Pet Patrol Rybnik

W Patronite od 13.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1499

Liczba Patronów: 1780

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
220 miesięcznie
1 365 łącznie

Spokojniejszy sen

3 000 zł

45%

osiągnięto

1 635 zł

brakuje

Otrzymując miesięcznie takie wsparcie możemy spokojniej spać, wiedząc że nawet w kryzysowej sytuacji jesteśmy w stanie pomóc zwierzęciu bo mamy ku temu środki. Czy to podopiecznym którym kończą się zapasy, czy to całkiem nowym zwierzakom które trafiają pod nasze skrzydła i wymagają intensywnej opieki oraz długoterminowego specjalistycznego leczenia.

Błogosławieństwo Patronów

5 000 zł

27%

osiągnięto

3 635 zł

brakuje

Szaleństwo! Dzięki takiemu zastrzykowi gotówki możemy kompleksowo wyleczyć i wyadoptować kilka czworonogów, wykarmić i utrzymać 10 razy tyle. Zwierzaki które do nas trafiają często wymagają pilnych operacji i długoterminowego leczenia. Każde z nich jest podstawowo odrobaczane, odpchlone, szczepione, ma wykonywane podstawowe testy pod kątem różnych chorób zakaźnych. Spełnienie celu 5 000 tysięcy złotych miesięcznie wesprze nasz budżet weterynaryjny.

Pierwsza Pomoc

1 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nie ma dnia, w którym coś by się nie działo, od interwencji po łapanie i transport rannych zwierząt w godzinach nocnych do weterynarza. Dla tych wdzięcznych pyszczków warto działać, jednak finanse też są istotne. Dzięki takiemu wsparciu, jesteśmy w stanie zaopatrzyć naszych podopiecznych w podstawowe produkty, w jedzenie, żwirki, leki.