Polki na Obczyźnie

W Patronite od 14.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1410

Liczba Patronów: 1162

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
142 miesięcznie
1 386 łącznie
Klub Polki na Obczyźnie to społeczność stworzona prawie 10 lat temu, zrzeszająca Polki mieszkające w różnych miejscach na świecie.

O Autorze

Cześć!

Tu Polki z Klubu Polki na Obczyźnie!

Nasz Klub powstał pod koniec 2012 roku. Tworzymy go my - Polki mieszkające w różnych miejscach na świecie. 

Od początku naszym celem było opowiadanie o życiu na obczyźnie. Od prawie 10 lat opowiadamy więc nie tylko o naszych smutkach, radościach czy wyzwaniach emigracyjnych, ale także o miejscowych kulturach, obyczajach, świętach, smakach oraz o wszelkich innych aspektach codziennego życia w innych krajach.

Na naszym portalu "Polki na Obczyźnie" piszemy o wszelkich aspektach emigracji. Prężnie działamy zarówno na Facebooku, gdzie między innymi co tydzień możecie oglądać "Rozmowy na Obczyźnie", czyli wywiady na żywo z Polkami, jak i na Instagramie, gdzie publikujemy mnóstwo zdjęć z całego świata, a w każdy weekend nadajemy na żywo z innego kraju.

Do tej pory udało nam się wydać książkę "Świat według Polki" - zbiór opowiadań z podróży i emigracji, oraz 2 kalendarze. Aktualnie pracujemy nad drugą częścią książki.

Społeczność Polek na Obczyźnie tworzą nie tylko Polki należące do Klubu, ale także członkowie naszej grupy na Facebooku oraz pozostali czytelnicy naszego portalu.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika