W Patronite od 17.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1420

Liczba Patronów: 915

Zostań Patronem
12 patronów
135 miesięcznie
1 730 łącznie
PL Tutors to kanał YouTube na którym poznasz wiele przydatnych informacji z zakresu grafiki komputerowej. Nowe filmy w każdą niedzielę zapewniają nieprzerwany dopływ nowej wiedzy, dzięki której w bardzo krótkim czasie opanujesz pracę w programach 3D.

O Autorze

Cześć!
Od 6 lat tworzę kanał PL Tutors, który ma za zadanie wprowadzać coraz więcej osób w świat grafiki komputerowej. Kierowany jest głównie dla początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z 3D. Dokładam wszelkich starań, aby każdy materiał na kanale tłumaczył poszczególne etapy danego zagadnienia w jak najbardziej jasny i zrozumiały sposób. Z takim podejściem (i odrobiną motywacji) bardzo szybko można zrozumieć podstawy i zacząć tworzyć własne projekty.

W każdą niedzielę równo o 11:30 pojawia się nowy film, w którym zajmuje się tematami proponowanymi przez was! Oczywiście wszystko w praktycznym podejściu do tematu. Czyste wiedza, bez przedłużania i zbędnego przynudzania. Większość odcinków zamyka się w 10 minutach, przez co zawsze jest czas aby je obejrzeć ;)

Niezależnie od tego czy zdecydujesz się wspierać, czy nie, zapraszam Cię na naszego Discorda. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i myślę, że znajdzie się też czas żeby porozmawiać trochę luźniej o tematach mniej związanych z grafiką :)
https://discord.gg/KCcNRsW

Poniżej kilka przykładowych materiałów:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Joel Dakter Kaczorowski
Joel Dakter Kaczorowski
Próg: 10 zł
Dariusz Hojczyk - Dachowe Konstrukcje
Dariusz Hojczyk - Dachowe Konstrukcje
Próg: 10 zł
Bartłomiej Majchrowski
Bartłomiej Majchrowski
Próg: 10 zł
Przemysław Derek
Przemysław Derek
Próg: 10 zł
Composite Sewage
Composite Sewage
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł