Poland Rebuilding Team

W Patronite od 07.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2337

Liczba Patronów: 2615

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
56 miesięcznie
6 811 łącznie
Mapa Poland Rebuilding, będąca nakładką na ProMods, to modyfikacja do gry Euro Truck Simulator 2, która kompletnie przebudowuje tereny Polski. Prócz rozbudowy sieci dróg oferuje wiele nowych ciekawych miast, mieścin i wsi.

O Autorze

Poland Rebuilding

Mapa Polski do gry Euro Truck Simulator 2.

Mapa Poland Rebuilding, będąca nakładką na ProMods, to modyfikacja która kompletnie przebudowuje tereny Polski. Prócz rozbudowy sieci dróg, oferuje wiele nowych ciekawych miast, mieścin i wsi do oraz z których śmiało można pobierać zlecenia.

Historia projektu sięga 2013 roku, liczba członków zespołu nigdy nie przekroczyła 5ciu osób. Od początku przyświeca nam jedna idea, przebudować całą Polskę w skali 1:19 odwzorowując przy tym charakterystyczne obiekty, węzły drogowe, siatkę dróg oraz realia drogowe z jakimi przychodzi zmagać się polskim kierowcom na prawdziwych drogach.  

Aktualny skład:

- Michaleczeq - Koordynator Zespołu

- Graku - Map Maker, Modelarz
- Diesirae - Map Maker

- Jakczo - TesterRyzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika