Avatar użytkownika

Krzysztof Piasecki

5
patronów
104 
miesięcznie
6 158 
łącznie
5
patronów
104 zł 6 158 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dzięki za wsparcie - w podziękowaniu mogę przygotować prognozę specjalnie dla Ciebie! Na Twój wyjazd, rodzinną uroczystość czy inną ważną okazję - czekam na kontakt! ;)
10 zł miesięcznie
Dzięki za wsparcie projektu! W ramach podziękowania - może masz pomysł na nowy wpis? Czekam na propozycje! :)
15 zł miesięcznie
Dzięki serdeczne! Tym razem proponuję wydrukowane zdjęcie własnego autorstwa, wraz z oprawą - koniecznie się ze mną skontaktuj! ;) Nie jest to nagroda limitowana, jednak pamiętaj, że wsparcie musi objąć przynajmniej 2 miesiące.
20 zł miesięcznie
Dzięki wielkie za wsparcie! Może w ramach nagrody - autorski kalendarz na 2021 rok? ;) Nagroda nie jest limitowana, ale wsparcie musi objąć przynajmniej 3 miesiące.
49 zł miesięcznie
Dziękuję za zaufanie! Tym razem proponuję fotoobraz z wybranym zdjęciem własnego autorstwa - koniecznie się ze mną skontaktuj! ;) Nagroda nie jest limitowana, ale wsparcie musi objąć przynajmniej 3 miesiące.
59 zł miesięcznie
Wybierz 59 zł
9 dostępnych miejsc
Super! Dziękuję bardzo za takie wsparcie! Chciałbyś się wybrać na terenowe obserwacje burz w czasie sezonu? Zapraszam! ;) Pamiętajcie jednak, że wsparcie musi objąć przynajmniej 3 miesiące.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Krzysztof Piasecki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć! Nazywam się Krzysiek, jestem pasjonatem fotografii i meteorologii oraz popularyzatorem nauki. Od ponad 10 lat interesuję się zjawiskami atmosferycznymi, fotografuję je, badam, ale i staram się zaciekawić nimi szerszą grupę odbiorców, szczególnie pod względem bezpieczeństwa, ale i ich piękna.

Cześć! Z tej strony Krzysiek. Od wielu lat podróżuję - raz bliżej, raz dalej, raz sam, raz z kimś ;) Jestem pasjonatem meteorologii i fotografii, więc bardzo często są to terenowe obserwacje burz, ale zajmuję się też fotografią krajobrazową i przyrodniczą. Burze są zresztą obiektem moich badań naukowych, zajmowałem się nimi w pracach dyplomowych na studiach magisterskich (niedawno z sukcesem zakończonych), a teraz rozpoczynam kolejny etap - studia doktoranckie. Jestem także prognostą w stowarzyszeniu Polskich Łowców Burz - Skywarn Polska. Można więc powiedzieć, że połączyłem pasję z zawodem - dzięki czemu nie czuje się, że się pracuje ;)

Od 2015 roku (a więc już 5 lat!) prowadzę na facebooku stronę Pogoda w Stolicy jak i w okolicy, która jest platformą umożliwiającą dzielenie się swoim hobby. Publikuję tam nie tylko ostrzeżenia i prognozy dla rejonu Warszawy i Mazowsza, ale również artykuły popularnonaukowe oraz ciekawostki związane ze zjawiskami na niebie, którymi staram się Was zainteresować i je wyjaśniać. Niedawno udało się także stworzyć aplikację na Androida, poprzez którą dostępna jest prognoza, ostrzeżenia i wpisy ze strony, ale w planach jest dalszy rozwój projektu. Wymaga to co prawda trochę czasu, jednak satysfakcja z rozwoju strony jest duża. Daje to również możliwości własnego rozwoju i edukacji.

No właśnie - rozwój jest na razie w planach, ale trzeba mieć środki, żeby plany uległy urealnieniu.  Ale tak jak rodzina i znajomi namówili mnie w ogóle do założenia strony, tak Wy - Czytelnicy - namówiliście mnie do założenia konta na Patronite. Więc jest - zachęcam Was do śledzenia prognoz, wpisów i pozostałej mojej aktywności na profilach, a przede wszystkim do wsparcia mojej codziennej działalności. W planach mam wystartowanie z działalnością również poza facebookiem - na własnej stronie internetowej, a być może i w formie nagrań - wchodzicie w to? :D Chciałbym rozpocząć serię nagrań o tematyce popularnonaukowej związanej z meteorologią. Zagadnień jest cała masa - od chmur, przez groźne zjawiska, zmiany klimatu, aż na powiedzeniach ludowych z pogodą związanych kończąc. Oczywiście przygotowałem dla Was specjalne nagrody - wraz ze spersonalizowanymi prognozami, fotoobrazami czy wspólnymi obserwacjami burz - koniecznie sprawdźcie! ;)

Cele Autora

"Ładną dziś mamy pogodę... co nie?"
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 896 zł brakuje
10%
"Ładną dziś mamy pogodę... co nie?" albo "uh... zimno dzisiaj... ciekawe jaka będzie zima?" Wiecie, że nawet 1 na 2 rozmowy zaczyna się od stwierdzenia związanego z aktualną pogodą lub prognozami? Porozmawiajmy więc i my - chciałbym rozpocząć serię nagrań o tematyce popularnonaukowej związanej z meteorologią. Zagadnień jest cała masa - od chmur, przez groźne zjawiska, zmiany klimatu, aż na powiedzeniach ludowych z pogodą związanych kończąc. Wymaga to jednak zakupu dobrej jakości sprzętu do nagrań i programu do ich przetwarzania - ale jestem przekonany, że wspólnie damy radę ;)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Krzysztof Piasecki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
59 zł
Magda Skurczyńska
Magda Skurczyńska
10 zł
Kinga Jaźwińska
Kinga Jaźwińska
15 zł
Bartosz Komarnicki
Bartosz Komarnicki
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.