Magdalena Milert

W Patronite od 22.11.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1095

Liczba Patronów: 677

Zostań Patronem
19 patronów
230 miesięcznie
9 465 łącznie
Architektka, która porzuciła pracę w biurze na rzecz opowiadania o tym, jak robić miasto. W swoich social media opowiada o gospodarce przestrzennej, architekturze i urbanistyce. Niesłusznie. Merytoryczna wiedza przeplatana memami może być całkiem przyjemna!

O Autorze

Merytoryczna wiedza przeplatana memami
może być całkiem przyjemna!


Edukacja, podnoszenie świadomości i uwrażliwienie na otoczenie są bardzo istotne, a wiele miejskich decyzji zależy od mieszkańców. Podpowiadam, jak swoimi decyzjami można wpływać na poprawę sytuacji w swoim sąsiedztwie. Inspiruję do działania, uczę krytycznego myślenia i pokazuję dobre przykłady. Przekładam to, co z definicji trudne i niezrozumiałe na prosty język, który dociera do wszystkich. 

 

Miasto ma być zrobione porządnie i dostępne dla wszystkich.

 

Wyjaśniam procesy miejskie, kształtuję wyobrażenia na temat możliwych rozwiązan trudnych tematów. Zachęcam do partycypacji, która jest jedyną szansą by żyło się w Twoim mieście dobrze.

 

Kim więc jestem?

Influencerem dobrej przestrzeni

 

Chciałabym rozwijać swoją twórczość, pogłębiać wiedzę i dawać od siebie jeszcze więcej. Dlatego liczę na Was - moich Patronów, dzięki których pomocy będę mogła dalej promować #pieszopomieście :)

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Myślisz, że te słowa Cię nie dotyczą? Nic bardziej mylnego.
Gwarantuję, że u mnie dowiesz się wszystkiego na ich temat i zobaczysz ich zasięg.

 

Współtwórczyni Archipogotowia - miejsca bezpłatnych porad architektonicznych dla mieszkańców Poznania, członek fundacji LAB 60+ i Na Dużą Skalę, tutor warsztatów architektonicznych Architektour, HackNS, bywalec konferencji o miastach, architekturze i projektowaniu, członek Klubu Jagiellońskiego. 

 

Znajdź mnie!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Joanna Pieron
Joanna Pieron
Próg: 10 zł
Maciej Trojanowicz
Maciej Trojanowicz
Próg: 10 zł
Rafal Sobolewski
Rafal Sobolewski
Próg: 120 zł
Jakub W.
Jakub W.
Próg: 10 zł
Patrycja Kinder
Patrycja Kinder
Próg: 10 zł
Aleksandra Ziętek
Aleksandra Ziętek
Próg: 25 zł