Polki na Obczyźnie

W Patronite od 14.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1873

Liczba Patronów: 1642

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
114 miesięcznie
3 140 łącznie

Wydanie Kalendarza Polki 2023

4 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

3 886 zł

brakuje

Kalendarz Polki 2023 to planner, dziennik i książka w jednym. Będzie liczyć około 300 stron a oprócz typowo kalendarzowych stron będzie zawierać mnóstwo innych treści, tak, aby każdy dzień przyszłego roku był małą wyprawą w świat. Tematami przewodnimi są podróże, emigracja, kobiecość, czyli to, o czym na co dzień piszemy na naszym portalu i w naszych mediach społecznościowych.

A zatem Kalendarz będzie pełen zdjęć, ciekawostek o świecie, ciekawych lokalnych świąt, cytatów, wspomnień i refleksji, przepisów i opowiadań. Wraz z Polkami na Obczyźnie zabierzemy Was w piękną, całoroczną podróż dookoła świata.

Prace nad Kalendarzem trwają już od kilku miesięcy. Układ będzie tygodniowy - tygodnie podzielone będą na 2 strony. Format A5. Środek czarno-biały z kolorową wkładką na początku.

Kalendarz Polki 2023 będzie wydany w twardej oprawie, tak, aby służył przez cały rok, a później stał się wyjątkowym zbiorem wspomnień z roku 2023. W zależności od tego, ile zbierzemy środków, tyle sztuk Kalendarza wydrukujemy. Planowany druk - koniec czerwca 2022.

Autorkami materiałów są Polki z Klubu Polki na Obczyźnie. Polki rozsiane po świecie, podróżniczki, emigrantki, pisarki, blogerki, pasjonatki lokalnych kuchni, tradycji i kultur.

Kilka stron z projektu Kalendarza znajdziecie w Galerii. A to zaledwie niewielki wycinek całości!