Peprojektuje

W Patronite od 04.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1746

liczba Patronów: 1528

1 patron
10 zł miesięcznie
30 zł łącznie
Tworzę autorskie grafiki głównie kartki i plakaty.

O Autorze

Cześć! Dzień dobry! Jestem Patrycja znana jako Peprojektuje. Jestem świeżo upieczonym grafikiem kreatywnym - od najmłodszych lat byłam miłośnikiem wszystkiego co piękne - lekcja plastyki, wszelkie kółka plastyczne, rysowanie czy  manualne prace - to sprawiało mi największą radość. Tak zostało mi do dziś, z tym że wszystkie aktywności przerodziły się w miłość do grafiki użytkowej.

Tworzę głównie plakaty i kartki - to na dzień dzisiejszy sprawia mi ogromną radość.

Od roku 2018 prowadzę Instagram https://www.instagram.com/peprojektuje gdzie dzielę się z Wami moimi pracami - jest Was  tutaj coraz więcej:) Grafiki, które tworzę są minimalistyczne i stonowane. Inspirację do tworzenia czerpię z natury, muzyki i życia codziennego. Niedawno otworzyłam również swój sklep internetowy, który stawia swoje pierwsze kroki. Było to moim ogromnym marzeniem odkąd projektuje! http://https://peprojektuje.pl/

Wbrew pozorom to wszystko za mało by móc w pełnij rozwijać się w swojej dziedzinie. Bardzo fajnie było by mieć lepszy sprzęt ( lubię mój komputer - ale zawsze przyda się nowy - mam nadzieję że się nie obrazi ;) ) czy stacjonarny tablet graficzny... Szkolę się  również w pakiecie Adobe, wiec super było by pójść na płatny kurs - by być coraz lepszym :) Dlatego założyłam Patronite. Jeśli ktoś z Was okażę się tak dobrą Duszyczką i przekaże drobne kwoty na rozwój mojej kariery artystycznej będę mogła spokojnie skupić się na projektowaniu, a Wy będziecie mogli cieszyć oko nowymi projektami:)

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni