Matusiak

W Patronite od 09.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
990 łącznie
Chodzę z kamerą po warszawskich ulicach i gadam z ciekawymi osobami - klientami agencji, którą zarządzam, ale nie tylko. Gadamy o biznesie, marketingu i czasami o głupotach. Zakochałem się we vlogowaniu! Od początku postawiłem na świetną jakość publikowanych filmów i... nieszablonową formą!

O Autorze

Cześć Patroni!

Nazywam się Bartek Matusiak i od piątku 13-go marca 2020 roku prowadzę na YouTube kanał Pan Matusiak (jego odpowiednik "pisany" to blog www.panmatusiak.pl). Uznałem, że warto się w dzisiejszych czasach dzielić wiedzą i tym samym postanowiłem nagrywać moje spotkania z klientami agencji, która zarządzam. Uznałem jednak, że idealnie byłoby połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego staramy się nie spotykać w biurach, lecz... na ulicy, w kawiarniach, w parkach. Dzięki temu każdy odcinek, to przy okazji spacer po Warszawie i pokazywanie uroków (choć nie tylko) miasta. To, co jednak wyróżnia mojego vloga od dziesiątek innych, to... No właśnie - zobacz co! Efekty te nabierają jeszcze większego znaczenia, jak ogląda się odcinek w trakcie premiery! Polecam! 

Dla kogo mój vlog? 

Robię vloga dla wszystkich tych, którzy szukają na YouTube poważnych, wartościowych treści. Choć bez przesady. Zarządzam agencją, ale na co dzień (o czym doskonale wiedzą klienci) jestem bez kija w dupie (sorry). Robię odcinki jeżdżąc na rowerze, na hulajnodze, a do tego pokazuję Warszawę z lotu ptaka. Generalnie moje vlogi to nieszablonowa dawka wiedzy na temat biznesu, marketingu. Spotykam się z klientami czy znajomymi i gadam nie tylko o zarządzaniu, ale social mediach, winie, gotowaniu, czy po prostu o... życiu. W końcu nie tylko zarządzam agencją, ale jestem rodzicem - mam trzy wspaniałe córeczki, z którymi też będę rozmawiał we vlogu. 

Pomysły na rozwój kanału

Moja głowa jest pełna szalonych pomysłów. Chcę robić znacznie więcej odcinków i nie tylko w Warszawie. Już lada chwila pojawię się w Trójmieście czy Krakowie, gdzie prowadzę m.in. na AGH zajęcia dla studentów studiów podyplomowych Social Media i Content Marketing. Do tego wszystkiego zamierzam nadać odcinkom dynamiki i tworzyć specjalne odcinki EXTRA dla Patronów. Co poza tym? Chcę jeszcze bardziej dzielić się wiedzą! Z pewnością pojawi się w odcinkach stały element, czyli będę pokazywał i zarazem w skrócie mówił o tym, skąd czerpię wiedzę, co ciekawego czytam (na Facebooku moja grupa "Przeczytam 52 książki w tym roku" ma już ponad 1 tys. członków!). Chciałbym, aby był to kanał dla ludzi młodszych i starszych, którzy chcą się dowiedzieć czegoś mądrego, nauczyć czegoś ciekawego, którzy chcą być inspirowani. Jednym z pomysłów jest także... zapraszanie Patronów do współtworzenia vloga, o czym piszę w Progach.  

Oto kilka wybranych odcinków

Słowa to jednak tylko słowa, dlatego też zachęcam do obejrzenia kilku odcinków vloga. A zacznę od debiutu, czyli pierwszego odcinka, który pojawił się na YouTube dokładnie w piątek 13-go! Poważnie! 

W jednym z kolejnych odcinków jeździłem na rowerze. Spotkałem się także z założycielem nowego internetowego radia oraz pokazałem siedzibę jednej z bardziej znanych agencji social mediowych w kraju. W odcinku pojawiły się pierwszy raz nowe efekty, czyli tweety publikowane na ekranie, ale równolegle także na Twitterze! Do tej pory tylko w czasie rzeczywistym publikowałem zdjęcia na Instagramie.  

Tu z kolei pierwszy raz zrobiłem wideo-rozmowęI Pokazując tym samy, że w kosmicznym tempie wprowadzam do vloga coraz więcej innowacji i nie zamierzam zwolnić! 

Z tego odcinka jestem jednak najbardziej dumny i w końcu pokazałem swoją najmłodszą córeczkę. 

 

Liczę, że po obejrzeniu sami uznacie, że takiego drugiego vloga nie ma na polskim YouTube i łamię pewne stereotypy. Wspierając mnie, daję Wam możliwość współtworzenia kanału Pan Matusiak. Wychodzę bowie z założenia, że wspólnie jednak realizuje się ciekawsze projekty, aniżeli w pojedynkę. Zatem... dołączcie do grona moich Patronów! 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Katarzyna Karolina Zielińska
Katarzyna Karolina Zielińska
Próg: 10 zł
Radek Ozimkiewicz
Radek Ozimkiewicz
Próg: 10 zł