Avatar użytkownika

Podróż Musicalowa

1
patron
5 
miesięcznie
12 330 
łącznie
1
patron
5 zł 12 330 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Gratulacje! Możesz się oficjalnie nazwać Patronem Podróży Musicalowej. Bardzo dziękujemy za tę cegiełkę na rozwój kanału!
10 zł miesięcznie
Elegancko! :) To cenne wsparcie kanału. Otrzymasz skierowaną specjalnie do Ciebie wiadomość email z podziękowaniem za bycie Patronem kanału!
20 zł miesięcznie
Super-blooper! Musi podobać Ci się to, co robimy! Oprócz nagród z poprzedniego progu uzyskasz dostęp do materiałów dodatkowych w formie wideo rozsyłanych drogą mailową, niedostępnych dla "zwykłych śmiertelników" ;)
30 zł miesięcznie
Świetnie! Taka kwota jest bardzo konkretnym, realnym wsparciem kanału. Oprócz nagród z poprzednich progów, otrzymasz nagranie wideo z podziękowaniem za bycie Patronem, a Twój nick zostanie wymieniony w każdym nowym nagraniu na kanale!
50 zł miesięcznie
Niesamowicie! Nawet nie wiesz, jak wiele to dla nas znaczy! Dzięki Tobie kanał będzie szybko rósł w siłę! Oprócz nagród z poprzednich progów, na wskazany przez siebie adres wyślemy zdjęcie z dedykacją od Jarka Oberbeka.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
Superkalifradalistodekspialitycznie! Możesz oficjalnie nazywać się Mecenasem Podróży Musicalowej! To naprawdę nieocenione wsparcie. Wielkie podziękowania od wszystkich artystów współpracujących z kanałem! Oprócz nagród z poprzednich progów, Twój nick lub nazwisko będzie widnieć na stronie głównej Patronite i na stronie FB kanału. Uzyskasz dostęp do wszystkich nagrań na kanale w wersji mp3, a także trafisz do elitarnej Grupy Mecenasów, na której omawiane będą wszystkie planowane nagrania. Dzięki temu będziesz mieć bezpośredni wpływ na kierunek, w jakim pójdzie kanał!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Podróż Musicalowa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"Podróż Musicalowa" to kanał YouTube, na którym regularnie pojawiają się piosenki musicalowe i vlogi na temat teatru muzycznego.

Kanał założył Jarek Oberbek, aktor i wokalista, absolwent brytyjskiej szkoły London College of Music na wydziale musicalowym. Od dziecka wiedział, że ma musicalową duszę! Pierwsze kroki w teatrze muzycznym stawiał w wieku 18 lat w Teatrze Rampa na Targówku. Wystąpił w musicalach w reżyserii Teresy Kurpias-Grabowskiej: "Obcy", "Świat Bastiana", "Zaczarowani", "W Cieniu" oraz "Opowieść Wigilijna", gdzie wcielił się w Ebenezera Scrooge'a. Od kilku lat związany jest z Teatrem Groteska w Krakowie, gdzie gra w spektaklach muzycznych "Pchła Szachrajka" w reżyserii Anny Seniuk, "Dzikie Łabędzie" w reżyserii Jerzego Bielunasa oraz "Piękna i Bestia" w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego. Jest autorem tras koncertowych "Wieczór z Bajki" oraz "Podróż Musicalowa", która stała się pierwowzorem dla kanału YouTube o tej samej nazwie.

 

Podróż Musicalowa

Na kanale pojawiają się piosenki ze znanych musicali w języku polskim (czasami na potrzeby kanału są specjalnie tłumaczone), a także vlog o tematyce musicalowej. Oto kilka dostępnych nagrań:

 

 

Czemu Patronite?

Prowadzenie kanału to bardzo duże przedsięwzięcie. Wymaga ono dużych nakładów czasu oraz środków finansowych. Na to co widzicie jako efekt końcowy składa się wiele czynników: sprzęt, miejsce nagrań, materiały muzyczne (nuty, podkłady), przygotowanie i research, realizacja, montaż, wykonanie grafik na potrzeby kanału. Oprócz tego na kanale występują goście, którzy zasługują na wynagrodzenie za swoją pracę. Do tej pory kanał finansowany był w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Kultura w Sieci. Ale niestety stypendium dobiegło końca. Żeby kanał dalej mógł funkcjonować będzie potrzebna Wasza pomoc!

 

Jak zostaną wykorzystane środki z Patronite?

Wpłaty Patronów posłużą w dwóch celach:

  1. Będą finansowały funkcjonowanie kanału - opłacenie studia nagraniowego, realizacja nagrań piosenek i vloga audio i wideo, tłumaczenia piosenek.
  2. Opłacą wynagrodzenia dla wykonawców - zapraszani do kanału będą artyści musicalowi i aktorzy.

 

Bardzo dziękuję za każdą pomoc!

Jarek Oberbek

 

Cele Autora

Koszty prowadzenia kanału sfinansowane przez Patronów!
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 995 zł brakuje
0%
Jest to minimalna kwota, żeby kanał wychodził na "zero", czyli żeby mógł się utrzymywać wyłącznie z Patronite. Dzięki temu wszystkie utwory na kanale będą mogły być realizowane w profesjonalnym studio nagraniowym.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Podróż Musicalowa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Patrycja Gardocka
Patrycja Gardocka
5 zł
Łukasz Głodkowski
Łukasz Głodkowski
20 zł
Łukasz Głodkowski
Łukasz Głodkowski
50 zł
Patrycja Gardocka
Patrycja Gardocka
20 zł
Justyna Kamińska
Justyna Kamińska
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.