Podcast o Kawie

W Patronite od 16.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2072

Liczba Patronów: 1363

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
70 miesięcznie
Rozmawiamy z ludźmi, którzy działają na zmieniającym się rynku kawy wysokiej jakości. Mówimy o miejscach, które mają jedną wspólną cechę - świetną kawę. Pomagamy Wam wybierać dobre ziarna. Podpowiadamy jak przygotować lepszą kawę w domu lub w pracy.

O Autorze

Podcast o Kawie - słuchaj i pij dobrą kawę, gdziekolwiek jesteś.

 

Dzięki Waszemu wsparciu chcemy iść dalej, dzielić się z Wami wiedzą naszych gości i pomagać Wam realizować nowe pomysły. 

 • planujemy nagrywać 2-3 odcinki w miesiącu
   
 • dobra kawa jest nie tylko w Warszawie. Chcemy czasami ruszyć w Polskę i spotykać się z ciekawymi ludźmi świata kawy (oczywiście nagrywając te rozmowy).
  A przy okazji nie spieszyć się, spotkać z Wami i razem wypić kawę.
   
 • testować dla Was sprzęt do parzenia kawy i mówić o ciekawych kawach na rynku
   
 • przygotowywać produkcje video na YouTube
   
 • jesteśmy dość radykalni w zakresie jakości produkcji. Angażujemy współpracowników, którzy otrzymują wynagrodzenie zgodne ze stawkami rynkowymi. 
  Widzimy, że wśród naszych słuchaczy są osoby, które ze względu na pandemię mają niestabilną sytuację i szukają pracy. Takim słuchaczom chcemy w pierwszej kolejności proponować współpracę.


Autorami podcastu są Paweł Kwiatkowski i Konrad Konstantynowicz
Od zawsze słuchali radia. Przy długich rozmowach przy kawie okazało się, że kiedyś marzyli o pracy w radiu.

Podcast wystartował w marcu 2020, gdy wszyscy zostaliśmy w domach i zastanawialiśmy się co przyniosą kolejne tygodnie. 

Paweł potrafił nagrywać podcasty. Od lat obserwował rynek kawy i wcześniej podejmował kilka prób realizacji swoich pomysłów w branży. 

Wszyscy łączyli się online i przyszła myśl, aby w ten sposób nagrywać podcast o kawie. W rozmowach zadawać pytania bardzie doświadczonym. A w nagraniach dzielić się wiedzą z Wami!

Pierwsi goście zaufali Pawłowi i zgodzili się wystąpić w premierowych odcinkach nieznanej audycji. Byli to Marcin Potkański (Pan od Kawy) i Błażej Walczykiewicz (Coffee Support). Dziękujemy Panowie! 

Współpraca z Konradem zaczęła się od zaproszenia do podcastu. W rozmowie Konrad wspomniał, że wcześniej również nagrywał podcast. Ma w szufladzie pliki z trzema odcinkami, których nigdy nie opublikował.
W każdym razie zadziałała chemia - rozmawiało im się tak dobrze, że postanowili nagrywać razem. Odtąd produkcje nabrały tempa

Aktualnie publikujemy 2-3 odcinki w miesiącu. W ostatnich tygodniach podwoiliśmy liczbę odtworzeń. Cieszymy się, bo każdego miesiąca docieramy do 2 tys. słuchaczy. Czyli do Was! 
Dziękujemy Wam!
Mamy sporo pomysłów.  I liczymy, że większość z nich zrealizujemy!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Dominik Goss
Dominik Goss
Próg: 10 zł
Jakub Naskręski
Jakub Naskręski
Próg: 10 zł
Piotr Skarżyński
Piotr Skarżyński
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Krzysztof Żuraw
Krzysztof Żuraw
Próg: 10 zł
Kuba Szostek
Kuba Szostek
Próg: 100 zł