Pcham Do Przodu

W Patronite od 25.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2633

Liczba Patronów: 2335

Zostań Patronem
1 patron
10 miesięcznie
10 łącznie

PCHAM DO PRZODU bez REKLAM

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 490 zł

brakuje

Denerwują Was reklamy, które wyskakują w najlepszym momencie filmu. Mnie też, dlatego zależy mi, aby mój blog i kanał na YouTube były wolne od reklam.

Chodzicie do kina? Ile wydajecie na bilet i pop corn? Wspieranie mojego bloga to jak pójście do kina, albo zakup dobrej książki. No właśnie, książki też mam w planie, ale na to przyjdzie jeszcze pora.

Pisanie postów, obróbka zdjęć, montowanie filmów jest czasochłonne i kosztowne. Aby było ładnie, potrzebny jest kosztowny sprzęt i płatne programy dla profesjonalistów. Jak na razie pracuję z
telefonem Huawei P20 Pro za 1750 zł
aparatem Canon 6D za 5000 zł
dronem Mavic Pro 2 z osprzętem 6900 zł
kilkoma dyskami zewnętrznymi po 500 zł każdy
komputerem Lenovo, który już nie daje rady i trzeba wymienić na nowszy model ;o
Do tego kursy, subskrypcje za miejsce w chmurze, programy do obróbki, internet to razem około 350 zł miesięcznie!

A potem stoję przed wejściem do jakiegoś zamku i zastanawiam się, czy wydać 10 euro na bilet wstępu?? Jakieś pieniądze mam, ale nie jest to studnia bez dna i to co zaczęło się jako hobby, zaczyna pochłaniać coraz większą część mojego budżetu. W końcu będę musiała, albo ograniczyć podróżowanie, albo vlogowanie. Nie chce ani jednego, ani drugiego!

Dzięki Waszemu wsparciu, nie będzie reklam na moim kanale i blogu! Zapewniam, że nie ustanę w dostarczaniu Wam informacji i rozrywki na najwyższym poziomie.

PCHAM DO PRZODU przez Azję

7 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 490 zł

brakuje

To właśnie w Indiach połknęłam prawdziwego bakcyla podróżniczego :D Zobaczyłam tylko mały skrawek tego, co Indie mają do zaoferowania i obiecałam sobie, że kiedyś wrócę i objadę cały kraj. Teraz jesteśmy w Turcji i nagle wydaje się to osiągalne, prawie…

Marzy nam się taka podróż przez Azję, od Turcji przez Gruzję, Iran, Pakistan do Indii, a potem kto wie, może dalej Bangladesz, Birma, Laos, Wietnam, Kambodża.

Dzięki Waszemu wsparciu taka wyprawa przez Azję, może dojść do skutku! Czyż to nie byłoby cudowne?
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł