Pawbeats

W Patronite od 27.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 95

liczba Patronów: 284

40 patronów
3 195 zł miesięcznie
21 300 zł łącznie

Pawbeats Orchestra LIVE SESSIONS

10 000 zł

miesięcznie

31%

osiągnięto

6 805 zł

brakuje

??? Powołujemy do życia projekt Pawbeats Orchestra LIVE SESSIONS, gdzie z naszym 20-osobowym bandem i orkiestrą smyczkową, zaproszonymi raperami i wokalistami będziemy nagrywać dla Was muzykę!???

Specjalnie na potrzeby tego projektu powstaną NOWE, premierowe, nigdzie niepublikowane utwory - co tydzień na moim kanale YouTube pojawią się odcinki z nowej serii, która będzie zapisem całego nagrania! Patroni oczywiście zobaczą je jako pierwsi.

To będzie naprawdę niezwykły projekt, wymagający logistycznie, muzycznie i organizacyjnie.

Całe nagranie będzie kosztować łącznie kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie, ale chcemy zacząć działać od razu - każda wpłata z Patronite będzie paliwem napędowym Pawbeats Orchestra Live Sessions!

Na chwilę obecną nie mamy żadnego sponsora czy firmy, która pokryje koszty.

Ale mamy Was.

Jeśli tylko podoba Wam się to, co opisałem w progach i celach, jeśli chcecie wspólnie z nami stworzyć Pawbeats Orchestra LIVE SESSIONS - zostańcie Patronami!Cotygodniowe spotkania

2 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Każda podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.

Zdaję sobie sprawę, że osiągnięcie pełnego finansowania nagrania Pawbeats Orchestra LIVE SESSIONS nie będzie łatwe. Ale prawda jest taka, że każda złotówka Waszego wsparcia zasila ten projekt. I już od pierwszej złotówki chciałbym się Wam odwdzięczać.

Dlatego zamknięta grupa dla Patronów ruszy od razu, a gdy uda nam się przebić ten cel - ruszą cotygodniowe livestreamy, z profesjonalną kamerą i dźwiękiem. ?

Dzięki, że jesteście!


Zostań Patronem