pokazwirusa.pl

W Patronite od 30.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1724

liczba Patronów: 1390

2 patronów
15 zł miesięcznie
150 zł łącznie
Hej, jesteśmy właścicielami strony pokazwirusa.pl - strony gdzie sprawdzisz aktualny stan pandemii w naszym kraju. Strona powstała z powodu dezinformacji w portalach internetowych. Chcieliśmy, aby użytkownicy znaleźli najpotrzebniejsze rzeczy w jednym miejscu.

O Autorze

Hej, jesteśmy właścicielami strony pokazwirusa.pl - strony gdzie sprawdzisz aktualny stan pandemii w naszym kraju. Strona powstała z powodu dezinformacji w portalach internetowych. Chcieliśmy, aby użytkownicy znaleźli najpotrzebniejsze rzeczy w jednym miejscu i dowiedzieli się najpilniejszych wiadomości z kraju, ale nie tylko.

Wraz z rozwojem portalu jak i niespodziewanie dobrym odbiorem strony pojawiły się problemy z serwerem. Jesteśmy zmuszeni przenieść się na serwer dedykowany, aby uniknąć ograniczeń które są na nas narzucane przez firmy hostingowe.

Z Waszą pomocą zaczęliśmy już ustalać powiatowe ogniska zakażeń. Jest to mozolna praca, ale dzięki Wam idzie to znacznie szybciej. Dzięki temu każdy ma szansę dowiedzieć się o konkretnej liczbie zakażeń w swoim powiecie - dziękujemy!

Możesz dorzucić swoją małą cegiełkę i pomóc nam utrzymać portal. Cały czas staramy się o rzetelne i potwierdzone informacje na stronie, a uwierzcie nie jest to łatwe.

Z zamiłowania jesteśmy programistami, dlatego też udało nam się stworzyć taki portal. Nie spodziewaliśmy się takiego odbioru i dlatego też planujemy dalszy rozwój portalu i dodawanie bardziej rozwiniętych funkcji. Pragniemy przekazywać jedynie potwierdzone informacje, ze sprawdzonych rządowych źródeł.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!