Avatar użytkownika

Patrycja Prószyńska

1
patron
50 
miesięcznie
1 760 
łącznie
1
patron
50 zł 1 760 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Pięć złotych - dostajesz mój uśmiech i zyskujesz dostęp do twórczości graficznej i rysunkowej tworzonej specjalnie dla moich patronów, przekazywanej drogą elektroniczną.
10 zł miesięcznie
Dziesięć złotych - Uzyskujesz korzyści z progu pierwszego oraz dostęp do elitarnej grupy fb "Sekrety Prószyńskiej",a tam:
-niepublikowane dotąd zdjęcia, filmy i inne materiały dotyczące mojej twórczości
20 zł miesięcznie
Ogromna wdzięczność!
Dzięki Twojej pomocy kupię sobie nowe farby i będę mogła częściej dzielić się z Tobą swoją twórczością:)
Uzyskujesz wszystko z poprzednich progów oraz raz na 3 miesiące otrzymasz ode mnie plakat drukowany na formacie A4 ze specjalną dedykacją
50 zł miesięcznie
To już konkretny krok w rozwoju mojej sztuki, Nie wiesz nawet, jak bardzo jestem Ci wdzięczna! Za Twój hojny gest czeka Cię specjalne wyróżnienie - oprócz korzyści z poprzednich progów, już po pół roku otrzymasz obraz niespodziankę, namalowany specjalnie dla Ciebie, na formacie a4.
100 zł miesięcznie
Jesteś Prawdziwym Mecenasem Sztuki! Dzięki Tobie, mój drogi Przyjacielu, jestem coraz bliżej celu. Dla mnie to już konkretny krok do rozwoju mojej sztuki. Wierzę, że dzięki Tobie moje marzenie o wystawie i własnej pracowni może się zrealizować! Dla kogoś takiego jak Ty, korzyści z poprzednich progów to zdecydowanie za mało. Mam dla Ciebie coś specjalnego! Na każdej mojej wystawie Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy honorowych patronów, a już po roku wsparcia, otrzymasz paczkę z upominkiem i podziękowaniem ode mnie. To dzięki Tobie powstaje wartościowa, szczera, polska sztuka.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
20 dostępnych miejsc
Wspaniały, Dobroduszny Przyjacielu! Dodajesz mi skrzydeł, motywacji i chęci do dalszego rozwoju! To Wielki gest Wielkiego Człowieka! Dzięki Tobie mogę tworzyć jeszcze więcej. Mobilizujesz mnie do cięższej, wytrwalszej pracy. Dzięki Tobie łatwiej mi znieść przeciwności losu i trudniejsze chwile. Pragnę Ci za to podziękować całym sercem. Zasługujesz na wyjątkowe wyrazy wdzięczności, które dołączą do nagród za wsparcie z poprzednich progów. Oprócz tego, czeka Cię prawdziwa niespodzianka.Dostaniesz ode mnie coś wyjątkowego. Jestem bardzo kreatywną duszą i jestem pewna, że Cię zaskoczę!:)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Patrycja Prószyńska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem Patrycja:) Od dziecka czuję, że moim powołaniem jest bycie artystą. Przeszłam pełną edukację artystyczną i pragnę całkowicie poświęcić się pracy twórczej. Malarstwo to moje życie.

Witaj w moim świecie!

Sztuka towarzyszy mi od najmłodszych lat. Już jako 9-letnia dziewczynka wiedziałam, że w przyszłości będę malarką. Moja dziecięca fantazja stała się rzeczywistością i największą miłością. Porzuciłam etatową pracę, która prawie do zera ograniczała mi czas na malowanie i niszczyła mnie od środka.

Jakiś czas temu całkowicie otworzyłam się na siebie. Odnalazłam swój styl i problemy, które pragnę poruszać w swojej twórczości.

Ukończyłam Państwowe Liceum Sztuk plastycznych w Łomży (obecnie Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka) oraz studia na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dyplom z malarstwa w pracowni prof. Adama Styki. Brałam udział w wielu wystawach, a moje obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.

Rok 2022 zaowocował otwartym wciąż cyklem malarskim, pt.: "Czas". Cykl ten przedstawia proces powstawania osobowości, przedstawia przeszłość i przyszłość, dziś i jutro. Nierównomierne tło, cienie, faktury, rysy, przetarcia....to blizny odrzuceń, zmarszczki wątpliwości, pęknięcia przekonań, traumy pokoleń, to faktura pamięci czyniąca każdego z nas nieidealnym, ale wyjątkowym. W moich pracach często stosuję złoto. Stanowi ono dla mnie symbol łącznika, spoiwa. Scala ze sobą przeszłość z przyszłością. Jest jak blizna na ciele, która tworzy naszą historię, osobowość.

Zapraszam Cię do podjęcia szlachetnego patronatu, który umożliwi rozwój mojej twórczości.

Moim nadrzędnym celem jest wynajęcie przestrzeni na pracownię malarską i jej wyposażenie. Pragnę coraz więcej tworzyć, organizować wystawy, profesjonalnie promować moją sztukę oraz podejmować ważne w tych czasach tematy. Wierzę, że sztuka ma wielką moc i z jej pomocą można zdziałać wiele dobra. Pomóż mi zmieniać świat!

 

 

 

Cele Autora

Własna przestrzeń twórcza
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 950 zł brakuje
1%
Kwota 4000zł pozwoli mi na wynajęcie i utrzymanie pracowni malarskiej. To kwota, która pozwoli mi skromnie, ale systematycznie realizować swoją twórczość. Dzięki niej zyskam spokój, komfort psychiczny i miejsce do pracy. Zyskam przestrzeń do wsłuchania się w siebie i stworzenia prac z nieodkrytych jeszcze przeze mnie zakamarków duszy. Gdy zbliżę się do tej kwoty, będę mogła pozwolić sobie na profesjonalną promocję mojej sztuki, organizację wystaw w wyjątkowej aranżacji, stworzenie galerii internetowej, czy sklepu online. Wasza hojność pozwoli mi lepiej zadbać o Was, moi Najdrożsi Patroni.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Patrycja Prószyńska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krystyna Dziewanowska
Krystyna Dziewanowska
50 zł
Anonimowy patron
20 zł
Marek W. Karwacki
Marek W. Karwacki
200 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.