Avatar użytkownika

Pcham Do Przodu

16
patronów
660 
miesięcznie
8 120 
łącznie
16
patronów
660 zł 8 120 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
POWOLI PCHAM DO PRZODU

Dzięki! Każde 10 zł pomoże mi pchać do przodu.

Właśnie zafundowałeś kawałek pizzy albo internet na 2 dni. Takie wsparcie to dużo więcej niż same pieniądze. To daje mi motywację do dalszego tworzenia na blogu i kanale YouTube.
25 zł miesięcznie
KROK ZA KROKIEM PCHAM DO PRZODU

Dziękuję! Każda wpłacona złotówka pomoże mi pchać do przodu.

Właśnie zafundowałeś obiad w barze na ulicy, albo internet na 5 dni. Takie wsparcie to dużo więcej niż same pieniądze. To daje mi motywację do dalszego tworzenia na blogu i kanale YouTube.

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz dostęp do odcinków specjalnych, nie emitowanych publicznie. Link do tych filmów wysyłany jest mailem, najczęściej raz w miesiącu.

Jeśli tylko chcesz, możesz otrzymać nasze mapy z pinezkami, e-book lub e-poradnik. Na tym poziomie wsparcia otrzymasz 1 produkt raz na 3 miesiace.
50 zł miesięcznie
PCHAM DO PRZODU CORAZ PRĘDZEJ

Chyba mnie lubisz? Bardzo się cieszę i pragnę Ci podziękować, wysyłając Ci kartkę raz w m-cu z kraju, w którym akurat będę. Jeśli tylko chcesz.

Tyle dokładnie płacę miesięcznie za program do obróbki zdjęć lub będę mogła kupić sobie lunch w knajpce, jak będę zbyt zmęczona żeby gotować :)))

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz dostęp do odcinków specjalnych, nie emitowanych publicznie. Link do tych filmów wysyłany jest mailem, najczęściej raz w miesiącu.

Jeśli tylko chcesz, możesz otrzymać nasze mapy z pinezkami, e-book lub e-poradnik. Na tym poziomie otrzymasz 1 produkt za każdy miesiąc wsparcia.
100 zł miesięcznie
PCHAM DO PRZODU NA PÓŁ GWIZDKA

Chyba BARDZO mnie lubisz? Bardzo mi miło :)))

To już starczy na internet na 2 tygodnie, a może nawet 3! W restauracji będę mogła zjeść cały obiad ;p Jeny co to będzie za życie!

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz dostęp do odcinków specjalnych, nie emitowanych publicznie. Link do tych filmów wysyłany jest mailem, najczęściej raz w miesiącu.

Jeśli tylko chcesz, możesz otrzymać nasze mapy z pinezkami, e-book lub e-poradnik za darmo. Na tym poziomie możesz otrzymać 3 produkty za każdy miesiąc wsparcia.
250 zł miesięcznie
PCHAM DO PRZODU PEŁNĄ PARĄ

O jeny, naprawdę?! Chcesz mnie wesprzeć, aż taką dużą kwotą. To fantastycznie :)))

W restauracji to już nie tylko będę mogła zjeść kolację, ale nawet zamówić sobie lampkę wina i wypiję Twoje zdrowie!

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz dostęp do odcinków specjalnych, nie emitowanych publicznie. Link do tych filmów wysyłany jest mailem, najczęściej raz w miesiącu.

Jeśli tylko chcesz, możesz otrzymać nasze mapy z pinezkami, e-book lub e-poradnik za darmo. Na tym poziomie otrzymasz 5 produktów za każdy miesiąc wsparcia.

Twoje nazwisko znajdzie się na planszy początkowej jednego z kolejnych filmów (jeśli tylko chcesz) :D
500 zł miesięcznie
JUŻ NIE PCHAM SAMO LECI

Dzięki Tobie będę mogła realizować swoje cele bezstresowo. To będzie życie jak w Madrycie! :)))))

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz dostęp do odcinków specjalnych, nie emitowanych publicznie. Link do tych filmów wysyłany jest mailem, najczęściej raz w miesiącu.

Jeśli tylko chcesz, możesz otrzymać nielimitowany dostęp do naszych map z pinezkami, e-booki lub e-poradniki.

Twoje nazwisko znajdzie się na planszy początkowej trzech filmów (jeśli wyrazisz zgodę) :D

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pcham Do Przodu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

PODRÓŻUJĄC PRZEZ ŚWIAT, UCZĘ SIĘ ŻYĆ NA NOWO
Marzyliście kiedyś o tym, żeby rzucić wszystko i ruszyć w świat? Ja też! W moim życiu było wiele sukcesów i wiele upadków, ale po rodzinnej tragedii, postanowiłam rzucić przysłowiowe wszystko i ruszyć w nieznane.

Jestem szczęściarą i jestem pechowcem. Jestem zwyczajna i niezwykła zarazem. Jednego dnia silna, drugiego dnia słaba. Nieustannie upadam i podnoszę się. Byłam biedna i byłam bogata, ale zawsze wbrew przeciwnościom losu jestem niepoprawną optymistką i pcham do przodu..

Ludzie mi zawsze mówią, że mam szczęście. Wiele osób zazdrości, inni patrzą z podziwem, a ja uważam, że to nic wielkiego. 

W tak zwanym szczycie kariery, nagle trach, tragedia i świat stanął w miejscu… Już nic, nigdy nie będzie takie same. Moje cele przestały być ważne, całe życie straciło sens. Ale trzeba żyć, bo życie toczy się dalej. Jak więc odnalazłam nowy cel i chęć do życia…?

Szybka decyzja, sprzedaż domu, koniec z pracą. Czas na zmiany. Czas na nowe życie. Przerobiony samochód staje się naszym domem. Już nie ma luksusów, ale jest dobrze. Zaskakująco dobrze! Od kilku lat podróżujemy przez świat bez planu, bez terminów i napięcia.

Piszę bloga, wrzucam filmy na YouTube. Chcę inspirować ludzi, chcę pokazać, że można. Można dźwignąć się z gruzów. Nabrać dystansu, nabrać siły. Złapać wiatr w skrzydła i szybować jak ptak. Być twardym jak drzewo, czasem uginać się mocno w czasie wichury, ale nie dać się złamać.

 

Chciałabym rozwijać mojego bloga i kanał YouTube, dlatego zwracam się do Was z prośbą o wsparcie finansowe. Do tworzenia treści potrzebuję sprzętu, który nie jest tani i niestety czasem trzeba wymienić na lepszy model. Do tego dochodzą koszta prowadzenia bloga, internet, subskrypcje programów, których używam do obróbki zdjęć i filmów, licencje oraz inne mniejsze i większe wydatki. 

No i najważniejsze podróżowanie!!!
To, jak daleko za-pcham do przodu, zależy od Waszego wsparcia.

http://pchamdoprzodu.pl/

Cele Autora

PCHAM DO PRZODU dookoła świata
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 340 zł brakuje
66%
W 2018 Niedźwiedź namówił mnie na wyjazd do Indii na motorze. To było dla mnie istne szaleństwo, ale zgodziłam się. To właśnie w Indiach połknęłam prawdziwego bakcyla podróżniczego :D Wtedy zobaczyłam tylko mały skrawek tego, co Indie mają do zaoferowania i obiecałam sobie, że kiedyś wrócę i objadę cały kraj. Teraz wydaje się to osiągalne, ba może nawet uda się objechać cały świat!

Do tej pory udało się objechać Złomkiem pół Europy, Turcję, Gruzję, Armenię i Iran. Następnie zobaczyliśmu kawał Afryki Zachodniej: Maroko, Mauretanię, Senegal, Gambię i Gwineę, a w przyszłości planujemy Amerykę Południową.

Dzięki Waszemu wsparciu taka podróż dookoła świata może się udać! Czyż to nie byłoby cudowne?
PCHAM DO PRZODU wspieraj kanał
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 840 zł brakuje
44%
Chodzicie do kina? Ile wydajecie na bilet i pop corn? Wspieranie mojego bloga i kanału YouTube to jak pójście do kina, albo zakup dobrej książki. No właśnie, pisanie książek też mam w planie, ale na to przyjdzie jeszcze pora.

Pisanie postów, obróbka zdjęć, montowanie filmów jest czasochłonne i kosztowne. Aby było ładnie, potrzebny jest kosztowny sprzęt i płatne programy dla profesjonalistów. Jak na razie pracuję z
telefon Huawei P20 Pro za 1750 zł
telefon Samsung S21 Ultra za 3000 zł
telefon Samsung S22 Ultra za 5500 zł
dron Mavic Pro 2 z osprzętem za 6900 zł
laptop MSI Intel Core i7 ponad 6000 zł
laptop MacBook Air 13" 3750 zł
kilkoma dyskami zewnętrznymi po 500 zł każdy i inne drobne, a kosztowne gadżety.

Do tego dochodzą kursy, subskrypcje za miejsce w chmurze, programy do obróbki, internet to średnio 500 zł miesięcznie!

A potem stoję przed wejściem do jakiegoś zamku i zastanawiam się, czy wydać 10 euro na bilet wstępu?? Jakieś pieniądze mam, ale nie jest to studnia bez dna i to co zaczęło się jako hobby, zaczyna pochłaniać coraz większą część mojego budżetu. W końcu będę musiała, albo ograniczyć podróżowanie, albo vlogowanie. Nie chce ani jednego, ani drugiego!

Wasze wsparcie motywuje mnie do dalszej pracy, pozwala doskonalić warsztat i wymieniać sprzęt na lepszy! Zapewniam, że nie ustanę w dostarczaniu Wam informacji i rozrywki na najwyższym poziomie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pcham Do Przodu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Sylwester  Ozimek
Sylwester Ozimek
250 zł
Barbara Brzoska
Barbara Brzoska
50 zł
Ola Mackiewicz
Ola Mackiewicz
25 zł
Łukasz Kalbarczyk
Łukasz Kalbarczyk
50 zł
Rafał Pękalski
Rafał Pękalski
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.