PIEING Magdalena Milert

W Patronite od 22.11.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1381

Liczba Patronów: 965

Zostań Patronem
Kup na prezent
16 patronów
260 miesięcznie
13 540 łącznie
Architektka, która porzuciła pracę w biurze na rzecz opowiadania o tym, jak robić miasto. W swoich social media opowiada o gospodarce przestrzennej, architekturze i urbanistyce. Niesłusznie. Merytoryczna wiedza przeplatana memami może być całkiem przyjemna!

O Autorze

Cześć! Witaj na profilu Pieing :)

Kim jestem?

Magdalena Milert,
absolwentka Politechniki Śląskiej. Architektka, Urbanistka. W swoich social media jako @pieing opowiada o gospodarce przestrzennej, architekturze, urbanistyce oraz psychologii przestrzeni. Brzmi nudnie? Niesłusznie. Merytoryczna wiedza przeplatana memami może być całkiem przyjemna!

Propaguje dobry miejski UX. Podkreśla, że miasto ma być zrobione porządnie i dostępne dla wszystkich, a także zaadaptowane do zmian klimatycznych.

 


Edukacja, podnoszenie świadomości i uwrażliwienie na otoczenie są bardzo istotne, a wiele miejskich decyzji zależy od mieszkańców. Podpowiadam, jak swoimi decyzjami można wpływać na poprawę sytuacji w swoim sąsiedztwie. Inspiruję do działania, uczę krytycznego myślenia i pokazuję dobre przykłady. Przekładam to, co z definicji trudne i niezrozumiałe na prosty język, który dociera do wszystkich. 

 

Miasto ma być zrobione porządnie i dostępne dla wszystkich.

 

Wyjaśniam procesy miejskie, kształtuję wyobrażenia na temat możliwych rozwiązan trudnych tematów. Zachęcam do partycypacji, która jest jedyną szansą by żyło się w Twoim mieście dobrze.

 

Dlaczego Patronite?

 

Chciałabym rozwijać swoją twórczość, pogłębiać wiedzę i dawać od siebie jeszcze więcej. Dlatego liczę na Was - moich Patronów, dzięki których pomocy będę mogła dalej promować #pieszopomieście :)

 

Znajdź mnie!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Adam Kolibski
Adam Kolibski
Próg: 5 zł
Agata Ehlers
Agata Ehlers
Próg: 10 zł
Kacper Malczyk
Kacper Malczyk
Próg: 5 zł
Andrzej Bronikowski
Andrzej Bronikowski
Próg: 5 zł
Wojciech Chrobak
Wojciech Chrobak
Próg: 50 zł