Avatar użytkownika

Piłkarski Kołczu

0
patronów
0 
miesięcznie
3 735 
łącznie
0
patronów
0 zł 3 735 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
STANDARDOWY PATRON

Dzięki za pomoc! Jesteś już na złotej liście Piłkarskich Kołczów! :)

Dzięki temu niewielkiemu wsparciu otrzymujesz gotową tabelkę do konspektów, a także e-book "5 gier na utrzymanie się przy piłce".
9 zł miesięcznie
Specjalny próg dla patronów, którzy chcą otrzymać mój e-book "15 gier na utrzymanie się przy piłce". Olbrzymia dawka grania, 15 środków treningowych ze szczegółowym opisem oraz wskazówkami i modyfikacjami. Zostań patronem na 3 miesiące i otrzymaj publikację na swój adres mailowy już teraz.
10 zł miesięcznie
BRĄZOWY PATRON

Wielkie, wielkie dzięki! Klasyczna dycha to już naprawdę coś. :) Brązowi patroni otrzymują dostęp do folderu z zabawami dla najmłodszych.

Folder jest nieustannie aktualizowany o nowe środki treningowe.
20 zł miesięcznie
SREBRNY PATRON

Twoje wsparcie jest nieocenione! :) Srebrni patroni otrzymują dostęp do folderu z różnymi formami gier. Mnóstwo podań, dryblingu, utrzymania się przy piłce, finalizacji, bronienia.

Gier w folderze ciągle przybywa.
40 zł miesięcznie
ZŁOTY PATRON

To prawdziwa petarda! Otrzymasz nieograniczony dostęp do całego mojego folderu, w którym znajduje się 200+ przeróżnych środków treningowych: gier, zabaw i innych ćwiczeń! Czy mam pisać coś więcej?

Dodam jedynie, że ćwiczeń będzie tylko przybywać! Przekonaj się sam! :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Piłkarski Kołczu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Mam na imię Łukasz. Gdy byłem małym chłopcem chciałem być piłkarzem. Pomyślałem wtedy: “Jak będę sławny nie wypiję spokojnie kawy na mieście. Cóż – piłkarzem nie jestem, kawy nie piję. Teraz dzielę się swoimi pomysłami na trening piłkarski na blogu pilkarskikolczu.pl

Mam na imię Łukasz

Gdy byłem małym chłopcem chciałem być piłkarzem. Pomyślałem wtedy: “Jak będę sławny nie wypiję spokojnie kawy na mieście. Cóż – piłkarzem nie jestem, kawy nie piję. Jestem trenerem z licencją UEFA B, pracującym z młodzieżą. Dzielę się swoimi pomysłami na treningi na blogu pilkarskikolczu.pl

Skąd pomysł na blog?

Powiedzmy to sobie wprost - nie wiedziałbym nic, gdyby nie trenerzy, którzy postanowili podzielić się ze mną swoją wiedzą. Dzięki nim jestem lepszy, mogłem zauważyć inną perspektywę i poznać inne spojrzenie na trening. To wielki bonus.

I w pewnej chwili stwierdziłem: fajnie byłoby robić coś takiego!

Pisanie i dzielenie się swoimi pomysłami jest dla mnie szalenie przyjemnie (zwłaszcza, gdy w grę w chodzi piłka kopana). Blog jest miejscem, w którym mogę robić to bez ograniczeń. Mogę oddać się podwójnie zajęciom, które uwielbiam. Jeśli choć jedna osoba zapamiętała jedno napisane przeze mnie zdanie - już było warto założyć Piłkarskiego Kołcza.

Oglądam Premier League. Często kibicuję słabszym zespołom - tak dla frajdy, dla utarcia nosa.

Jakie treści pojawiają się na blogu?

  • Materiały szkoleniowe dla trenerów piłkarskich,
  • Inspiracje i wskazówki dotyczące treningu,
  • Materiały edukacyjne dla rodziców i zawodników,
  • Treści dotyczące stylu życia trenera piłkarskiego.

Wszystkie treści są w pełni darmowe, nie sprzedaję książek, na blogu nie istnieje abonament dla wybranych. Jeśli chcesz wesprzeć tę inicjatywę i pomóc w rozwoju bloga - bardzo mi miło.

 

Cele Autora

Utrzymanie bloga
  • 300 zł miesięcznie
  • 300 zł brakuje
0%
To taka podstawowa jedenastka bloga - koszty utrzymania domeny, serwera, by wszystko śmigało i hulało jak należy. :)
Nowy e-book: 9 gier z wykorzystaniem "9" w ataku
  • 800 zł miesięcznie
  • 800 zł brakuje
0%
Bonusowa publikacja, która pojawi się wyłącznie dla patronów Piłkarskiego Kołcza. Bo jesteście najlepsi. "9 gier z wykorzystaniem 9 w ataku". Dużo strzałów z całej pety! Dużo podań, faz przejściowych i intensywność niczym w zespole Liverpool FC.

Po osiągnięciu tego celu, w piękny słoneczny dzień, brązowi, srebrni i złoci wspierający otrzymają do swoich folderów nowy materiał.

Wszystko cudnie, pięknie, fajnie opisane. Eleganckie graficzki niczym spod ręki Leonardo da Vinci.

Oczywiście nie będzie to ostatni e-book dla patronów. Bądźcie czujni niczym Kuszczak na budzie podczas wybijania piłki przez bramkarza rywali.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Piłkarski Kołczu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Miłosz Olek
Miłosz Olek
40 zł
Maciej Majewski
Maciej Majewski
40 zł
Anonimowy patron
40 zł
Bartosz Brzozowski
Bartosz Brzozowski
5 zł
Anonimowy patron
40 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.