Pod Naporem

W Patronite od 01.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 643

Liczba Patronów: 457

Zostań Patronem
33 patronów
560 miesięcznie
12 580 łącznie
Pod Naporem to kanał na youtubie o najlepszych książkach i filmach, z perspektywy kulturoznawcy i pasjonata. Cel jest jeden – świadomie czytać i oglądać to, co zostanie z nami dłużej niż wystawki bestsellerów w dużych księgarniach albo pamięć o rankingach box office'u.

O Autorze


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Pola Marciniak
Pola Marciniak
Próg: 10 zł
Maciej Stas
Maciej Stas
Próg: 20 zł
Dominika Bartecka
Dominika Bartecka
Próg: 10 zł
Natalia Bielecka
Natalia Bielecka
Próg: 10 zł
Ewa Jędrzejczyk
Ewa Jędrzejczyk
Próg: 10 zł
Mordechaj Gummibaum
Mordechaj Gummibaum
Próg: 20 zł