Zespół PAW

W Patronite od 22.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 724

Liczba Patronów: 1592

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
720 miesięcznie
3 605 łącznie
Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy płoną dla Jezusa. Naszym głównym celem jest wyposażać Kościół w nowe,
POLSKIE pieśni uwielbienia, które pomogą nam zbliżać się przed tron Baranka.

O Autorze

PAW

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy płoną dla Jezusa. Naszym głównym celem jest wyposażać Kościół w nowe, POLSKIE pieśni uwielbienia, które pomogą nam zbliżać się przed tron Baranka.

Jesteśmy mega poruszeni, że w tak wielu miejscach śpiewacie i modlicie się naszymi piosenkami.

Z działalnością zespołu wiążą się różne koszta, które opłacamy z własnej kieszeni. Jeśli macie pragnienie nas wspierać - stworzyliśmy ku temu okazje :)

Koszta te to np dojazdy z różnych części polski na próby, miksy pieśni nagranych podczas koncertów, dojazdy i produkcja nowych utworów.

Chcemy tez się rozwijać, tworzyć rzeczy długoplanowo - dzięki waszemu wsparciu będzie to możliwe i szybsze w realizacji :)

 

Dziękujemy wam, błogosławimy i cieszymy się, że razem możemy zadbać o sferę uwielbienia w Polsce.

#polskieuwielbienie

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Magdalena Strzalkowska
Magdalena Strzalkowska
Próg: 50 zł
Adam Bąk
Adam Bąk
Próg: 35 zł
Paweł Citko
Paweł Citko
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 500 zł