Avatar użytkownika

Pogadanki

0
patronów
0 
miesięcznie
1 250 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 250 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
100 dostępnych miejsc
Dziękujemy Ci za wsparcie. Przybijamy piątkę za Twoją piątkę! To wsparcie, którego nie da się przeoczyć.
WIemy, że słuchasz i że jesteśmy Ci bliskie. Pójdziemy do ulubionej kawiarni - ja na czarną, Agą na latte, żeby przewietrzyć głowy, rozruszać ciała i pogadać o kolejnych odcinkach.
10 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie! W dechę ta dycha od Ciebie. Pozwala odetchnąć głębiej i przeciągnąć się jak kot. Obie mamy koty - kot Agi to Bułka, a Sylwii to Stasio. Kupimy im wędki będziemy się bawić bo zabawa to ważna sprawa w ogarnianiu siebie.
20 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Za dwie dyszki pójdziemy na lody do naszej ulubionej kawiarni z uważnością i radością delektując się każdym lizem - mmmm jakie to przyjemne. A my lubimy przyjemność. Dzięki za ten moment przyjemności, który dostajemy od Ciebie w prezencie.
50 zł miesięcznie
Dzięki za ogromne wsparcie naszej twórczości! Pięć dych pozwoli nam kupić sobie kolejne ciekawe książki, o których wspominamy potem w odcinkach. Uwielbiamy czytać a Ty właśnie dorzucasz się do tego, żebyśmy mogły robić tego jeszcze więcej.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
Dzięki za hojność! Okrągła stówa to okrągła sumka, która pomaga kręcić się temu przedsięwzięciu. Ba, nie tylko kręcić, ale i rozkręcać, rozwijać, rozszerzać. Lubimy rozwój i lubimy świętować rozwój - dzięki, że się do tego dokładasz.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pogadanki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pogadanki to bliskościowy podcast dla osób, które chcą w życiu więcej poczucia wspólnoty, zrozumienia i luzu. Dzielimy się tym, jak dbać o zdrowie psychiczne, czyli podstawę dobrostanu.

Pogadanki to podcast, który wnosi luz, zrozumienie i sposoby na dbanie o dobrostan w obszary rodzicielstwa, relacji z samym sobą i innymi. Przybliżamy w nim założenia m.in. rodzicielstwa bliskości i Porozumienia bez Przemocy. Rozmawiamy o emocjach, radzeniu sobie ze stresem, pielęgnowaniu poczucia własnej wartości, budowaniu relacji opartych na bliskości i zaufaniu.

W skrócie - dzielimy się tym, jak ogarniać siebie, bo to podstawa dobrostanu. 

Agnieszka Stein jest psychologiem, autorką książek "Dziecko z bliska", "Dziecko z bliska idzie w świat'. "Nowe wychowanie seksualne", "Potrzebna cała wioska" oraz webinarów i procesów rozwojowych online.

Sylwia Włodarska jest mediatorką w nurcie NVC, coachem, facylitatorką EmotionAid i twórczynią Pani Swojego Szczęścia.

Cele Autora

Robienie podcastu plus przyjemności
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 2 000 zł brakuje
0%
Robimy podcast i mamy z tego przyjemność. Dzięki Twojej wpłacie pójdziemy sobie jeszcze na mango lassi by porozkminiać tematy na kolejne odcinki. Dochodzą do nas głosy, że mamy moc luzowania gum w gaciach i robienia miejsca na głębszy oddech. Twoja wpłata robi nam ciepło w sercu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pogadanki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
Katarzyna Polka
Katarzyna Polka
50 zł
Anonimowy patron
10 zł
Anna Chabiera
Anna Chabiera
50 zł
Anonimowy patron
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.