Avatar użytkownika

pasieka.network

1
patron
10 
miesięcznie
6 681 
łącznie
1
patron
10 zł 6 681 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
◼️ Dostajesz dostęp do naszego nowego programu Bakłażany i Romanse.
Show, które prawdopodobnie jest za mocne na polskie internety i za to nie przeprasza. Poruszamy w nim tematy damsko-męskie i wszystkie kontrowersje z nimi związane.
Show będzie dostępne na naszej specjalnej grupie Telegramowej, do której dostaniesz niezwłocznie dostęp wrzucając nam dyszkę do czapki.
4 odcinki w miesiącu.
Wpłacając dyszkę masz również dostęp do wszystkich archiwalnych odcinków.
15 zł miesięcznie
◼️ Dostajesz dostęp do naszego nowego programu Bakłażany i Romanse.
◼️ Masz wpływ na to o czym mówimy w Bakłażanach. Bierzesz czynny udział w dyskusji na telegramowej grupie dyskusyjnej Bakłażany i Romansy, gdzie siedzą wszyscy czterej Koledzy i Wspierający Zadajesz pytania, sugerujesz tematy. Twoje zdanie się liczy.
21 zł miesięcznie
Masz gest. Chcesz nas wspierać i być naszym Tatuśkiem. A Tatuś nie może chodzich w łachmanach.
◼️ Oprócz dostępu do programu Bakłażany i Romanse wraz z dostępem do grupy, której członkowie mogą wpływać na kształt programu, dostajesz stały rabat na nasze ściśle limitowane ubranka, gadżety i fizyczne wydania naszych produkcji (jak tylko się pojawią).
41 zł miesięcznie
Wybierz 41 zł
1 dostępne miejsce
Próg dla Ricka La Fleur

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora pasieka.network w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

podcast Koledzy z Internetu co środę o 20:00 na kanale YT pasieka.network i pikantny show Bakłażany i Romanse w każdą niedzielę tylko dla naszych Patronów na Telegramie.

ekipa pasieka.network

 

Jesteśmy ekipą tworzącą formy fabularne, a także podkast Koledzy z Internetu

W każdą środę o 20:00 na naszym kanale YouTube dzielimy się z wami najciekawszymi wydarzeniami z tygodnia. Nasz komentarz może cię rozbawi, a może sprawi, że stracisz resztki nadziei. Tu ma wstęp każdy. Nie narzekaj, bo dostajesz go od nas za darmo*. Nie ma za co.

 

* Donejty mile widziane.

 

Jeśli podoba ci się nasza zacna twórczość, sypnij nam groszem. W zamian co tydzień nowy materiał dostępny wyłącznie dla naszych Patronów, czyli Patrycjuszy Pasieki.
Tworzymy dla Was równolegle dwa programy:

 • Bakłażany i Romanse

Kolesie rozmawiają między sobą o kobitkach. Atmosfera i swoboda wypowiedzi przywołująca skojarzenie piwnicznej siłowni u Siwego. W powietrzu unoszą się męskie feromony, słychać czasem szowinistyczny rechot, a czasem opowieści o tajnikach starochińskich metod kierunkowania popędu płciowego.

Edukujemy, sprawdzamy granice wytrzymałości naszych układów rozrodczych i odczarowujemy stosunek seksualny, czyli akt, na którego punkcie zwariował cały świat. W tym programie dowiesz się o kobietach więcej niż powinieneś wiedzieć O typach zresztą też.

 

 • Lepka Prawda

Co dzieli teorię spiskową od faktów? Ostatnio - upłych dwóch miesięcy. Zdejmij klapki z oczu i posłuchaj przemyśleń, przez które wylądowaliśmy na czarnych listach ABW, CIA i wszystkich telefonów zaufania w kraju.

Omawiamy nieznane kulisy wydarzeń, które zmieniaju oblicze tej planety. Dekodujemy ukrytą symbolikę w filmach. Rozpoznajemy prawidłowość tam, gdzie człowiek normalny widzi zbiór dziwnych zbiegów okoliczności. Bill Gates nas nienawidzi! Dołącz do nas, a wtajemniczymy Cię w wielkie dzieło poszukiwań nowej drogi wyjścia z chaosu.

 

 

Trzon ekipy pasieka.network stanowią:

 • PAWEŁ PYSZNY - Główny sprawca całego zamieszania, to według jego scenariuszy i w jego reżyserii (a czasem i w obiektywie) obserwujecie nasze potyczki. Człowiek orkiestra bezpodstawnie przekonany o tym, że stworzono go do Wielkich rzeczy.

 • CEZARY JOJEC - Światowej klasy aktor, który zrezygnował z kariery na Broadwayu po to, by stworzyć coś swojego. Ogromna osobowość i temperament, a także wężowata śliska gadka, to wszystko sprawia, że mężczyźni chcą go słuchać, a kobiety chcą na niego patrzeć.

 • ARTURRO WOWRETTI - Znany we Włoszech mezzosopranista, w Polsce możecie go kojarzyć z wysokobudżetowych produkcji telewizyjnych takich jak "M jak Miłość", "Barwy Szczęścia", "Słoiki", "Gry Małżeńskie", a nawet "Leśniczówka". No ma chłop talent jak bum cyk cyk.

 • MACIEJ MACIEJ - Biznesmen i filantrop, na codzień zajmuje się dystrybucją oświetlenia, a Wam też rozświetli drogę. Prócz tego interesują go sporty ekstremalne oraz konsumpcja napojów wysokoprocentowych.

   

  Ten Kulczyk

 • MATEUSZ KULCZYK (z tych Kulczyków) - Kameleon społeczny, fan motoryzacji i miłośnik pieniędzy. Słuchaj go, a daleko zajedziesz. Dla jednych gnida, dla innych złoty człowiek. Wszystko zależy od tego, z którego progu podatkowego na niego patrzysz.

  

Nasze produkcje fabularne (w produkcji następnych pomagasz wspierając nas):

 

 

 • MATEUSZ KULCZYK (z tych Kulczyków) - Fan motoryzacji i pieniędzy. Słuchaj go, a daleko zajedziesz

Cele Autora

Kolega Gawędziarz
 • 3 000 zł miesięcznie
 • 2 990 zł brakuje
0%
Gwarancja, że choćby nie wiem co, będziemy działać i podcasty Koledzy z Internetu oraz Bakłażany i Romanse będą dostarczane regularnie dopóki oddychamy i mamy siłę mielić ozorami.
Kolega na Żywo
 • 5 000 zł miesięcznie
 • 4 990 zł brakuje
0%
Więcej luźnych materiałów dostępnych w pierwszej kolejności dla patronów.
Przygotujemy dla Was spotkania na żywo. Może będą to przedstawienia na deskach teatru, może na skrzynce piwa pod Kolumną Zygmunta, a może "w tej studni je*****" na działce Kacałce.
Kolega Podróżnik
 • 8 000 zł miesięcznie
 • 7 990 zł brakuje
0%
Będziemy jeździć w delegacje, by prosto z centrum wydarzeń raportować dla Was koniec świata, który znamy.
Kolega Producent
 • 20 000 zł miesięcznie
 • 19 990 zł brakuje
0%
Produkcja wieloodcinkowych seriali internetowych - każdy rok to nowy sezon serialu. Chcemy próbować różnych gatunków, jedna produkcja może być sitcomem rozgrywającym się w barze, inna horrorem. W zależności od Waszego odbioru serie będą kontynuowane, bądź kończone na rzecz nowych produkcji. Być może, jeśli się zbytnio do tego czasu nie zestarzejemy (zwłaszcza Artur XD), jest nawet szansa na powrót do świata Pierszej Lepszej Pomocy.
Kolega Profesjonalista
 • 30 000 zł miesięcznie
 • 29 990 zł brakuje
0%
Budowa studia z prawdziwego zdarzenia - miejsce, gdzie będziemy realizować nasze treści na profesjonalnym poziomie na naszych zasadach i bez kompromisów. Kupimy światła, kamery, komputer do montażu i streamowania, i zatrudnimy montażystów, co pozwoli nam szybciej publikować nowe materiały. Dedykowane studio pozwoli zapraszać gości na nasze podcasty. Możliwość opłacenia realizatora sprawi, że będziecie mogli spodziewać się także więcej autorskich programów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora pasieka.network już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Filip Rawicki
Filip Rawicki
10 zł
KK
KK
21 zł
Jędrzej
Jędrzej
21 zł
Regis
Regis
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.