Playergency

W Patronite od 24.10.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3465

Liczba Patronów: 3088

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
5 miesięcznie
758 łącznie
Profil poświęcony grupie Playe na platformie Steam. Jest to grupa graczy dla graczy. Wiele jest osób nie mogących znaleźć sobie kompanów do wspólnego spędzania czasu przy ulubionych tytułach gier wideo. Idąc na przeciw założyliśmy grupę na Steam i serwer Discord do komunikacji głosowej aby ułatwić i

O Autorze


Playergency


    Cześć! krótko opowiem skąd pomysł na tą grupę i konto na patronite.
   Pomysł na założenie grupy powstał po bardzo długim czasie szukania osób które podzielałyby moje zainteresowania dotyczącymi wybranych typów gier wideo. Chciałem mieć kogoś do wspólnej gry, rozmów na komunikatorze głosowym. Po całym dniu pracy ciężko jest się "wyłączyć" i nie myśleć o problemach, a dla wielu gry wideo są ucieczką od rzeczywistości, zwłaszcza jeśli mamy z kim miło spędzić czas na graniu i rozmawianiu. Brzmi to wszystko głupio dla tych którzy nigdy czegoś takiego nie doświadczyli i nie mają problemów żeby grac samotnie czy też mają olbrzymią listę znajomych. Ktoś może też powiedzieć "wyjdź z domu człowieku"...zgadzam się. Nie jest tak, że ja czy osoby będące w naszej grupie nie mają życia prywatnego i nie robią nic tylko grają, nie. Każdy z nas ma rodzinę, pracę, szkołę i inne...każdy ma jakieś obowiązki i swoje codzienne sprawy. Sam mam 25 lat, żonę, pracę i wiele rzeczy na głowie o których mogę nie myśleć relaksując się przy wspólnym graniu z nowymi znajomymi. To właśnie lubię...
  Celem konta na patronite jest zebranie środków niezbędnych do rozwoju grupy aby zdobyła szerszy rozdźwięk i trafiła do szerszej grupy odbiorców. Nie chcemy być jak niektóre grupy multigamingowe, które każą sobie płacić za bycie jej członkiem. Chcemy oprzeć się na "dobrowolnych datkach", które będą przeznaczane m.in. na stronę internetową konkursy czy nawet zloty! Dalszy rozwój grupy będzie zależał od kwoty jaką będziemy wstanie otrzymywać od przyszłych patronów.
  Dlaczego miałbyś Ty zostać naszym patronem? Jeśli jesteś już naszym członkiem i podoba Ci się sposób w jaki działamy możesz nam "postawić" przysłowiowe "piwo" i zostać naszym patronem. Jeśli nie jesteś członkiem, a podoba Ci się koncepcja i perspektywa rozwiniętej grupy multigamingowej, czystej od "abonamentu", możesz "postawić" nam "piwo".
  Chcemy dla obecnych i przyszłych członków naszej grupy jak najlepiej, żeby każdy czuł się u nas swobodnie, komfortowo, dlatego mamy swój regulamin który w razie potrzeby udoskonalamy gdy zauwazymy jakieś niedoskonałości, które są otwartą furtką dla "toksycznych" osób dla których "toksyczność" w internecie to sposób na życie...
   Na koniec powiem tylko, dziękuję za zajrzenie i z góry dziękuję za wsparcie. Miłego dnia Tobie życzę!
 


 

LINKI
Grupa Steam: https://steamcommunity.com/groups/playergency
Serwer Discord: https://discord.gg/RgnA9rS
Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCVc-2YValRpTkBl5yElyCgQ
Twitch: https://www.twitch.tv/playergency

 


Dziś gramy! Do usłyszenia...


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mateusz Mikołajski
Mateusz Mikołajski
Próg: 5 zł
Emeryt
Emeryt
Próg: 100 zł
Astrall
Astrall
Próg: 10 zł
WolfIDraV
WolfIDraV
Próg: 10 zł
Emeryt
Emeryt
Próg: 10 zł
jaceer
jaceer
Próg: 10 zł