Paweł Górka

W Patronite od 04.07.2016

Działalność ogólna

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Taka kwota jest potrzebna, aby ulepszać co miesiąc show sceniczne.

Działalność Youtubowa

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Czasami coś nakręcę, ale chciałbym to robić profesjonalnie (również profesjonalnie nagrywać moje występy) Kwota ta będzie przeznaczona na kamerę mikrofony itp. oraz montażystę.

Śmiechu co niemiara!

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Raz na miesiąc zrobię pokaz swoich umiejętności w określonym przeze mnie mieście!

Stworzenie książki o brzuchomówstwie

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Ten cel odmieni historię Polskiego brzuchomówstwa. Chciałbym przedstawić tutaj sylwetkę człowieka, dzięki, któremu nowożytne brzuchomówstwo się rozwinęło do tego stopnia jakie jest teraz. Marian Czajkowski (kuzyn słynnego muzyka/kompozytora) znany w Ameryce jako The Great Lester (Wspaniały Lester). był brzuchomówcą, który spopularyzował tę sztukę w tym kraju w latach 10-tych XX wieku. Jego partnerem scenicznym był Frank Byron Jr. Był nie tylko wspaniałym artystą, ale również i nauczycielem. Jego uczniem był Edgard Bergen, który to posiada swoją gwiazdę w Holywoodzie. Chciałbym, aby ta piękna sztuka wróciła do Polski, gdzie jej prawdziwe miejsce.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)