Weekend Małżeński - br. Piotr Zajączkowski OFMCap

Rozwijamy Weekendy Małżeńskie!

5 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

4 760 zł

brakuje

Moi Drodzy. Coraz więcej Par zapisuje się, aby skorzystać z Weekendów Małżeńskich. Działamy już nie tylko w Zakroczymiu, ale również w wielu miastach w Polsce. Obfita korespondencja; odpowiedzi na setki pytań drogą telefoniczną i mailową; organizacja opieki do dzieci; tworzenie list uczestników i systematyczny kontakt z nimi; obsługa Fanpage i witryny internetowej wymaga ciągłego funkcjonowania Sekretariatu w którym jest Osoba mogąca służyć we wszystkich tych sprawach. Praca br. Piotra i prowadzenie rekolekcji warsztatowych nie pozwala na zajmowanie się tymi wszystkimi rzeczami na raz. Dlatego musimy zatrudnić osobę, która będzie się tym zajmować.
Z tego powodu rozwój Weekendów Małżeńskich to kilka kwestii:
1. Fachowa obsługa strony internetowej www.weekendmalzenski.pl oraz Fanpage i Grupy Weekendy Małżeńskie.
2. Sekretariat: obsługa Par zgłaszających się na Weekendy; tworzenie reklamy Weekendów w mediach elektronicznych i papierowych; organizacja rekolekcji w wielu miejscach w Polsce; przygotowywanie sali warsztatowej wraz z jej wyposażeniem.
3. Rozwijanie i doskonalenie oferty rekolekcji warsztatowych.

Kanał na Youtube

10 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

9 760 zł

brakuje

Istnieje wielka potrzeba stworzenia kanału filmowego z materiałami służącemu rozwojowi par małżeńskich oraz tym, którzy przygotowują się do założenia rodziny. To wymaga fachowej ekipy filmowej, aby materiały wysokiej jakości mogły trafiać do wszystkich potrzebujących rozwoju. Za taką pracę potrzebne jest właściwe wynagrodzenie.

Utrzymanie i rozwój Naszego Domu: Centrum Duchowości "Honoratianum"

15 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

14 760 zł

brakuje

Weekendy Małżeńskie odbywają się głównie w Centrum Duchowości "Honoratianum", który jest miejscem najbardziej stosownym do przeżycia tego typu warsztatów rekolekcyjnych. Wymaga on jednak comiesięcznych nakładów: ogrzewanie budynku, energia elektryczna, oraz inwestycji w wyposażenie pokoi i sal konferencyjnych. Chcemy, aby to miejsce tętniło nie tylko sercami Uczestników, ale też było funkcjonalne i bardzo przytulne. Termoizolacja budynku, wymiana okien, parkietów, łóżek i mebli pokojowych wymaga od nas sporych nakładów. Liczymy na to, ze Wasza pomoc pomoże nam gromadzić w tym domu coraz więcej Par pragnących rozwoju swojej relacji małżeńskiej i otrzyma pomoc w przypadku przeżywanych kryzysów.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni