Pasja informatyki

W Patronite od 01.07.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 409

Liczba Patronów: 241

Zostań Patronem
Kup na prezent
93 patronów
1 500 miesięcznie
113 554 łącznie
Cześć! Z tej strony Mirek i Damian. Dostarczamy dla Was tutoriale rozpalające pasję informatyki oraz inspirujące treści rozwojowo-filozoficzne. Utrzymujemy też pomocne witryny i dajemy szanse zasięgowe fajnym twórcom ze sceny.

O Autorze

Nasza działalność dydaktyczna utrzymywana jest jedynie z reklam oraz z przekazywanych dotacji - nie pobieramy żadnych opłat dostępowych do kursów - zobacz film o naszym modelu finansowania. Tylko dzięki Wam ponoszone przez naszą firmę niemałe wydatki podatkowe, sprzętowe, hostingowe oraz przede wszystkim czasowe mogą zostać częściowo pokryte.

Dziękujemy ludziom, którzy już pomogli nam zrealizować wiele i którzy wierzą, że wspólnie uda się zdziałać w sieci jeszcze więcej! Dziękujemy Wam za wszelkie otrzymane wsparcie! 

Lista aktualnych patronów jest dostępna tutaj - zestawienie wszystkich aktualnie wspierających nas osób publikujemy także na planszy końcowej we wszystkich filmach publikowanych przez nas na kanale YouTube).Inne aniżeli Patronite metody wsparcia:Znajdziesz nas w tych miejscach w sieci: Poznaj serie przygotowane przez nas na kanale YouTube - kliknięcie na miniaturkę przeniesie Cię do odpowiedniej playlisty:

Sieci komputerowe (EE.08) 

Programowanie webowe (EE.09)

Programowanie w C++ 

Podejście obiektowe w C++

Cyberbezpieczeństwo

Seria hakerska

Linux Ubuntu Server

Windows Server

Tworzenie stron

Arkusze stylów

Kurs JavaScript

Kurs PHP

Bazy danych i SQL

Kurs Bootstrapa

Logika, nauka, matematyka

Informatyka ogólna

Wyprawa do wnętrza ego

Wojownik - Poeta

Filozofia Mr. Robot

Technikalia

Rozwój zawodowy

CMD Windows

Seria Webmin

Konfiguracja urządzeń sieciowych

Seria SHORT

Q&A. Pytania Widzów


Na naszym kanale umożliwiamy także publikacje filmów gościnnych, w których utalentowani twórcy mogą zupełnie za darmo podzielić się swoimi produkcjami i w ten sposób zdobyć szerszą publikę dla swoich inicjatyw. Filmy gościnne oznaczamy dla Waszej wygody żółtym narożnikiem na miniaturkach. Zaproszenie dla twórców wystosowaliśmy w tym filmie.

Zobacz kilka przykładowych produkcji gościnnych:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
adamski-dev
adamski-dev
Próg: 64 zł
Marcus Antonius
Marcus Antonius
Próg: 8 zł
Robert Piotr Młynarczyk
Robert Piotr Młynarczyk
Próg: 4 zł
Zbigniew Starzyk
Zbigniew Starzyk
Próg: 8 zł
Madzia i Adam
Madzia i Adam
Próg: 4 zł