Pcham Do Przodu

W Patronite od 25.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

PCHAM DO PRZODU bez REKLAM

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Denerwują Was reklamy, które wyskakują w najlepszym momencie filmu. Mnie też, dlatego zależy mi, aby mój blog i kanał na YouTube były wolne od reklam.

Chodzicie do kina? Ile wydajecie na bilet i pop corn? Wspieranie mojego bloga to jak pójście do kina, albo zakup dobrej książki. No właśnie, książki też mam w planie, ale na to przyjdzie jeszcze pora.

Pisanie postów, obróbka zdjęć, montowanie filmów jest czasochłonne i kosztowne. Aby było ładnie, potrzebny jest kosztowny sprzęt i płatne programy dla profesjonalistów. Jak na razie pracuję z
telefonem Huawei P20 Pro za 1750 zł
aparatem Canon 6D za 5000 zł
dronem Mavic Pro 2 z osprzętem 6900 zł
kilkoma dyskami zewnętrznymi po 500 zł każdy
komputerem Lenovo, który już nie daje rady i trzeba wymienić na nowszy model ;o
Do tego kursy, subskrypcje za miejsce w chmurze, programy do obróbki, internet to razem około 350 zł miesięcznie!

A potem stoję przed wejściem do jakiegoś zamku i zastanawiam się, czy wydać 10 euro na bilet wstępu?? Jakieś pieniądze mam, ale nie jest to studnia bez dna i to co zaczęło się jako hobby, zaczyna pochłaniać coraz większą część mojego budżetu. W końcu będę musiała, albo ograniczyć podróżowanie, albo vlogowanie. Nie chce ani jednego, ani drugiego!

Dzięki Waszemu wsparciu, nie będzie reklam na moim kanale i blogu! Zapewniam, że nie ustanę w dostarczaniu Wam informacji i rozrywki na najwyższym poziomie.

PCHAM DO PRZODU przez Azję

7 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 500 zł

brakuje

To właśnie w Indiach połknęłam prawdziwego bakcyla podróżniczego :D Zobaczyłam tylko mały skrawek tego, co Indie mają do zaoferowania i obiecałam sobie, że kiedyś wrócę i objadę cały kraj. Teraz jesteśmy w Turcji i nagle wydaje się to osiągalne, prawie…

Marzy nam się taka podróż przez Azję, od Turcji przez Gruzję, Iran, Pakistan do Indii, a potem kto wie, może dalej Bangladesz, Birma, Laos, Wietnam, Kambodża.

Dzięki Waszemu wsparciu taka wyprawa przez Azję, może dojść do skutku! Czyż to nie byłoby cudowne?
Zostań Patronem