Pan Piotr

W Patronite od 28.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Pan Piotr jest całkowicie niezależny, dlatego nie dostaje pieniędzy za to co tworzy. Może kiedyś będzie wstawiać filmy regularnie xd. Może liczyć jedynie na szczodrość swoich wspaniałych widzów <3 Nikt nie zmusza ich do płacenia za kontent Pana Piotra. Wszystko zależy od ich własnej decyzji :)

O Autorze

On jest Panem Piotrem, to jest Pan Piotr, witamy w Pan Piotr

Robienie filmów jest fajne i w ogóle, a dzięki kreatywnemu podejściu lubię uczyć się nowych sposobów na tworzenie czegoś interesującego! Zacząłem od filmów z Team Fortress 2. Teraz staram się nagrywać mniej filmów o grach, bo uznałem, że tego tymu materiały nie wykorzystują pełni mojego potencjału :3. Przerzuciłem się na fanowskie Dubbingi, a potem do nagrywania skeczy. Razem z kolegami nagrywamy scenki humorystyczne, nawet ich pełne serie. Co jakiś czas nawet robię animacje! Jak to się dalej potoczy to już zależy od przypadku :P

Miazek jest moją prawą ręką i znajdziecie go w większości filmów. Może kupię mu kebaba jak się uzbiera trochę pieniędzy xd.

Najlepiej na kanale przyjął się Program Pana Piotra. Jest to program na żywo organizowany co jakiś czas na kanale. Jest bardzo losowy w swojej tematyce :P czasami gotujemy, czasami prowadzimy teleturniej.

W przyszłości mam zamiar zostać reżyserem filmowym :3. Opowiadać ciekawe historie przy pomocy obrazu i dźwięku. Sam pracuję na mój własny sukces, ale wy możecie mi w pewnym stopniu pomóc!

Oczywiście poradziłbym sobie, nawet jakbym nie otrzymywał żadnego wsparcia z zewnątrz, ale jeśli chcecie pomóc mi kupować lepszy sprzęt, to droga wolna! Może macie ochotę wyrazić wdzięczność za filmy jakie wyprodukowałem, a może walają wam się drobne w portfelu i nie wiecie co z nimi zrobić :P.

Ten Patronite został założony właśnie dla takich ludzi! Nikt nie zmusza was do płacenia, a ja sam poradzę sobie bez problemu bez dodatkowego wsparcia! W ten sposób po prostu ułatwiam wam proces pomagania mi xd.

Dziękuję za jakiekolwiek wsparcie! Tylko wy decydujecie, czy na nie zasłużyłem, czy nie!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem