PAWAROTA Radio

W Patronite od 23.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1068

Liczba Patronów: 1368

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
410 miesięcznie
2 900 łącznie
Audycje prowadzone na żywo, z udziałem Słuchaczy na czacie oraz sety dj-skie. Prezentujemy: garage rock, garage punk, riot girrrl, alternatywa, lo-fi, pulsacje a także zapowiedzi wydarzeń, wywiady czy literaturę.

O Autorze

Jeśli chcesz i możesz, to dzięki tej zbiórce wspierasz rozwój technicznego zaplecza PAWAROTY. Darmowe serwery czasami miały awarię, zmieniały właścicieli, co powodowało problemy z emisją.

Wykupienie abonamentów i licencji umożliwi bezproblemowe nadawanie, będzie także furtką do rozwoju, zaproszenia kolejnych Prowadzących.

Kultura niezależna jest bardzo bogata w twórców, ale kluczowa jest promocja. PAWAROTA po części już jest takim miejscem, ale odzew Słuchaczy dowodzi, że można myśleć o poszerzaniu możliwości.

Twórcy, Wykonawcy, zespoły potrzebują miejsca, w których mogą się szerzej zaprezentować, gdzie się o nich mówi, gra ich muzykę.

Obecne cele tej zbiórki mają zapewnić techniczne zabezpieczenie "zajawkowego" nadawania. Te audycje są robione z pasji, zainteresowania i zafascynowania nowymi albumami, twórcami, działalnością małych wytwórni, których właściciele też są takimi pasjonatami, którzy wspierają promocję ciekawych artystów.

To zainteresowanie wyrosło na audycjach, koncertach, wydawnictwach lat 80-tych, 90-tych. PAWAROTA Radio jest kontynuacją tamtej kultury prezentowania tego, co nowe, ciekawe.

Wybierając opcję comiesięcznego patronatu umożliwiasz lepsze funkcjonowanie nadawania.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika