W Patronite od 17.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1365

liczba Patronów: 1173

3 patronów
40 zł miesięcznie
485 zł łącznie
PL Tutors to kanał YouTube na którym poznasz wiele przydatnych informacji z zakresu grafiki komputerowej. Nowe filmy w każdą niedzielę zapewniają nieprzerwany dopływ nowej wiedzy, dzięki której w bardzo krótkim czasie opanujesz pracę w programach 3D.

O Autorze

Cześć!
Od 5 lat tworzę kanał PL Tutors, który ma za zadanie wprowadzać coraz więcej osób w świat grafiki komputerowej. Kierowany jest głównie dla początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z 3D. Dokładam wszelkich starań, aby każdy materiał na kanale tłumaczył poszczególne etapy danego zagadnienia w jak najbardziej jasny i zrozumiały sposób. Z takim podejściem (i odrobiną motywacji) bardzo szybko można zrozumieć podstawy i zacząć tworzyć własne projekty.

W każdą niedzielę równo o 11:30 pojawia się nowy film, w którym zajmuje się tematami proponowanymi przez was! Oczywiście wszystko w praktycznym podejściu do tematu. Czyste wiedza, bez przedłużania i zbędnego pierdzielenia. Każdy odcinek zamyka się w 10 minutach (zazwyczaj między 5 a 8), przez co zawsze jest czas aby go obejrzeć ;)

Niezależnie od tego czy zdecydujesz się wspierać, czy nie, zapraszam Cię na naszego Discorda. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i myślę, że znajdzie się też czas żeby porozmawiać trochę luźniej o tematach mniej związanych z grafiką :)

https://discord.gg/KCcNRsW

Poniżej kilka przykładowych materiałów:

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni