Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

1128 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Nie hejter, nie maruda, nie zadymiacz. Szczęśliwy facet lubiący szczerość. A to, że sarkastyczna szelma, to już inna historia. Tworzę przystań dla ludzi myślących niezależnie i szukających odskoczni od banału oraz myślenia schematami. Bloga prowadzę od 14 miesięcy. Miesięcznie czyta mnie 7 000 osób, a to liczba wzrastająca. Przyłączysz się?

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1200 zł miesięcznie
brakuje 1200 zł
Mogę więcej!
To jest równoznaczne z tygodniem pracy ekstra. Będę mógł więcej czasu poświęcić pisaniu tekstów dla Ciebie.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 3000 zł
Będziemy się widzieć częściej i rozmawiać :)
Będę miał odpowiednie środki by zainwestować w sprzęt, nagrywać filmy na YouTube, pisać więcej tekstów dla Ciebie, robić lepsze sesje zdjęciowe i mieć więcej czasu na moje marzenie - regularne przeprowadzanie wywiadów z osobami, które mogą nas inspirować oraz uczyć ciekawych rzeczy.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 7000 zł miesięcznie
brakuje 7000 zł
Cały Twój
Rzucam wszystko w diabły i zajmuję się tylko i wyłącznie tworzeniem dla Ciebie. Blog rośnie w siłę, kręcimy filmy, robimy wywiady, a ja w ciągu 4 miesięcy robię objazd po 16 największych miastach Polski, by móc spotykać się z moimi Darczyńcami, rozmawiać, inspirować się i dzielić ideami.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 9000 zł miesięcznie
brakuje 9000 zł
Cały Twój bloger i pisarz
W mojej szufladzie leżą 3 rozpoczęte powieści, których nie mam czasu dokończyć. Regularne otrzymywanie takiej kwoty pozwoli mi nie tylko skoncentrować się na blogu, ale również dokończyć w spokoju projekty i - co najważniejsze - wydać, nawet gdy zajedzie taka potrzeba niezależnie. Zrobimy to razem?

O Autorze

Bloger, który wie wszystko lepiej - a przynajmniej taką mam nadzieję. Nazywam się Mateusz, mam 28 lat, a w moich żyłach płynie krakowsko-góralska krew. Dlatego jestem praktyczny, oszczędny, uparty, towarzystki i nie dam sobie w kaszę dmuchać. Wredny jest moim niepokornym "dzieckiem", dzięki któremu docieram do ludzi takich jak ja - autentycznych i myślących niezależnie. Odwiedź mnie: www.panwrednytyp.pl

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook