1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

45 zł miesięcznie

Jako doświadczony członek Bractwa Grymierza zostajesz odznaczony rangą Starszego Rycerza na serwerze discord oraz Twój nick pojawi się na liście osób które będą wyświetlane przed rozpoczęciem streama oraz w odpowiedniej rubryce pod streamem. Ten próg kwotowy pozwoli na szansę wygrania co trzymiesięcznej paczki przygotowanej przeze mnie w której będzie można zgarnąć Customowy Kubek zaprojektowany przeze mnie i/lub moją narzeczoną (będą one unikatowe i nie będzie można nabyć ich w żaden inny sposób), odręczny list z podziękowaniem od Najstarszego Brata, fanty związane z bractwem (nalepki, breloczek? itp.) oraz jakiś gadżet związany z grami. Każdy miesiąc bycia patronem zwiększa Twoją szansę na wygraną, czyli trzy miesiące patronatu potrajają szansę na wygranie paczki względem osoby która będzie miała miesięczny staż patronatu. Bractwo dziękuje Ci że jesteś!

75 zł miesięcznie

Jako jeden z najbardziej oddanych Braci zostaniesz odznaczony rangą Starszego na serwerze discord oraz Twój nick pojawi się na liście osób które będą wyświetlane przed rozpoczęciem streama oraz w odpowiedniej rubryce pod streamem. Ten próg kwotowy pozwoli na szansę wygrania co trzymiesięcznej paczki przygotowanej przeze mnie w której będzie można zgarnąć Customowa koszulkę zaprojektowany przeze mnie i/lub moją narzeczoną (będzie one unikatowe i nie będzie można nabyć jej w żaden inny sposób), odręczny list z podziękowaniem od Najstarszego Brata, fanty związane z bractwem (nalepki, breloczek? itp) oraz jakiś gadżet związany z grami a do tego wszystkiego osoba która wygra dane losowanie dostanie pudełkową wersję gry na jakąkolwiek konsolę lub komputer przez ów osobę wybraną (oczywiście nie będą to gry z kosza za 5zł). Każdy miesiąc bycia patronem zwiększa Twoją szansę na wygraną, czyli trzy miesiące patronatu potrajają szansę na wygranie paczki względem osoby która będzie miała miesięczny staż patronatu. Bractwo dziękuje Ci że jesteś!

avatar

Nowy użytkownik

Krzysztof Tomczak

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.