Patryk Matuła

W Patronite od 02.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 350

Liczba Patronów: 444

Zostań Patronem
Kup na prezent
43 patronów
1 703 miesięcznie
19 448 łącznie
Cześć!

Na TikToku dzielę się zwoją wiedza ze świata marketingu, biznesu dla początkujących i finansów.
Prywatnie tata Antosia, który mimo przeciwności losu jest najdzielniejszym wcześniakiem na świecie - on potrzebuje Ciebie bardziej niż ja! :)

O Autorze

 

Cześć!

Nazywam się Patryk Matuła i zapraszam Cię na moją krótką, słodko-gorzką historię.

Opowiem Ci o moim doświadczeniu i o moim synku, którego sytuacja zmotywowała mnie to stworzenia tego profilu. Niektórzy pewnie powiedzieliby, żeby pisać o sobie tylko w superlatywach, ale chcę Ci pokazać kim jestem naprawdę i czuję, że lepiej się otworzyć i pokazać Ci bez marketingowej ściemy jak jest.

Zawodowo od lat doradzam klientom w zakresie marketingu, sprzedaży, budowania marki firmy i osobistej. I wiesz co? Może mało skromnie to zabrzmi, ale wiem, że to potrafię. Umiem znaleźć rozwiązania, gdy inni ich nie widzą i wiele razy się to sprawdziłem. Taki kombinator, ale zawodowy ;)

W mojej historii współpracowałem z dużymi firmami i drobnymi freelancerami, którzy dopiero zaczynali, a chcieli czegoś więcej w życiu. Przez lata jednak nikt nie mógł za wiele poczytać o mnie. Mawiają jednak, że szewc w dziurawych budach chodzi, dlatego postanowiłem to zmienić i zacząłem rozkręcać kanał na TikToku.

Konto na Patronite założyłem jednak głównie ze względu na mojego synka, który urodził się jako wcześniak i wymaga ogromu pracy, aby mieć samodzielne życie. Przez najbliższe lata będzie wymagał rehabilitacji profesjonalnej oraz czasu, który chcę mu poświęcić na rozwój. Obecnie wymaga on jednak bardzo intensywnej opieki o czym opowiadam na filmie na górze, a która nie pozwala mi "normalnie" pracować.

Gdy osiągnę trzeci próg (a pewnie nawet wcześniej), to rozwinę progi, aby każdy wspierający otrzymał coś wyjątkowego. Dostaję sygnały, że powinienem nagrywać podcasty, więc prawdopodobnie w tym kierunku będę działać.

Jeżeli chcesz, to tu jest dokładna historia mojego synka synka: https://patrykmatula.pl/antek/

Chyba, że jesteś rodzicem, to może lepiej nie czytaj, bo prawdziwy strach człowiek poznaje dopiero gdy boi się o własne dziecko.

Proszę Cię o wsparcie, ale nie na zasadzie "dej bo mnie się należy". Nigdy taki nie byłem. Nie chcę bazować na zrzutkach czy fundacjach. Chcę dawać wartość i uczyć wszystkiego co wiem, aby zarobić na ogromne koszty rehabilitacji i możesz mi w tym pomóc.

Dziękuję Ci za Twoje wsparcie!

 

 

P.S.

Jeżeli chcesz aby powstał próg, którego obecnie nie ma, to napisz do mnie wiadomość na patryk.matula@gmail.com, a go stworzę.

Jest również opcja zostania mecenasem dla dużych patronów lub firm.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jakub Grądzki
Jakub Grądzki
Próg: 50 zł
Agnieszka Sepetowska
Agnieszka Sepetowska
Próg: 50 zł
Joanna kasprzyk
Joanna kasprzyk
Próg: 3 zł
Paulina Baca
Paulina Baca
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł